Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretane u Splitu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teretane u Splitu

    Originally posted by Excesse View Post
    Bace su zatvorile ima 2-3 godine ako se ne varam.

    Ja sam u Marjana od 1. mjeseca 2014. i mogu ti rec da je teretana izvrsna. Cijena je 250kn misecno,za bilokad. Ukljucen sugaman u cijenu. Osoblje je tip-top,2-3 tipa i cura koji su ultra susretljivi i pomoc ce ti za sve, cak i sastavit trening i trenirat s tobom.
    Imaju bucice do 30kg ( odbijaju vece iz znanih razloga ) i sipke kvalitetne na koje mozes slagat ekstra ako si jaci. 2 bencha i 1 kosi bench, 3 kaveza i jedan kavez s 2 lata , 2 veslanja i 4 razlicite sajle + sipkom za zgibove. Utega u teretani ne fali, imaju prave powerlifterske utege koje mozes bacit na pod bez da te netko maltretira da budes tisi. Smith masina,5 traka,3 bicikle,2 orbitreka, 3 strunjace, imaju rollere za ledja, pilates balune, sprave za sve nozne ekstenzije i izolacije koje naumis, girje od 1-4-8-12-16-20 kg i neke sprave za trbusne. Teretana se siri, taman se gradi sportski bar uz recepciju di ce imat i suplemente,shakeove itd. Jedina mana citave teretane je zagusljivost. Ventilacija je problem, imaju klime i sve ali slabo cirkulira zrak pa se znojis ko pas,cak i u svlacioni cim je vise ljudi ( sto je u jednu ruku dobro jer se cijedis ). To samo liti doduse od 6 do kraja 9 miseca. Iako se trude svim silama to popravit . Prije ovoga sam bia u CAF na sucidru,par godina u Championa ( solidna teretana, puna pocetnika , meni su super bili svi unutra jer nema *****a ), godinu u Filomene, godinu u Jokera ( no comment, najkvalitetnija teretana u gradu,ali mi nema dobar feel) i Quattra ( nema utega, nemos uvatit spravu, krcato jer je kraj faks kampusa i 2 studentska doma i cila hercegovina trenira unutra). Ako biras biraj izmedju Marjana,Jokera i Championa u Splitu, ako ste van Splita Gulliver je super izbor.
    Dobro ste se raspisali! Ovo zvuci odlicno i najviše mi se sviđa što rade nedjeljom , a vidim da su radili i na tijelovo.
    Ja sam trenutno u CAF-u i zadovoljan sam. Mala teretana, ali se osjecam kao doma, ekipa ok,a i osoblje također. Jedina mana je mozda sto nema kaveza, ali trenutno sam sprijecen raditi heavy čučanj tako da mi je svejedno.
    Prije toga sam bio u championu i također mi je ok. Zapravo sve je ok, bitno je da se trenira.
    Originally posted by Songoku
    najbolji pwm je burek

    Comment


    • Re: Teretane u Splitu

      Originally posted by david22 View Post
      Zapravo sve je ok, bitno je da se trenira.
      Evidentno kako bi Vlaovic reka.
      What do you do in between sets to pass the time ?

      LURK AND STARE

      I'd rather wear out than rust out!

      Comment


      • Re: Teretane u Splitu

        Evo sad vidim da se otvorio i XXL u Spaladiumu. Olimpijski utezi, šipke... vrh!
        Originally posted by Songoku
        najbolji pwm je burek

        Comment


        • Re: Teretane u Splitu

          Originally posted by david22 View Post
          Evo sad vidim da se otvorio i XXL u Spaladiumu. Olimpijski utezi, šipke... vrh!
          Je, ic cu ga testirat danas. Ipak trebamo bit objektivni. Mozda je to moja buduca Meka i Medina.
          What do you do in between sets to pass the time ?

          LURK AND STARE

          I'd rather wear out than rust out!

          Comment


          • Re: Teretane u Splitu

            Originally posted by Excesse View Post
            Je, ic cu ga testirat danas. Ipak trebamo bit objektivni. Mozda je to moja buduca Meka i Medina.
            Eto bio u XXL-u. Za novootvorenu teretanu dosta solidno. Osoblje ok, rucnik je 5kn, milijun sprava. Teretana je rastegnuta u slovo L.
            Prostor kafica koji je bio s desne strane je pretvoren u podrucje s 2 racka s utezima do 30 kg i powerlifting zonu s postoljem i olimpijskim utezima. Izbrojao sam negdje oko 6-8 bencheva, samo 1 kavez za squatanje, 1 kavez sa sajlama. Tona traka,orbitreka itd. Svlaciona je ok, dosta sporko u wc-ima i tusevima. Nekako sve blj. Sto se tice treniranja, dosta jos sitne opreme (rollera, matova, opremice za calisthenics), ali je sve nekako razbacano. Tipa benchevi su razbucani u oba kraja teretane. Moras dosta letat gori doli. Strop je *****o mal. Nemogu napravit Overhead press bez da drmnen neku zeljeznu instalaciju i cijevi za vodu Prodaju amine i proteine na porti itd. Sve u svemu, nelosa teretana, MALO ljudi je u njoj. Sad ce narucivat valjda jos opreme i ne bi im škodilo da malo reorganiziraju sprave po skupinama. Bit ce tip top za trenirat za koji mjesec ako poprave higijenu. Ali za sada ne idem tamo.
            What do you do in between sets to pass the time ?

            LURK AND STARE

            I'd rather wear out than rust out!

            Comment


            • Pozdrav, da li negde na Paklenim Otocima postoji neki fitness club, odnosno teretana ?
              Probao sam da nadjem preko Google map, ali ne pokazuje mi nikakve rezultate, pa reko ako je neko tamo ziveo,radio, mozda zna za neku teretanu?
              Ili ako postoje neke sprave na plazi.

              Comment

              Working...
              X