Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tečaj za fitnes trenera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tečaj za fitnes trenera

    Zanima me isplati li se to, koji preporučate, primaju li teretane ljude sa takvim tečajem u trajanju par mjeseci i općenito vaša iskustva na tu temu?
    Ja znam jednu osobu koja je s tim tečajem zaposlena kao fitnes trener grupnih treninga sa glazbom (što i ja želim), a s druge strane kada sam u jednom fitnes centru pitao primaju li takve ljude, lik je kaže da ne nego samo one sa kif-om.

  • #2
    Re: Tečaj za fitnes trenera

    Sta ti mislis o tome da ljudi s tecajem od par mjeseci uzimaju posao ljudima s diplomom za koju su krvavo ucili nekoliko godina?
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Tečaj za fitnes trenera

      Originally posted by neuk View Post
      Sta ti mislis o tome da ljudi s tecajem od par mjeseci uzimaju posao ljudima s diplomom za koju su krvavo ucili nekoliko godina?
      Pa ako ti ljudi, koji su par mjeseci učili za taj posao, ga i dobiju, očito da imaju količinu znanja i sposobnosti koja se traži od poslodavca za taj posao, tako da mislim da je to totalno ok.

      Comment


      • #4
        Re: Tečaj za fitnes trenera

        Originally posted by EZY View Post
        Zanima me isplati li se to, koji preporučate, primaju li teretane ljude sa takvim tečajem u trajanju par mjeseci i općenito vaša iskustva na tu temu?
        Ja znam jednu osobu koja je s tim tečajem zaposlena kao fitnes trener grupnih treninga sa glazbom (što i ja želim), a s druge strane kada sam u jednom fitnes centru pitao primaju li takve ljude, lik je kaže da ne nego samo one sa kif-om.
        yup, svi ce se trgat za tebe nakon sto zavrsis tecaj s velikim iskustvom od par mjeseci uz knjigu.

        Tecaj ili diploma, s oboje mozes straznjicu obrisat iako se bivsi/sadasnji studenti nece slozit.
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • #5
          Re: Tečaj za fitnes trenera

          Originally posted by Premium.Better View Post
          yup, svi ce se trgat za tebe nakon sto zavrsis tecaj s velikim iskustvom od par mjeseci uz knjigu.

          Tecaj ili diploma, s oboje mozes straznjicu obrisat iako se bivsi/sadasnji studenti nece slozit.
          Na tom tečaju kasnije imaš praksu u centru, a i nemoj mi tu pesimizam prosipat jer me to užasno nervira, dovoljno ga ima po dnevnicima i novinama.

          Comment


          • #6
            Re: Tečaj za fitnes trenera

            Originally posted by EZY View Post
            Pa ako ti ljudi, koji su par mjeseci učili za taj posao, ga i dobiju, očito da imaju količinu znanja i sposobnosti koja se traži od poslodavca za taj posao, tako da mislim da je to totalno ok.

            Ti bi vjerojatno prvi kritizirao kada bi se dogodilo nesto zbog nestrucnosti osobe koja je zavrsila tecaj.
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #7
              Re: Tečaj za fitnes trenera

              Diploma je uvijek poželjna i dobrodošla, ali važnije je znanje i iskustvo. Ako nisi barem 3-4 godine u gymu i nemaš nikakvih rezultata nemoj ni pomišljati da će te netko uzeti za trenera.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Tečaj za fitnes trenera

                A poznaje li tko fitnes trenera koji vodi grupne treninge, zanima me koliko se radi po danu i tjednu i kolika je plaća?
                Razmišljam upisati tečaj u magistri, ali je podosta skup tako da želim što više informacija prvo.
                Raspišite se.

                Comment

                Working...
                X