Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gym4you

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gym4you

    Jucer su u ZG-u otvorene dvije teretane ovog europski poznatog lanca teretana. Ono sto ih razlikuje od drugih je relativno dobra opremljenost u odnosu na cijenu koja se nudi. U tijeku je akcija na godisnju clanarinu od 995 kn (cca 83kn/mjesec). Citam po nekim stranicama da je teretana opremljena sa olimpijskim sipkama, bucicama do 40kg, puno cardio sprava i par dizackih podija.

    Prednosti: niska cijena posebno za studente, rad 0-24 i nedjelja/blagdan..
    Nedostaci (prema komentarima na fejsu): prevelika guzva, male svlacionice, neradna atmosfera, bez reklama i motivacijskih slika na zidovima (koga to pali), mali broj ogledala..

    Pisem ovo jer im je u slijedecih dvije godine u planu otvaranje jos 30-ak teretana diljem Hrvatske pa ako nekoga zanima.

    Ima li netko iz Zagreba da je bio pa da napise malo detaljni osvrt?

    Imaju i web stranicu pa pogledajte slike: http://www.gyms4you.com
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

  • #2
    Re: Gym4you

    Taman kad pomislim da dnevna karta ne može biti skuplja od 50kn kolko je u xxl-u ovi me iznenade sa stotkom. Ne vidim deadlift platformu u galeriji. Studentska karta - 169kn uz ugovor na 6 mjeseci. Nije loše, al neće me vidjeti tamo. Ovak na slikama jako lijepo izgleda (što znači da je strogo zabranjeno korištenje magnezija i stavljanje utega na pod).

    Comment


    • #3
      Re: Gym4you

      Samo da ne završi kao GG World Class.

      Comment


      • #4
        Re: Gym4you

        Originally posted by crazy View Post
        Samo da ne završi kao GG World Class.
        Jesu to oni šta im je karta koštala soma kuna?

        Comment


        • #5
          Re: Gym4you

          OMG OMG OMG

          Pravila korištenja Gyms4you teretana:
          1. Članu nije dopušteno dozvoliti drugoj osobi da se koristi članskom iskaznicom GYMS4YOU niti u teretani niti izvan nje. Ako netko ima problema s članskom iskaznicom izvan radnog vremena recepcije kluba može nazvati broj za hitne situacije.
          2. Članska karta je osobna, neprenosiva i povezana s otiskom prsta svakog člana i njegovom fotografijom. U slučaju gubitka iskaznice izrada nove plaća se 50,00 kuna.
          3. Član odgovara za ažurnost osobnih podataka i točnu adresu i osobne kontakte. Smatra se da su važeći oni podaci koje je član zadnje dao.
          4. Teretana se može koristiti samo za vježbanje.
          5. Radi osobne sigurnosti članova i sprječavanja bilo kakvih nezakonitih ili ilegalnih djelatnosti, članovi su dužni uvijek imati člansku kartu uz sebe kako bi je u svakom trenutku mogli predočiti zaštitarskoj ili čuvarskoj službi.
          6. Vježbanje u teretani članovi obavljaju na svoju odgovornost i GYMS4YOU ne odgovara za zdravstveno stanje članova.
          7. Nalog ili opomenu osoblja kluba treba poslušati i to ne može biti predmet raspravljanja.
          8. GYMS4YOU nije odgovoran za dragocjenosti članova kluba niti onda kada su zaključani u ormarima.
          9. Ormari nisu osobni i treba ih isprazniti nakon upotrebe. Ako se to ne učini, lokoti će biti uklonjeni i neće se zamijenjeni novim. 10. GYMS4YOU ne odgovara za stvari koje se čuvaju u ormarima.
          11. Uvijek je potrebno iskazivati poštovanje i obazrivost prema drugim članovima i susjedima koji koriste prostore uz teretanu.
          12. Nakon korištenja, utege treba uvijek vratiti na mjesto s kojih su uzeti.
          13. Ne smije se vikati ili vrištati u teretani.
          14. Ne smiju se bacati utezi ili nepravilno rukovati opremom.
          15. U teretani se može koristiti samo obuća za dvoransko vježbanje.
          16. Nakon korištenja treba obrisati i osušiti sprave koje se koristi.
          17. Ako želite slušati drugu glazbu osim one koja se pušta u teretani preporučujemo korištenje slušalica.
          18. Nije dopušteno snimati niti fotografirati druge članove bez njihovog dopuštenja.
          19. Liječničkom potvrdom dijagnosticirana bolest ili trudnoća omogućava članovima da zamrznu članstvo.
          20. Strogo je zabranjeno unošenje alkohola, droge i dopinga u teretanu i pušenje u prostorijama teretane. Korisnici koji koriste teretanu pod utjecajem alkohola, droge ili dopinga bit će odstranjeni iz teretane.
          21. Osobnim trenerima nije dozvoljeno koristiti prostore teretane bez dogovora s upravom teretane. Nije dozvoljena ni jedna vrsta reklamiranja u prostorijama teretane.
          22. Dobna granica za članstvo je 18 godina. Osobama ispod te dobi nije dozvoljeno trenirati niti boraviti u teretani.
          23. Radno vrijeme teretane potrebno je poštovati. Radno vrijeme objavljuje se na recepciji teretane i na WEB stranicama GYMS4YOU.
          24. Ako se utvrdi da je član u korištenju teretane bio nasilan ili da je nekome prijetio bit će trenutno izbačen i isključen iz članstva.
          Ako član prekrši bilo koje od navedenih pravila, GYMS4YOU može u bilo kojem trenutku prekinuti ovaj ugovor s trenutnim učinkom i bez ikakve obveze na naknadu štete.

          Comment


          • #6
            Re: Gym4you

            Aaaa 22! Ne bi mogao upast!!
            https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
            https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

            Instagram: @shredded_dario

            Comment


            • #7
              Re: Gym4you

              Neke od ovih pravila su zakonski propisana, a neke su stavili da se ogranice odgovornosti.. Mene recimo cudi da su stavili dobnu granicu na 18 godina.

              Ipak su ovo fitness centri koji ne podrzavaju ludi powerliftere koji bacaju sipke sa pola metra
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • #8
                Re: Gym4you

                Originally posted by 50-kilas View Post
                Jesu to oni šta im je karta koštala soma kuna?
                Mjesečna je bila 400, a godišnja oko 4500, ali mogao si i za jeftinije s onim kuponima.
                Originally posted by neuk View Post
                Neke od ovih pravila su zakonski propisana, a neke su stavili da se ogranice odgovornosti.. Mene recimo cudi da su stavili dobnu granicu na 18 godina.

                Ipak su ovo fitness centri koji ne podrzavaju ludi powerliftere koji bacaju sipke sa pola metra
                Mene čudi ovo za otisak prsta koji k će im to? Pa to ni casina, ni banke nemaju.

                Comment


                • #9
                  Re: Gym4you

                  Ja bi volio da "Metalac" napravi lanac dizackih hala
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • #10
                    Re: Gym4you

                    hhah to je tako sve napisano,ali vjerujte mi da nece to bas tako bit,poznajući naše ljude

                    Comment


                    • #11
                      Re: Gym4you

                      Poz, zanima me kakva je teretana, jel ima mozda jos koja teretana blizu glavnog kolodvora?

                      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                      Comment

                      Working...
                      X