Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bonton u fitness centru

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bonton u fitness centru

    Originally posted by Soner
    Originally posted by Joe
    joj fuuuj bas si prost ti mali hahhahaha
    Nisam prost, realan sam

    BTW, imaš dobru cicu, kolko benčaš?
    imas dobru cicu hahahahahahaha nemres verovat, ocemo kod mene ili kod tebe
    bas sam poceo sa masom i za sada 150x3 bench press, ali smrdi mi na 180 ove godine
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #17
      Re: Bonton u fitness centru

      Sorry, imam žeMsku pa bi bio bad da se petljam s drugima, možda neki drugi put

      Bendžo ti je odličan, svaka čast!
      Chill bro

      Comment


      • #18
        Re: Bonton u fitness centru

        Ovdje su neki spominjali čišćenje znoja i dezinfekcijska sredstva.
        Pa naravno da ako "zaprasiš" da iza sebe trebaš očistiti. To se prvenstveno odnosi na cardio gdje se najviše i znojimo. Treba očistiti i ako je u ponudi dezinfekcijsko sredstvo obavezno i s njim proći spravu. Pa za to barem ne treba puno vremena.
        Na svaku spravu obavezno treba koristiti ručnik ne samo radi drugih nego i radi sebe.
        Ti ljudi koji neugodno zaudaraju tj. smrde, e na te najviše poludim. Kad sam radio kao zaposlenik u jednom fitness centru upozoravao sam ljude koji su zaudarali na taj neugodan problem, I nitko se nije naljutio. Dapače, većina njih sutradan i narednih dana više nije zaudaralo.
        Jedna od stvari koja me najviše živcira je kad neki početnik stane na bench press, čučanj ili slično i onda danima zauzima spravu radeći sa praznom šipkom . Ali šta ćeš? Svi imamo ista prava u fitnessu.
        A kad vidim one ženetine i babetine kad dođu u teretanu a imaju umjetne nokte od "pola metra". E upavo takva jedna dolazi u fitness gdje vježbam. Ili kad dođe starija gospođa u topiću bez grudnjaka a ono joj se prozire bradavica kao na starim radijima botun za mjenjanje stanica. Itd. itd. itd.
        U Jokeru u Splitu gdje ja treniram postoju kućna pravila ali jednostavno se ne može sve upratiti.
        Al to su već sitnice. Najvažnije da je teretana čista i uredna i dobro opremljena i da dolazi što manje ljudi koji se slabo peru. Drugo su već detalji.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #19
          Re: Bonton u fitness centru

          bravo Dalibore

          Comment


          • #20
            Re: Bonton u fitness centru

            o higijeni se kako tako večina ljudi dobro brine i u teretani,mene ljuti jedino šta uvik ima budala koje se deru usred teretane,dozivaju.ili se kurče sa svojim "jakim" izgledom.najgori su zaštitari,visoke nakupine sala koje misle da su bogovi pa samo se puše po ciloj teretani.
            ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

            Comment


            • #21
              Re: Bonton u fitness centru

              Originally posted by Korekt
              o higijeni se kako tako večina ljudi dobro brine i u teretani,mene ljuti jedino šta uvik ima budala koje se deru usred teretane,dozivaju.ili se kurče sa svojim "jakim" izgledom.najgori su zaštitari,visoke nakupine sala koje misle da su bogovi pa samo se puše po ciloj teretani.
              šta će vam zaštitari u teretani??
              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

              Comment


              • #22
                Re: Bonton u fitness centru

                evo ja sam slomija ruku, i sad odem u teretanu samo igrat nogomet, nemam sto drugo radit, osim nogu i nogometa...
                e i primjetija sam da kad bacimo nogomet nakon partije (inace teretana ima nekakvu malu dvoranu di igramo nogomet) pod bude cili od nasih kapljica znoja....
                sto cu ja sa tim podom sad, da ga pribrisem ?

                Comment


                • #23
                  Re: Bonton u fitness centru

                  Originally posted by CRombo
                  evo ja sam slomija ruku, i sad odem u teretanu samo igrat nogomet, nemam sto drugo radit, osim nogu i nogometa...
                  e i primjetija sam da kad bacimo nogomet nakon partije (inace teretana ima nekakvu malu dvoranu di igramo nogomet) pod bude cili od nasih kapljica znoja....
                  sto cu ja sa tim podom sad, da ga pribrisem ?
                  Ma kakvo brisanje, ona ekipa koja izgubi liže pod, možda skupite i nešto proteina, tko zna
                  Chill bro

                  Comment


                  • #24
                    Re: Bonton u fitness centru

                    Meni je nocna mora kad netko ide radit benc pa ne stavi rucnik i onda kada zavrsi ostavi benc znojan,fuj! Il' kad ostave sipke natrpane utezima po cjeloj teretani -.-
                    Those who want to live,let them fight,and those who do not want to fight in this world of struggle do not deserve to live!
                    -14/88-

                    Comment


                    • #25
                      Re: Bonton u fitness centru

                      Nesto najgore sta mi se moze desit u teretani je to kad neki lik nakon zavrsetka bar rucnikom neprode preko rucki s kojih se kapa znoj s kojim mozes natopit cilu rijeku jadro.. i onda ja moran brisat taj njegov vonj jer se to meni gadi.. a i ovo sta je jura reka isto mi se zna gadit u teretani pogotovo ako je bia neki deblji tip..

                      Comment


                      • #26
                        Re: Bonton u fitness centru

                        Ma samo home gym

                        Comment


                        • #27
                          Re: Bonton u fitness centru

                          Sta se svi tolko gadite na taj znoj i smrad? Sasvim normalno.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Bonton u fitness centru

                            Originally posted by Wolfey
                            Sta se svi tolko gadite na taj znoj i smrad? Sasvim normalno.
                            Pa nije stvar tolko kolko se kome gadi(makar se meni gadi da idem sjedit na bench dok je prije mene radio majmun masni koji se nije prao 10 dana),nego je stvar bontona!
                            Those who want to live,let them fight,and those who do not want to fight in this world of struggle do not deserve to live!
                            -14/88-

                            Comment


                            • #29
                              Re: Bonton u fitness centru

                              A ono men je bas super kad dvorana smrdi po znoju, a na znoj sam ionako navika kad sam u kontaktnom sportu tak da... bilo u dvorani u fajtu il u teretani na klupi, it doesn t matter.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Bonton u fitness centru

                                Originally posted by Wolfey
                                A ono men je bas super kad dvorana smrdi po znoju, a na znoj sam ionako navika kad sam u kontaktnom sportu tak da... bilo u dvorani u fajtu il u teretani na klupi, it doesn t matter.
                                A onda se ti lijepo nemoj kupat jedno 15dana(sad dok je vani +30) i zatvori se u sobicu neku malu i uzivaj u "mirisu" hihi
                                Those who want to live,let them fight,and those who do not want to fight in this world of struggle do not deserve to live!
                                -14/88-

                                Comment

                                Working...
                                X