Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bonton u fitness centru

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Bonton u fitness centru

    Originally posted by Jura88
    Originally posted by Wolfey
    A ono men je bas super kad dvorana smrdi po znoju, a na znoj sam ionako navika kad sam u kontaktnom sportu tak da... bilo u dvorani u fajtu il u teretani na klupi, it doesn t matter.
    A onda se ti lijepo nemoj kupat jedno 15dana(sad dok je vani +30) i zatvori se u sobicu neku malu i uzivaj u "mirisu" hihi
    To i radim.
    Zezam se teke, utl krivo si me svatija, dok treniram je jedna stvar i tu mi to ne smeta, dapace to mi je neki sinonim treninga, posli treninga naravno tus, shampon itd.

    Comment


    • #32
      Re: Bonton u fitness centru

      Originally posted by Wolfey
      Originally posted by Jura88
      Originally posted by Wolfey
      A ono men je bas super kad dvorana smrdi po znoju, a na znoj sam ionako navika kad sam u kontaktnom sportu tak da... bilo u dvorani u fajtu il u teretani na klupi, it doesn t matter.
      A onda se ti lijepo nemoj kupat jedno 15dana(sad dok je vani +30) i zatvori se u sobicu neku malu i uzivaj u "mirisu" hihi
      To i radim.
      Zezam se teke, utl krivo si me svatija, dok treniram je jedna stvar i tu mi to ne smeta, dapace to mi je neki sinonim treninga, posli treninga naravno tus, shampon itd.
      Nebi znao,sumnjiv si mi nekak :P
      Those who want to live,let them fight,and those who do not want to fight in this world of struggle do not deserve to live!
      -14/88-

      Comment


      • #33
        Re: Bonton u fitness centru

        ai ovdije di ja idem u gym isto ima *****a iza kojih sve moras brisat jer ti se gadi lec na klupu ili nes...daj nosi jeb... rucnik...i ima lik koji uvijek ostavi jeb... spravu za trcanje upaljenu...
        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

        Comment


        • #34
          Re: Bonton u fitness centru

          prvi dan u teretani kad ja doso s frendom idemo se mi presvlačit za trening i izleti frajer iz tuša onak gol između nas i tam 5 minuta kaj ja znam valjda tražio gaće po torbi, ne znam kolko je to gay ili prema bontonu da neki frajer od 20-330 god izleti sam tak pred nas od 17 god, mogo je bar se pokrit ručnikom il nešt al to me je naživciralo..

          Comment


          • #35
            Re: Bonton u fitness centru

            a ono nije to nista sad nenormalno u gymu, baren meni (iako to neradin posto se tusiran kod kuce)

            Comment


            • #36
              Re: Bonton u fitness centru

              Ima jedan u mojoj bivšoj teretani. Uđe u svlačionu, skine se, otušira... ja u međuvremenu odem vježbati... za pola sata se vratim u svlačionu napunit bocu s vodom, a on brije bradu još uvijek gol golcat. XD
              Originally posted by magarac
              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
              dzaba mu sve

              Comment


              • #37
                Re: Bonton u fitness centru

                dobro toga bi vec ispalia iz gyma

                Comment


                • #38
                  Re: Bonton u fitness centru

                  Haha, a tip je zapravo jedan poznati hrvatski zaštitar, stara garda. Inicijali M.K.K. Neću napisat skroz da se ne progugla.
                  Originally posted by magarac
                  pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                  dzaba mu sve

                  Comment


                  • #39
                    Re: Bonton u fitness centru

                    pa dobro onda bi ga pokusa ispalit iz gyma
                    moga si na pp poslat bas me zanima

                    Comment


                    • #40
                      Re: Bonton u fitness centru

                      ja danas u teretani a tip do mene stoji na lavandinu i kurcen ga doslovno mazi i gleda se pred ogledalom,a debela prašćina , i sad se neko proba napit vode i ruku tu stavi... :O

                      Comment


                      • #41
                        Re: Bonton u fitness centru

                        Originally posted by Wolfey View Post
                        Sta se svi tolko gadite na taj znoj i smrad? Sasvim normalno.
                        Slažem se. Meni se više gade ta dezinfekciona sredstva, a većina ih je i kancerogena. Od nečijeg znoja ti ništa neće biti, to je prirodna materija, a od dezinfekcionih sredstava se dobija rak
                        http://www.preventcancer.com/consume...r_air_poll.htm
                        I zašto da se ne derem dok dižem velike težine?! Pa teretana je mesto gde se znoji i dere, a ne koncert ozbiljne muzike, hehehe...
                        Ono što mene nervira je kada neki, umesto da se znoje i deru, glasno pričaju gluposti i dekoncentrišu me. Ako još sede na klupici za vežbanje dok pričaju, onda još gore... Ne volim ni kad ostave tegove na šipki i odu, osnovni red je vratiti tegove gde si ih našao.
                        Last edited by vege; 04-10-11, 06:51.
                        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                        mind, it doesn’t matter.”

                        Comment


                        • #42
                          Re: Bonton u fitness centru

                          Originally posted by FEARiTseLF View Post
                          pa dobro onda bi ga pokusa ispalit iz gyma
                          haha
                          mudro zboriš Vege

                          Comment


                          • #43
                            Re: Bonton u fitness centru

                            jučer bili neki klinci, ono 15-16 god, i sad cijela horda...
                            i vidim dvoje se baš našli, cura trči po cijeloj teretani i s ručnikom mlati sve prijatelje, pa mlati tog dečka koj joj se očito sviđa, pa onda on odustane od serije, pa trči za njom... a ja u znoju nakon 40.minute stepera htjela sam ih zaklat
                            ne možeš se koncentrirat nikako kolko god se trudila
                            To enjoy freedom we have to control ourselves

                            Comment


                            • #44
                              Re: Bonton u fitness centru

                              ima neki lik u teretani, onako nekih 40ak godina, dize neke sitne kilaze i stalno se dere bog te, nemos se koncentrirat, digne nesto i onda zastenje ko najveci kreten, il kad radi sa bucicama na klupici baci ih, umisto da ih spusti na pod
                              "What the mind believes the body achieves."

                              Comment


                              • #45
                                Re: Bonton u fitness centru

                                Originally posted by sandra View Post
                                jučer bili neki klinci, ono 15-16 god, i sad cijela horda...
                                i vidim dvoje se baš našli, cura trči po cijeloj teretani i s ručnikom mlati sve prijatelje, pa mlati tog dečka koj joj se očito sviđa, pa onda on odustane od serije, pa trči za njom... a ja u znoju nakon 40.minute stepera htjela sam ih zaklat
                                ne možeš se koncentrirat nikako kolko god se trudila
                                razumin te, meni sad u gym DOSLOVNO 10-15 takvih pocelo dolazit svaki dan a sta rade bolje da ne pisen

                                Comment

                                Working...
                                X