Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bonton u fitness centru

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Bonton u fitness centru

    a to vam je sad nova generacija očito svake godine se tak dolaze novi klinci al rijetko tko će bit tamo za godinu dana tako da se malo strpi..i ja sam tek krenuo al se ne zaj... u teretani

    Comment


    • #47
      Re: Bonton u fitness centru

      izgleda nazalost da skoro u svakoj teretani ima i bit ce , ako ih smijem nazvati idiotima koji sve smatraju sprdnjom i dolaze se samo puhati i pricati i tracati i ubijati vrijeme smetajuci nama koji zelimo nesto postici i uciniti od sebe i za sebe ..... hehe a naj smjesnije kada se netko zasjedne na spravu pa polako radi pa malo prica pa malo sece pa nakon 5 minuta opet ista sprava druga serija , i ja kao pitam jel gotovo mogu ja sada , a odgovor koji dobijem je evo jos jedna serija i gotovo nesmijem brzo da se ne uznojim smrdit cu :P

      Comment


      • #48
        Re: Bonton u fitness centru

        nitko ne spominje koliko pak ima slucajeva da se ne vracaju bučice ili ploče sa šipki na svoje mjesto.
        Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

        Comment


        • #49
          Re: Bonton u fitness centru

          Zivio Dinko Bilić i njegovo ponasanje da smo barem dijelom svi ko on ,,uf rjesili bi mi te morone po teretanama kratkim postupkom !

          Comment


          • #50
            Re: Bonton u fitness centru

            Originally posted by stbiker View Post
            ja danas u teretani a tip do mene stoji na lavandinu i kurcen ga doslovno mazi i gleda se pred ogledalom,a debela prašćina , i sad se neko proba napit vode i ruku tu stavi... :O
            Kod mene slična situacija. Lik ode do umivaonika, stavi onaj sapun za pranje ruku na sebe i ode se tuširati, a briše se s onim recikliranim papirom.
            Originally posted by Songoku
            najbolji pwm je burek

            Comment


            • #51
              Re: Bonton u fitness centru

              Originally posted by david22 View Post
              Kod mene slična situacija. Lik ode do umivaonika, stavi onaj sapun za pranje ruku na sebe i ode se tuširati, a briše se s onim recikliranim papirom.
              Hahahhahahahah! Pa ja sam mislio da idem u najgoru teretanu sto se tice toga, ali vidim ima gore

              Comment


              • #52
                Re: Bonton u fitness centru

                Originally posted by Dida View Post
                Ima jedan u mojoj bivšoj teretani. Uđe u svlačionu, skine se, otušira... ja u međuvremenu odem vježbati... za pola sata se vratim u svlačionu napunit bocu s vodom, a on brije bradu još uvijek gol golcat. XD
                hahahahaha..."pacijenata" svugdje ima, nazalost

                svega se čovjek nagleda... sjećam se jednog momka, frajer kad izdiše pišti ko pretis lonac xD
                bilo je onih koji pljuju po teretani, onih što pišaju pored šolje (neznam šta im je tu fazon), jedan je pokušao da ukrade tegove...ali je uhvaćen , čak su jednom uzeli z-šipku i udarali po vreći, al najviše što mi smeta zato što se s tim susrećem dosta često, dodeš u teretanu i isplaniraš šta ćeš radit, a te sve sprave zauzete od likova koji urade seriju pa odu pričat 10 minuta, tako kad ti kaže imam tri serije komotno možeš doći za pola sata -_-
                "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

                Comment


                • #53
                  Re: Bonton u fitness centru

                  Kod mene imaju 2 lika koja nikad ne stavljaju rucnik, ne vracaju utege i još se pušu ..

                  Comment


                  • #54
                    Re: Bonton u fitness centru

                    Sve mogu nekako razumjeti, ali da tuku vrecu Z sipkom, e to nikakooo.
                    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                    Comment


                    • #55
                      Re: Bonton u fitness centru

                      Originally posted by blento View Post
                      Sve mogu nekako razumjeti, ali da tuku vrecu Z sipkom, e to nikakooo.

                      ahahhahahahahahahahahha a daj bokte?! jel stvarno?

                      Comment


                      • #56
                        Re: Bonton u fitness centru

                        Hahaha pa procitaj post Sicomin-a, gore iznad i sve ce ti biti jasno
                        I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                        Comment


                        • #57
                          Re: Bonton u fitness centru

                          aaaaaahhahahahahahahahhaah

                          Comment


                          • #58
                            Re: Bonton u fitness centru

                            Naravno da bi se nekih osnovnih pravila ponasanja trebalo drzati al kako kazu 100 ljudi - 100 cudi. Takve likove je najbolje pokusati ignorirati.

                            Comment


                            • #59
                              Re: Bonton u fitness centru

                              -ljudi koji ne sklanjaju utege na mjesto kad završe s vježbom
                              -ljudi koji zauzimaju prostor i sprave bezveze
                              -ljudi koji ostavljaju znojav benč
                              -ljudi koji misle da su pokupili svu pamet svijeta pa prosipaju naokolo iako ih niko nije ništa pitao
                              trš tršš...
                              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                              Comment


                              • #60
                                Re: Bonton u fitness centru

                                Većinu gluposti po teretanama radi ekipa koja jako kratko vježba,pojedinci isključeni!
                                Mislim da bi bilo rješenje da postoji teretana koja ima samo dva uvjeta za upis,moći podići bench 100kg,čučanj 100kg i skoro svi problemi nestali! Ali onda nema financijske isplativosti i zamisao pada u vodu
                                Lifestyle - be fit.

                                Comment

                                Working...
                                X