Announcement

Collapse
No announcement yet.

homemade - koliko novaca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • homemade - koliko novaca

    Koliko bi mi novaca trebalo da si uredit teretanu kod kuce?
    svi savjeti su dobro dosli pošto za par mjeseci planiram krenit pravit doma teretanu

  • #2
    Re: homemade - koliko novaca

    Ima ti jedan lik na forumu - Coffey- koji sam radi i prodaje sprave.
    Kažu da su kvalitetne,sad neznam kontaktiraj ga pa se dogovori
    http://www.building-body.com/forum/t...=doma+teretana
    http://www.building-body.com/forum/t...=doma+teretana
    Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

    Comment


    • #3
      Re: homemade - koliko novaca

      pricam sam s njim. rekao mi je okvirno koliko bi me izasle sprave, ali me jos zanima koliko mi treba novaca za 100kg utega, sipku za benc, dvije sipke za bucice i ez sipku. i sta mi preporucate od sprava da imam

      Comment


      • #4
        Re: homemade - koliko novaca

        mislim da bi te 100 kg utega doslo oko 2000 kn,šipka 500-800 kn,a od sprava mislim da ti je dosta vratilo za zgibove i dipseve ,po meni je glupo kupovat one spakavne sprave za veslanje ,flyeve ,jer se to sve moze sipkom i bucicama radit

        Comment


        • #5
          Re: homemade - koliko novaca

          u kojoj zemlji ti zivis? 100kg utega bi bilo 2000kn da kupujes u ducanu. preko njuskala se nadje za cca 14kn/kg bez problema. sipka 500-800? koji k...?
          ok, ako kupujes olimpijsku, ali za ljude koji se broje u promilima je potrebna olimpijska, obican fi 30 je dovoljno dobar izbor.
          u prideu na maksimirskoj 219cm duzina kosta 270kn, ploce su kod njih u ducanu 16kn/kg, EZ sipka 160, a ove kratke s navojima par je 160.

          od sprava osnovno je: univerzalna klupa sa samostojecim stalcima, zidno vratilo i dipsevi. u nekoj prosirenoj verziji ulazi klupa za hiperekstenziju i klupa za listove. u potpuno opremljenu kucnu teretanu ulazi jos curl leg klupa (ne znam tocan naziv, ono za biceps femoris i kvadriceps), scott klupa i lat masina. pritom za lat masinu ne mislim zbog vratila, vec zbog ostalih vjezbi koje se izvode preko kolotura (vjezbe za triceps npr.)

          cijena sprava za ovu prosirenu kucnu teretanu je 2450kn. taj se iznos isplati u roku godine dana, a sprave UVIJEK mozete prodati po vrlo slicnoj cijeni, tako da realnih gubitaka u biti nema.
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #6
            Re: homemade - koliko novaca

            imam i ja utega viska za prodat po cca 14-15kn/kg-ovisno o kolicini-, a imam i gumirane ali nesto malo skuplje-2-3kn tako da te cijene od 20kn/kg- to je ipak malo previse
            MYPROTEIN

            Comment


            • #7
              Re: homemade - koliko novaca

              Svaka kućna teretana bi trebala omogućiti barem 7 osnovnih vježbi:

              http://www.building-body.com/sto-su-to-osnovni-pokreti.html

              Osnovni pokreti su:

              • Čučanj
              • Mrtvo dizanje
              • Bench press
              • Potisci iznad glave
              • Veslanja i zgibovi
              • Propadanja


              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: homemade - koliko novaca

                koja je razlika izmedu olimpijske sipke promjera 50mm i ove obicne, osim sto olimpijska moze više kg izdrzat (naravno taj maximum mi nece nikad treba)

                Comment


                • #9
                  Re: homemade - koliko novaca

                  olimpijska je i teza (ima 20kg)

                  Comment


                  • #10
                    Re: homemade - koliko novaca

                    Originally posted by FcB View Post
                    olimpijska je i teza (ima 20kg)
                    u teretanu di sam ja iso, bila je tanja sipka 18kg, i deblja 20kg. a na netu te sipke sto sam gledo su od 500 do 800, nigdje ne pise tocno koliko je koja kila

                    Comment


                    • #11
                      Re: homemade - koliko novaca

                      Originally posted by Stjep View Post
                      koja je razlika izmedu olimpijske sipke promjera 50mm i ove obicne
                      Praktičnije je pogodit veću rupu
                      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                      http://www.facebook.com/adoni.costo
                      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                      Comment


                      • #12
                        Re: homemade - koliko novaca

                        osobno mislim da je olimpihska sipka, uz koju idu pripadajuce ploce, nepotreban trosak.
                        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                        Comment


                        • #13
                          Re: homemade - koliko novaca

                          Originally posted by ScuderiaBull View Post
                          Praktičnije je pogodit veću rupu
                          a kako je bolje da benc bude u kompletu s klupom, ili da se klupa moze odvojit

                          Comment


                          • #14
                            Re: homemade - koliko novaca

                            Bench i je klupa, a inace ako znas varit i brusit to za jedan dan možes napravit

                            Comment


                            • #15
                              Re: homemade - koliko novaca

                              Originally posted by Bjelanjak View Post
                              Bench i je klupa, a inace ako znas varit i brusit to za jedan dan možes napravit
                              znam da benc znaci klupa, ali opceniti naziv za bench press je samo benc

                              Comment

                              Working...
                              X