Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja teretana :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja teretana :D

    Evo, već dugo sam član foruma iako ne sudjelujem baš u raspravama, tu i tamo potražim ako nešto neznam, a jednako dugo idem i u teretanu (oko 5 godina). Sad preko ljeta smo se frend i ja odlučili podijeliti troškove i u garaži si napraviti neki homegym pošto je dugoročno puuuno isplativije, sve bi nam se trebalo ispaliti za oko godinu dana što nije uopće loše. Svu opremu smo kupili preko oglasa, osim nekih sitnica koje nismo našli, ali 90% sigurno.
    Od opreme tu je: kavez za čučanj, zgibove i dipseve
    duga ravna šipka 220cm, kratka ravna i ez šipka
    150 kg utega raznih veličina
    klupica s više nagiba od kontrakosog do vertikalnog s dodakom za fleksiju i ekstenziju
    multifunkcinalna sprava s naravno više funkcija xD
    orbitrek i sobni bicikl sa cardio i zagrijavanje
    3 ploče tatamija za vježbe na podu i četvrti kojeg sam izrezao i napravio podloge za deadlift
    TRX, guma za razvlačenje, pilates lopta, foamroller, kotač, pojas za dizanje, magnezij, gurtne ...
    Tu je ja mislim sve potrebno za trening cijelog tijela na jedan ili drugi način.
    Još ćemo kasnije usputno uređivati, pa uzmemo ogledala i stavimo iza kaveza, a sa strane neke motivacijske natpise, a od sprava možda još uzmemo leg press.
    Jedino što fali je stalak za utege kojeg smo namjeravali uzeti, ali kad smo počeli vježbati smo vidjeli da nam ne treba jer ovako i onako ostavljamo utege di stignemo, nije da će nekome smetati haha.

    Htio bih još pitati za održavanje i podmazivanje ovo multi sprave, pošto je skroz suha jer je dugo stajala kod lika od kojeg sam kupio. Što bih mogao koristiti, neko ulje ili sprej i di to ima za kupiti.

    I eto, što mislite?
    Attached Files

  • #2
    Re: Moja teretana

    Dobra je. Kolko je to sve kostalo ak ce se isplatit nakon godine dana?

    Comment


    • #3
      Re: Moja teretana

      Po meni bolje da ste našli nekog ko dobro vari i odradili to. Ja sam vario sebi kući par sprava, i ispalo je više nego fenomenalno. Poslije presvukao kožom umjetnom i vrh. Što se tiće estetike to mi se sviđa, mnogo lijepo urađeno.

      Comment


      • #4
        Re: Moja teretana

        Originally posted by kozza View Post
        Dobra je. Kolko je to sve kostalo ak ce se isplatit nakon godine dana?
        Oko 5000 kn je ispalo, ali orbitrek, bicikl i male šipke sam imao od prije pa to ne računam, a i sve smo podijelili ja i frend tak da po osobi ispadne oko 2500 kn, a ako je mjesec teretane oko 200 kn, to je onda tu negdje.

        Originally posted by Aldiin View Post
        Po meni bolje da ste našli nekog ko dobro vari i odradili to. Ja sam vario sebi kući par sprava, i ispalo je više nego fenomenalno. Poslije presvukao kožom umjetnom i vrh. Što se tiće estetike to mi se sviđa, mnogo lijepo urađeno.
        Ovaj kavez i je ručni rad, ja sam ga samo još obojao i pričvrstio za pod.

        Comment


        • #5
          Re: Moja teretana

          Jel zna netko čime bi mogao podmazati ovu multifunkcionalu spravu?

          Comment


          • #6
            Re: Moja teretana

            Dobro odradjena teretana samo sto fali ogledalo
            Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

            Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

            Comment


            • #7
              Re: Moja teretana

              Doći će i to. Baš sam našao neka u Bauhausu, al ću još malo pričekati.

              Comment

              Working...
              X