Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja home made teretana Nemojte mi se smijati :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

    Originally posted by wicker
    Originally posted by caplja
    eh, BUILDER me obicno sekirao sa svojim pitanjima kad sam citao teme. Al vidim da se ovdje decko ne zna obranit. Pa da stanem u njegovu stranu, naime ak pogledate kolko ima godina(14) manje vise sve je opravdano. Cestitam ti na zelji i postignutom, pogledam li danasnje 14-godisnjake uglavnom su to ekipica zakrzljala i ni na kraj pameti joj nije njihovo tijelo vec sam igrice i drkica Polako i s vremeno ces postajat sve educiraniji(vec sad vidim da nisi naporan kao prije 2mj s otvaranjem novih i blesavih tema) polako,polako, svi smo mi morali odrast kad tad. Ti si na pravome putu!

    Stoga, ajmo odmah ga prestat zezat i klonite se podbadanja. Kru te nedo, znam gro njegovih vrsnjaka koji niti sliku ne znaju up-loadat na net a decko ih je sve presisao. Bravo!
    po to bi djetetu od 14 godina i trebalo bit na pameti....
    E pa vidiš,ovaj je devijantan pa mu nije samo to na pameti već želi nešto postić i sam napravit.
    p.s. dečko, neznam kakav ti je socijalan status, ali ako si nemožeš priuštit teretanu ili nešto vježbaj na ovome samo,malo je smiješno kad ovak vidimo slike al ja vjerujem da tebi nije bilo ni malo smiješno dok si to radio nit si to radio iz zaj****cije
    Mlad si.. još stigneš svašta u životu..
    "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

    Comment


    • #32
      Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

      s tim nabijanjem griznje savjesti ste mi ubili zelju za smijanjem!! fala
      decko malo po malo i sve ce doc na svoje!! budi uporan i nedaj se!!

      Comment


      • #33
        Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

        za početak nije loše, bit će bolje s vremenom, samo nemoj izgubit volju !

        Comment


        • #34
          Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

          Originally posted by caplja
          eh, BUILDER me obicno sekirao sa svojim pitanjima kad sam citao teme. Al vidim da se ovdje decko ne zna obranit. Pa da stanem u njegovu stranu, naime ak pogledate kolko ima godina(14) manje vise sve je opravdano. Cestitam ti na zelji i postignutom, pogledam li danasnje 14-godisnjake uglavnom su to ekipica zakrzljala i ni na kraj pameti joj nije njihovo tijelo vec sam igrice i drkica Polako i s vremeno ces postajat sve educiraniji(vec sad vidim da nisi naporan kao prije 2mj s otvaranjem novih i blesavih tema) polako,polako, svi smo mi morali odrast kad tad. Ti si na pravome putu!

          Stoga, ajmo odmah ga prestat zezat i klonite se podbadanja. Kru te nedo, znam gro njegovih vrsnjaka koji niti sliku ne znaju up-loadat na net a decko ih je sve presisao. Bravo!
          Hvala
          PROFESIONALNI B.B.

          Comment


          • #35
            Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

            Originally posted by rkamenski
            Originally posted by wicker
            Originally posted by caplja
            eh, BUILDER me obicno sekirao sa svojim pitanjima kad sam citao teme. Al vidim da se ovdje decko ne zna obranit. Pa da stanem u njegovu stranu, naime ak pogledate kolko ima godina(14) manje vise sve je opravdano. Cestitam ti na zelji i postignutom, pogledam li danasnje 14-godisnjake uglavnom su to ekipica zakrzljala i ni na kraj pameti joj nije njihovo tijelo vec sam igrice i drkica Polako i s vremeno ces postajat sve educiraniji(vec sad vidim da nisi naporan kao prije 2mj s otvaranjem novih i blesavih tema) polako,polako, svi smo mi morali odrast kad tad. Ti si na pravome putu!

            Stoga, ajmo odmah ga prestat zezat i klonite se podbadanja. Kru te nedo, znam gro njegovih vrsnjaka koji niti sliku ne znaju up-loadat na net a decko ih je sve presisao. Bravo!
            po to bi djetetu od 14 godina i trebalo bit na pameti....
            E pa vidiš,ovaj je devijantan pa mu nije samo to na pameti već želi nešto postić i sam napravit.
            p.s. dečko, neznam kakav ti je socijalan status, ali ako si nemožeš priuštit teretanu ili nešto vježbaj na ovome samo,malo je smiješno kad ovak vidimo slike al ja vjerujem da tebi nije bilo ni malo smiješno dok si to radio nit si to radio iz zaj****cije
            Mlad si.. još stigneš svašta u životu..
            pa da mi je bolji socijalni status isao bih u teretanu
            PROFESIONALNI B.B.

            Comment


            • #36
              Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

              Svaka cast, ghetto samo nastavi fino i nemoj gubit motivaciju i odustajat
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • #37
                Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

                Originally posted by DARICA
                Svaka cast, ghetto samo nastavi fino i nemoj gubit motivaciju i odustajat
                MOtivacija je tu
                PROFESIONALNI B.B.

                Comment


                • #38
                  Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

                  svaka cast za volju. da se vratim u te godine 4, 5 godina od danas i ja bi se poceo bavit ovim sportom. samo udaraj, nema odustajanja

                  Comment


                  • #39
                    Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

                    Originally posted by Big one
                    svaka cast za volju. da se vratim u te godine 4, 5 godina od danas i ja bi se poceo bavit ovim sportom. samo udaraj, nema odustajanja
                    Ma kakvo odustajanje
                    PROFESIONALNI B.B.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

                      Dobro ajde...malo je smiješno, ali je ujedno i za pohvalu. Dečko se trudi i improvizira, bolje i to nego da ništa ne radi.
                      Samo ti vježbaj...

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #41
                        Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

                        po meni nije smjesno ako mu financije ne dopustaju nesto bolje od ovoga, vjerovatno mu je teretana luksuz. bas mi je drago da vidim ovako nesto, za par godina ces, ako nastavis sa vjezbanjem, jesti sve svoje vrsnjake

                        Comment


                        • #42
                          Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

                          Ovo je još luksus u odnosu na Hannibala i ekipu, he, he!
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

                            Originally posted by kelly
                            Dobro ajde...malo je smiješno, ali je ujedno i za pohvalu. Dečko se trudi i improvizira, bolje i to nego da ništa ne radi.
                            Samo ti vježbaj...

                            PROFESIONALNI B.B.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

                              Originally posted by Big one
                              po meni nije smjesno ako mu financije ne dopustaju nesto bolje od ovoga, vjerovatno mu je teretana luksuz. bas mi je drago da vidim ovako nesto, za par godina ces, ako nastavis sa vjezbanjem, jesti sve svoje vrsnjake
                              hehehe
                              PROFESIONALNI B.B.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Moja home made teretana Nemojte mi se smijati

                                heh, bitno je da se ima volje, teg je teg,

                                a ovaj gore spomenu hanibala, pa se sjeti isto jakih ghetto workout-s
                                ismijao sam se, ljudi rade zgibove na semaforu, hh

                                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                                Comment

                                Working...
                                X