Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forumasi nekad/sad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Forumasi nekad/sad

    Evo, kao sto je to uobicajen primjer stranih i nekih drugih foruma, mislim da nebi bilo lose da i ovdje postoji slicna tema. Mogla bi ici i pod sticky. Znamo svi da postoje slike clanova, ali ljepo je imati temu koja bi sadrzavala samo slike clanova prije i sada, bez nekih prevelikih zasebnih komentara.

    ako ne, admini slodobno delete.

    evo ja cu prvi probiti led. zadnja slika opalita u 11mje 2012. otad sam iskataboliro dobrih 8kg zbog netreniranja i stresa, no sad se polako vracam i ide nabolje. izbacio sam cirka 200g UH /dnevno i ubacio vise dobrih masti. min cistih 3800kcal/dan

    1.jpg

    otad se dosta promjenilo, prsa su veca,pogotovo gornji dio, kvad je dobio 2cm, leda su osla u sirinu kao i ramena,posebno srednje. jos muku mucim sa rukama, posebno biceps ali otom potom, polako se daleko stize
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

  • #2
    Re: Forumasi nekad/sad

    poslije par mjeseci gubljenja vremena u teretani(ne bi me cudilo da je ovdje ruka bila 26-27)


    nazalost nemam slike prije ovog perioda...ali nije ih ni lijepo gledati svakako




    after






    edit: i before slika je napumpana, da se razumijemo
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Forumasi nekad/sad

      Sterojidi

      Svaka čast frende!
      Ja sam bio dosta sitniji od tebe u gornjoj slici,
      no na žalost nemam nikakve slike od prije, mrzio sam se slikati (mislim, mrzim i sad).

      Fino, fino, samo pumpaj, i please napravi defku ovo ljeto!
      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

      Comment


      • #4
        Re: Forumasi nekad/sad

        Nemoooooooooooj defkuuuuuuuuu!
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #5
          Re: Forumasi nekad/sad

          Originally posted by ScuderiaBull View Post
          Sterojidi

          Svaka čast frende!
          Ja sam bio dosta sitniji od tebe u gornjoj slici,
          no na žalost nemam nikakve slike od prije, mrzio sam se slikati (mislim, mrzim i sad).

          Fino, fino, samo pumpaj, i please napravi defku ovo ljeto!
          planirao sam ono bas defku poceti 1 marta, samo sto nisam zaokruzio datum u kalendru....sad sam na treningu vratio zadnji cucanj u rutinu i pomislio sam da ne pocinjem defku dok ne pocnem raditi serije sa 150 (bio sam na 120 prosli trening..s tim sto sam na prednjem vec dosao do 135) za sto bi mi trebalo 6-7 sedmica ako bas sve ode po planu

          ja samo znam da sam se u skoli mjerio sa 50 i nesto kila kada sam poceo trenirati, nije mi ona gore slika pocetak
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Forumasi nekad/sad

            Originally posted by TripleZ View Post
            planirao sam ono bas defku poceti 1 marta, samo sto nisam zaokruzio datum u kalendru....sad sam na treningu vratio zadnji cucanj u rutinu i pomislio sam da ne pocinjem defku dok ne pocnem raditi serije sa 150 (bio sam na 120 prosli trening..s tim sto sam na prednjem vec dosao do 135) za sto bi mi trebalo 6-7 sedmica ako bas sve ode po planu

            ja samo znam da sam se u skoli mjerio sa 50 i nesto kila kada sam poceo trenirati, nije mi ona gore slika pocetak
            Odlican napredak, daj mi reci, jel imas nekad problema s koljenima s obzirom na zavidne kilaze, prvenstveno na prednjem cucnju jer nisam siguran da mozes uvijek pratiti koljenima linijiu prstiju nego ides ponekad s koljenima unutra, mozes li reci malo vise o tome, ako to postoji u tvom treningu, koliko je inace riskantno i opcenito kakvih jos ima pokreta koji su riskantni u tom kontekstu (tipa, kod iskoraka - koljeno prijelazi liniju vrha prstiju), puno se na faksu susrecem s ovakvim stvarima i nista nije konkretno pojasnjeno, sve se svodi na neku teoriju bez ikakvih dokaza iz podrucja prakse i provedbe, osobno sam to prije radio nesvjesno, ali nikada nisam osjecao bol niti ikakve probleme
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • #7
              Re: Forumasi nekad/sad

              Originally posted by hardstyle91 View Post
              Odlican napredak, daj mi reci, jel imas nekad problema s koljenima s obzirom na zavidne kilaze, prvenstveno na prednjem cucnju jer nisam siguran da mozes uvijek pratiti koljenima linijiu prstiju nego ides ponekad s koljenima unutra, mozes li reci malo vise o tome, ako to postoji u tvom treningu, koliko je inace riskantno i opcenito kakvih jos ima pokreta koji su riskantni u tom kontekstu (tipa, kod iskoraka - koljeno prijelazi liniju vrha prstiju), puno se na faksu susrecem s ovakvim stvarima i nista nije konkretno pojasnjeno, sve se svodi na neku teoriju bez ikakvih dokaza iz podrucja prakse i provedbe, osobno sam to prije radio nesvjesno, ali nikada nisam osjecao bol niti ikakve probleme
              mozda ce ovo malo biti poduze ali probacu to sto bolje objasniti:


              kao prvo:
              - ici koljenima ispred prstiju = uredu je
              - koljena ulaze unutra pri cucnju = losa forma, pracena povredama


              eh sad ide ono pa zar necu zavrsiti u invalidskim kolicima ako koljena idu ispred, ne:

              kao prvo, to je mit, vidi ovdje pod br.2 http://www.biomechfit.com/2012/02/09...-refuse-to-die

              svaki ali bas svaki olimpijski lifter koji radi high bar squat i front squat(a inace to oni i vjezbaju, haman nikako low bar) ide koljenima ispred prstiju, 10, 20, 30, 40 godina... to je uvjetovano tako, jer ne mozes ''sit back'' u prednjem cucnju ili high bar(tu manje-vise i mozes, al eto)

              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=XkK9-mnDAy4
              http://www.youtube.com/watch?v=RGGcfmVQMqI (ovdje vidis kako malo udju koljena, to je losa forma samo zbog toga sto je 1RM)

              isto tako, ako imas duge noge(kao ja) onda pogotovo ne mozes bez toga
              i to nije samo olimpijski lifteri nego i bilderi





              sta je sa zadnjom nogom kod ljudi koji rade iskorak? uvijek je 100% preko koljena ? i jel puca (ako neko kaze da nema napor na zadnjoj nozi, da vidim kako je digne s poda pa radi iskorak)




              sva prica o koljenima u tom kontekstu se svodi na studiju od prije 30 godina koju ne mozes uzeti za ozbiljno(navedena u prvom linku) i jos jednu studiju iz 1940-ih kada su amerikanci u vojsci izbacili taj pokret - osim toga jedina stvar zbog cega je to jos uvijek mnogo diskutovana tema je iz razloga sto ljudi traze izgovor da ne rade cucanj, radije im je sjesti i biceps raditi


              edit: zaboravio sam - nemam problema
              Last edited by TripleZ; 30-01-13, 17:26.
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #8
                Re: Forumasi nekad/sad

                Na ovoj slici avatara nemaš puno masti, počni tamo negdje 1. aprila i krajem maja si zdefkan. Msm na koji bf planiraš 9-10 ili niže?

                Comment


                • #9
                  Re: Forumasi nekad/sad

                  Originally posted by remode View Post
                  Evo, kao sto je to uobicajen primjer stranih i nekih drugih foruma, mislim da nebi bilo lose da i ovdje postoji slicna tema. Mogla bi ici i pod sticky. Znamo svi da postoje slike clanova, ali ljepo je imati temu koja bi sadrzavala samo slike clanova prije i sada, bez nekih prevelikih zasebnih komentara.

                  ako ne, admini slodobno delete.

                  evo ja cu prvi probiti led. zadnja slika opalita u 11mje 2012. otad sam iskataboliro dobrih 8kg zbog netreniranja i stresa, no sad se polako vracam i ide nabolje. izbacio sam cirka 200g UH /dnevno i ubacio vise dobrih masti. min cistih 3800kcal/dan

                  [ATTACH=CONFIG]14326[/ATTACH]

                  otad se dosta promjenilo, prsa su veca,pogotovo gornji dio, kvad je dobio 2cm, leda su osla u sirinu kao i ramena,posebno srednje. jos muku mucim sa rukama, posebno biceps ali otom potom, polako se daleko stize

                  jako jako fino to izgleda remode, masti nema na vidiku a napredak je odlican.
                  Ima li sanse da vidimo konkretnije slike i poze?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Forumasi nekad/sad

                    Originally posted by diinnoo View Post
                    Na ovoj slici avatara nemaš puno masti, počni tamo negdje 1. aprila i krajem maja si zdefkan. Msm na koji bf planiraš 9-10 ili niže?
                    tako nesto, gdje cu nize, what about gains ?




                    ISKRENO, ne planiram defkanje ''za ljeto'' ili za mora ili tako nesto...zadovoljan sam i sad sa bf%, defka me vise privlaci iz radoznalosti...ali eto, kad god ono sam sebi pocnem govoriti: vrijeme je da skines nesto salo - ide defka
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #11
                      Re: Forumasi nekad/sad

                      Originally posted by TripleZ View Post
                      tako nesto, gdje cu nize, what about gains ?




                      ISKRENO, ne planiram defkanje ''za ljeto'' ili za mora ili tako nesto...zadovoljan sam i sad sa bf%, defka me vise privlaci iz radoznalosti...ali eto, kad god ono sam sebi pocnem govoriti: vrijeme je da skines nesto salo - ide defka
                      vidis kod mene je drugacija situacija , posto zivim na moru , tocnije Pula pa preko ljeta bi trebalo biti full time shredded cunt kako bi se reklo iako mi mnogi govore da uprem jos na masu i zdefkam se sljedece godine i da ustedim tako 2god kruzenja bulking/cutting faze , ali jednostavno me vuce da isprobam kako mi tijelo funkcionira na dijeti i kako ce to na kraju sve izgledati
                      There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                      - Aldous Huxley

                      Comment


                      • #12
                        Re: Forumasi nekad/sad

                        Originally posted by seage View Post
                        vidis kod mene je drugacija situacija , posto zivim na moru , tocnije Pula pa preko ljeta bi trebalo biti full time shredded cunt kako bi se reklo iako mi mnogi govore da uprem jos na masu i zdefkam se sljedece godine i da ustedim tako 2god kruzenja bulking/cutting faze , ali jednostavno me vuce da isprobam kako mi tijelo funkcionira na dijeti i kako ce to na kraju sve izgledati
                        pa i meni je ljeto a grad pun cura, ne zivim na sibiru
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #13
                          Re: Forumasi nekad/sad

                          Sve jasno, hvala na detaljnom pojasnjenju kao i uvijek.
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • #14
                            Re: Forumasi nekad/sad

                            Originally posted by WTF View Post
                            jako jako fino to izgleda remode, masti nema na vidiku a napredak je odlican.
                            Ima li sanse da vidimo konkretnije slike i poze?
                            hvala, ima malo masti jer sam forsiro UH.svida mi se sto imam sirok frame pa pokusavam jos istaknit taj odnos ramena/struk.forsiram noge jako kao i gornji dio a pokusavam struk drzat nisko zbog tog X izgleda. najvise sam profitiro sto sam kvad i separacije odvojio od loze i listova, no...sad cu vuc masu solo koliko mogu pa cu u proljece odradit defku sa sasom draskovicem. poslje cu otvorit vlastitu temu i bit ce sve detaljno opisano sa real BB pozama
                            Last edited by remode; 31-01-13, 08:23.
                            Pocivao u miru Bozjem

                            22.12.1984 - 20.12.2012

                            __________________________________________________ ___________________________

                            mentor: Sasa Draskovic

                            Comment


                            • #15
                              Re: Forumasi nekad/sad

                              Originally posted by hardstyle91 View Post
                              Sve jasno, hvala na detaljnom pojasnjenju kao i uvijek.

                              zaboravih da pitam:

                              jel to ides na fax za tjelesni odgoj ?

                              kako bi to mene zanimalo ali ovdje je losa perspektiva s tim skroz
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment

                              Working...
                              X