Announcement

Collapse
No announcement yet.

Carl Wind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Carl Wind

    IMG_8707.jpgIMG_8588.jpgIMG_8586.jpg18302[/ATTACH]IMG_8666.jpgIMG_8662.jpg

    Eto ipak sam se natjerao i stavio slike ,pozdrav svima ,trenutno 95 kg ,190 cm ,faza mase kroz cijelu godinu ista masa ,ne želim na plažu doći ,a da nisam teška kategorija

    dnevno 80 grama biljnih proteina
    700 -1000 grama škroba iz bioloških žitarica
    ispod 20 grama masti u danu
    Attached Files
    Last edited by Carl Wind; 11-06-14, 08:21.

  • #2
    Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju



    zaboravio sam ruke ,to je sve od moje malenkosti ,pozdrav od dubrovačkog grdelina

    Comment


    • #3
      Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

      link za ruke ne radi...ali sada konacno imas respect od mene (iako ti to vjerovatno nista ne znaci pa nije ni bitno). Fino to izgleda, cak stovise, jedino sto to nije 10 % BF, sada moras smanjiti UH da skines BF na ispod 10 %

      No fino izgleda...s obzirom da ako se hranis kako pises imas jako dobru genetiku...zavidim

      Comment


      • #4
        Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

        Originally posted by Bronko View Post
        link za ruke ne radi...ali sada konacno imas respect od mene (iako ti to vjerovatno nista ne znaci pa nije ni bitno). Fino to izgleda, cak stovise, jedino sto to nije 10 % BF, sada moras smanjiti UH da skines BF na ispod 10 %

        No fino izgleda...s obzirom da ako se hranis kako pises imas jako dobru genetiku...zavidim
        znači mi cijenim ja i ukore i pohvale jednako ;imam puno vode u tijelu ipak sam uvijek na punjenju ,imam glikogena i vode mnogo u tijelu ,ali naravno ,cilj mi je snaga i masa ,nisam išao još na defku ..evo upravo pojeo 1500 kalorija iz bioloskog domaceg raženog kruha i sok od mrkve i banane iz blendera sa šećerom ,hranim se da budem velik ,ipak sam vegan ,pa želim očuvati mišiće od propadanja ,tako da kalorije su mi bitne ,da sačuvaju proteine ...hehe ...s tim da jedem 4000 kalorija dnevno ,ne mogu reći da nisam sretan što imam kakvu takvu formu

        Comment


        • #5
          Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

          http://www.building-body.com/forum/a...chmentid=18305

          triceps

          Comment


          • #6
            Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

            Bravo carl za slike...nije to lose..
            Sve u svemu da smanjis uh za 100 g i to zamienis s 100g proteina imao bis vise mase )) ako nije problem nabroji jos sta tocno jedes u jednom danu
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #7
              Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

              Originally posted by staragarda View Post
              Bravo carl za slike...nije to lose..
              Sve u svemu da smanjis uh za 100 g i to zamienis s 100g proteina imao bis vise mase )) ako nije problem nabroji jos sta tocno jedes u jednom danu
              hvala ..

              jedem raž (kruh domaći ) biološke proizvodnje 1000 kalorija (500 grama kruha)
              pšenični biološki kruh domaći 1500 kalorija
              banane 300 grama
              mrkva 100 grama
              krumpir 500 grama (pečen ili kuhan Bez ulja)
              zeleno lisnato povrće
              tikvice
              luk
              češnjak

              ostala hrana
              grah (manje količine jednom tjedno samo jedem)
              kukuruzna krupica biološka (jer nije rafinirana)
              jabuke
              lubenice...

              uglavnom ovakav je omjer
              75 posto biološki gajene žitarice(ne u zrnu nego kruh ,pura,griz,tjestenina)
              10 posto voće
              15 posto povrće

              mnogo još vrsta voća ,povrća na koje god naiđem ,ali nažalost u Hrvatskoj nije izbor neki ,ali na pijaci nađem kod bakica dobre robe

              šećer i sol koristim kao dodatak ,a ne obilno ,samo dovoljno da mogu ukusno pojesti obrok ..

              znači jedem sve vrste cjelovith žitarica na koje naiđem ,sve vrste povrća i voća i mahunarke dolaze u obzir ,sjemenke i orahe jedem ali malo ,jer jedem puno ugljikohidrata ,pa ne zelim da se udebljam

              Comment


              • #8
                Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                Pa mozes pojacat sjemenke i orahe a malo smanjit uh?
                Kakav ti je libido? Hornonalni nalaz?
                Prostudirat cu kasnije tokom dana aminokiselnski sastav nabrojenih namirnica..
                Btw ima na forumu covjek koji je dugo bio vegan i dosta slicite po izgledu...ali je buknuo kad je poceo jesti meso...
                Oce ti probat iz ekaperimentalnih razloga ubacit 500 svinjskog buta u prehranu da vidimo razliku na cca mj dana??
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                  Originally posted by staragarda View Post
                  Pa mozes pojacat sjemenke i orahe a malo smanjit uh?
                  Kakav ti je libido? Hornonalni nalaz?
                  Prostudirat cu kasnije tokom dana aminokiselnski sastav nabrojenih namirnica..
                  Btw ima na forumu covjek koji je dugo bio vegan i dosta slicite po izgledu...ali je buknuo kad je poceo jesti meso...
                  Oce ti probat iz ekaperimentalnih razloga ubacit 500 svinjskog buta u prehranu da vidimo razliku na cca mj dana??

                  ne želim više od 95 kg ,imam srčanih problema ne smijem uopće jesti meso ,iz iskustva sam experimente sam radio ,kolesterol mi je 2,5 a na mesu 6 ,7 ...u obitelji srčani udari visok kolesterol svima genetski ..

                  odlučio sam se za vegana ,jer je feeling odličan i pumpe su strašne ,mogu trenirati duže ,što mi je cilj ,puno ugljikohidrata daje maratonsku snagu za cijeli dan energiju , s tim da imam neku normu mišićne mase i snagu istu kao na mesu ...ne želim natrag ,jer mi je tijelo očito genetski dizajnirano da bude zdravo i jako na veganskoj prehrani ...od dodataka uzimam vitamin b12 jer ga nema u biljkama ,a vitamin i hormon zvan vitamin d uzimam jer se sunčam pola godine što više mogu ...
                  postavit ću nalaz krvi sljedeći put ..proteini su mi bili u sredini ,ni malo ni puno ...kolesterol nizak 3.0 ,2.5 kako kad ...

                  na više proteina mi snaga opada ,jer masu gubim ,a pošto više volim biti jak i brz ,nego velik sličan bb-ima ,ostajem na puno ugljikohidrata ,a malo masti jer zelim izgledati lijepo ..
                  a sa srcem se necu igrati ,jer imam genetiku sklonu srčanih udarima i moždanim udarima...

                  libido? od kad ne jedem mlijeko i meso i ribu ,čak je jači ,nisam mjerio skupo je mjerenje hormona ,ali jednom u životu ću to izvaditi ,sad imam 26 godina do 30 te sam reko moram to vidjeti ...

                  testosteron mi je veći nego prije,jer prije veganstva sam bio debel (mislim na istoj kolicini kalorija ) imo sam bodyfat 26 ...a sad puno bolje ...

                  kad sam jeo posni sir i nemasne proteine ,bio sam sigurno manje vodenast i bolji za bodybuilding,ali snaga mi je sad puno veća i zdravlje puno bolje pa ostajem na ovome.

                  Comment


                  • #10
                    Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                    Hehe ma sta se tolko bojis srcanog...evo ja jutros unio 1g kofeina...a i stari i baba imali infarkt..i sad mi srce lupa ko ludo al sve covjek prezivi...jedino ne salo na bokovima (
                    uploadfromtaptalk1402473090823.jpg
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • #11
                      Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                      eto kazem ja, licni trener za pozeliti, a vi se sprdate
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #12
                        Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                        Originally posted by staragarda View Post
                        Hehe ma sta se tolko bojis srcanog...evo ja jutros unio 1g kofeina...a i stari i baba imali infarkt..i sad mi srce lupa ko ludo al sve covjek prezivi...jedino ne salo na bokovima (
                        [ATTACH]18306[/ATTACH]
                        I ti se zalis na bf. Odlican! Naravno ima tu jos za skinut malo, ali ima i mesa
                        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                        Comment


                        • #13
                          Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                          Originally posted by Carl Wind View Post
                          [ATTACH=CONFIG]18304[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18300[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18301[/ATTACH]18302[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18302[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18303[/ATTACH]

                          Eto ipak sam se natjerao i stavio slike ,pozdrav svima ,trenutno 95 kg ,190 cm ,faza mase kroz cijelu godinu ista masa ,ne želim na plažu doći ,a da nisam teška kategorija

                          dnevno 80 grama biljnih proteina
                          700 -1000 grama škroba iz bioloških žitarica
                          ispod 20 grama masti u danu
                          Svaka cast carl, sad svi mogu reci da si dokazao svoj sasvim solidan izgled na principu prehrane kakvu preferiras.

                          Svi znamo da su ugljikohidrati broj 1 sto se tice energiju koju nase tijelo treba odnosno troši. I svi znamo da je nepotrebno unosit previse P jer nema smisla a sad dali da oni dolaze iz biljnog ili zivotinjskog podrijetla to neznam ali trebalo bi kombinirat oboje... Neznam zasto ali cini mi se da je caka jedino u kcal unosu nebitno iz cega iz crpis, te bi iz takve teorije izaslo dali ti bio samo na 500g UH bez icega drugog (2000kcal) bis trebao mrsaviti ili 1kg UH (4000kcal) bis trebao odrzavat ili dobivat na tezini ovisno o potrebama tijela. E sad je pitanje dali to tako funkcionira u praksi? Kod tebe ocito funkcionira sto je puno njima "mind blown" kao i meni...

                          Te mogu pitat koliko ti je cijelokupni kcal unos tokom dana i koliki postotak ide na UH,M i P?

                          peanut butter YOLO
                          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                          http://instagram.com/dinc_94
                          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                          myprotein code: MP24017174

                          Comment


                          • #14
                            Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                            Toliko o tome da biljni proteini nemaju biološku vrijednost.

                            Comment


                            • #15
                              Re: kako da izgubim na kilaži i krenem na definiciju

                              Ovo je blize 14-15% BF nego 10% al nebitno, sasvim solidan izgled, pogotovo ako uzmemo u obzir nekonvencionalnost Carlovih metoda.


                              I sta je jos bitnije, covik je pricu potkrijepia dokazima. Mogu se ja danima svadjat i ne slagat s nekim, al ako ta osoba prica iz iskustva i ako je to iskustvo donilo nekakve rezultate, ja tu osobu mogu samo respektirat bez obzira koliko se ne slaga sa metodama.

                              Comment

                              Working...
                              X