Announcement

Collapse
No announcement yet.

CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

    Ekipa lijepi pozdrav svima,
    vjerujem da me dio vas zna sa teretana.net, tamo sam dugogodisnji clan, pa eto me sada i ovdje da sa vama podjelim svoju pricu =).

    Naime ovako,
    moja prica oko teretane krenula je u srednjoj skoli u 16-17god. zivota kada sam aktivno trenirao nogomet i zimi hokej na ledu.
    U nadi da cu tada nabaciti nesto misicne mase na svoju visinu od 179cm i 60kg. prve dvije godine bile su pune pokusaja i promasaja, nakon dva mjeseca bi se uglavnom "prenabildao" pa imao stanku i tako u krug. Najveca kemija i oruzje za nabildavanje naravno bio je carobni whey napitak, nakon kojeg bi se svako malo gledao u ogledalo ne bi li misici narasli . Naravno malo sale nije na odmet.

    Sve godine polovicnog treninga i prehrane proveo sam citajuci i uceci, te praveci izgovore kako mi je genetika losa, kako ne mogu jest, kako se ne mogu nabildat, slab sam, itd. itd. Tokom zime u tom periodu ozljedujem zdjelicu u treningu, sto me postavilo na stake i prisutilo mi visemjesecni oporavak, i nakon toga terapiju.
    Nakon toga sam se bezuspjesno pokusavao vratit hokeju, ali je rizik za ponovnom ozljedom bio prevelik, tako da pogodite... posvetio sam se teretani .

    2007.-2008. pocinjem da pazim bolje na prehranu i aktivno treniram, uz veoma rijetke pauze, ali i dalje vikend cuganje i propustanje obroka.
    Sve to vodilo me dva koraka naprijed, pa jedan nazad, no napredovalo se nekih desetak kilograma od one pocetne kilaze s kojom sam usao u gym.

    2009.god bila je godina potpunog preokreta kada sam se prebacio u ozbiljni HC gym, zaista poslozio svoje treninge i prehranu bez fusanja i ikakvih prekida, i tako se nastavilo do dan danas kako sam posve posvecen i zivim ovaj sport.

    Iza sebe do sada imam 4mase i dijete.
    U citavom procesu i prvoj dijeti uvijek volim da spomenem, mnogo mi je pomogao i bio podrska vjeroj svima dobro poznat Sasa Draskovic, s kojim sam u meduvremenu postao veoma blizak prijatelj.
    Ovim putem mu se takoder zahvaljujem na svom nesebicnom pruzanju znanja i podrsci koju mi je davao sve ove godine dok sam se gradio u ono sto danas zapravo i jesam.
    Prijatelju nadam se da je support bio obostran i da se vidimo u sezoni 2015. kada cu ti opet mazati oderane guzove (no homo) :P

    Nadam se da nisam previse udusio tekstom, trudio sam se biti sto kraci... pa da predemo na (dijela), slike =).
    U narednim postovima budem pomalo postavljao slike, kako ne bih previse zatrpao prvi post, radi bolje preglednosti.

    Dakle period u srednjoj skoli za vrijeme treniranja hokeja i polazenja gyma, polu aktivno, ali napredovalo se vec ...




    Pa onda period vec kada sam "nabacio" nesto misicne mase, sa nekih 70ak kg.
    Nazalost nemam slike iz gornje faze na "golo"


    Na gornjoj kg vrtio sam se u 2008.god kada sam postepeno isao gore i sa nekih tadasnjih 76kg. krenuo prvi puta ozbiljnije na svoju prvu misicnu masu, pa je to ispalo ovako nekako na 83-4kg;




    nakon toga je uslijedila i prva dijeta;



    na kojoj sam zapeo na nekih 77-78kg., te poceo raditi sa Saletom.
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

  • #2
    Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

    ...dijeta se zavrsila sa nekih 71-2kg. tj vratio sam se odprilike na kilazu koja je bila prije pocetka dizanja kg. (mase).






    nakon toga usljedila je iduca masa koju sam zavrsio sa 87-88kg, umastio se ali i daleko probio sve prethodne mjere.




    sve mase uglavnom su trajale 6-8mjeseci, a dijete 4-6mj.
    nakon ove ipak nesto kvalitetnije mase nego prethodne, uslijedila je sljedeca dijeta,
    koju sam zavrsio sa cca 74-5kg.
    http://s1072.photobucket.com/user/ce...start=0&page=1
    i postigao zivotnu formu =)
    Last edited by CeLe111; 22-11-14, 21:33.
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

      ...8mjeseci nakon zavrsetka dijete radila se opaka masa na veoma mnogo hrane, prehrana je bila poprilicno cista uz (4500kcal u vrhuncu) nerijetko sam jeo nocu i povracao sam sebi u usta od kolicine hrane. xD
      Trenirao sam i bio jak ko konj, te je vaga u vecernjim satima pokazala 97kg.







      S obzirom da sam se na ovoj masi veoma umastio, uslijedilo je 4mjeseca veoma paklene dijete koju sam jako tesko istrpio, skinuo sam preko 20cm struka i gotovo 20kg.
      U konacnici nisam izvukao formu iz prethodne godine, ali sam ostao mnogo mesnatiji.
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment


      • #4
        Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

        Vrlo motivirajuce, svaka cast (Y)

        Comment


        • #5
          Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

          Hvala Tiger

          pa da nastavim...
          iduca dijeta zavrsena je na nekih 78kg.



          rezime 100tinjak dana:


          Prehrana i trening poprilicno su se mijenjali sa godinama. Bilo je tu puno pokusaja i pogresaka, te ucenja na vlastitim greskama (te su najbolje zar ne?).
          Zadnjih 2godine treniram na posve svoj nacin slusajuc svoje tijelo i ne drzeci se nikakvog plana...
          Tijelo nije stvoreno (mozda nekome i je), da raste posve u balansu i simetricno...
          Zato sam se posvetio misicnim partijama koje ne zele da rastu, te namjerno zapostavljao partije koje rastu jace. Iz godine u godinu uvijek mi je cilj bio isti (ispraviti nedostatke i dovesti u balans misice koji zaostaju), to je posao koji nikada ne zavrsava .
          Uvijek sam tezio i tezit cu maksimalnoj simetriji i izgledu priblizno onome iz golden ere bodibildera =).
          U tom smjeru idem, i gradim svoje tijelo. Za mene je bodibilding prije svega ljepota tijela i estetika(balans-bez partija koje zaostaju).
          Prethodne slike jasno pokazuju o kakvoj losoj genetici i pocetnom stadiju se radi!
          Ma kakva god da vam je genetika nikada ne posustajte od onoga sto stee zacrtali.
          Prilagodenim treningom za "sebe" i dobro popracenom prehranom mozete napravit cudesa...
          Da bi do toga dosli potrebno je strpljenje, put i citav proces, proces odricanja i posvecenosti, ljubav i volja prema onome sto radite!

          U narednim postovima postavit cu neke od ljudi koje sam uz svoje principe i njihovu volju promjenio na pozitivan nacin, nadam se da ce vam se svidit!
          To be continued...
          Last edited by CeLe111; 22-11-14, 22:55.
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #6
            Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

            Super!! Svaka cast,na ovoj zadnji masi sam te jedva prepoznao haha
            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

            Comment


            • #7
              Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

              odlicno si ovo odradio, svaka cast, izgleda fenomenalno!

              Comment


              • #8
                Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

                Hvala ekipa...

                Ovo su moji transformeri i rad sa poslusnim ljudima posljednih par god.
                s obzirom da sam kroz sve ove god. razvio "osjetila", za razlicite tipove metabolizama, strukture i grade tijela, radio sa razlicitim karakterima, usudujem se reci da me vise nista ne moze "iznenadit", te sam uz vasu vlastitu volju (koju do jedne mjere mogu potaknuti, ali ne i stvoriti), sposoban dati zeljeni rezultat, koji god on bio...

                pa da krenem:

                1. Blitz dijeta i spiglanje forme u trajanju od 2mj. prije ljeta... Tip vjezbaca, rekreativac ->





                2. Godine nekvalitetne ishrane i premalo kretanja dovele su covjeka do fizickih smetnji, veoma ogranicenih mogucnosti kretanja, pa tako i opcenitog nezadovoljstva svojim zivotom i svega oko sebe.
                Transformacija je odradena u trajanju od 5mjeseci, bez ciljanog kardio treninga i bez teretane.
                Klijent se bavi muai thaiem 4x tj. i kao takav bio mu je jedina tjedna aktivnost uslijed trajanja dijete...
                Mislim da ne moram spominjat na koju razinu i novu dimenziju mu je skocio trening, kao i kvaliteta zivota jer se napokon moze popet uz stepenice, a da to nije u superserijama, da napokon moze potrcat, a da to nije od dnevnog boravka do wca, itd itd.
                Slika u prilog ->
                28kg manje.


                3. Sljedeci klijent spartanski i jako mladi radnik koji ne jauce.
                Bf u konacnici dijete gotovo takmicarski, nakon slika sa dijete, pomno je odraden reverse diet i lean masa u trajanju od dvije godine, gdje smo se vratili na istu kilazu sa pocetka suradnje, ali uz mnogo mnogo nizi bf. i vecu misicnu masu. Plan je iza nove godine krenuti sa dijetom i rezati za proljece te mozda izic na natjecanje u juniorsku kategoriju, ovisno o tome koliko cemo biti zadovoljni rezultatom u konacnici.
                Slike u prilog ->



                Last edited by CeLe111; 23-11-14, 13:56.
                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment


                • #9
                  Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

                  4. Klijent koji je godinama lutao i tapkao u mjestu. Isao korak naprijed pa korak nazad, sa prekidima i tako u krug.
                  Odradili smo ekspresno ljepljene mase bez previse obaziranja na bf. primarno je bilo poljepiti sto vise!
                  Porast snage u jako kratkom vremenu meni osobno je bio nevjerojatan. Od pocetnog cucnja 70ak kg. do 150kg na 6-7repsa samo sa pojasom je nevjeroj. isto tako i DL. nakon 6tj. treninga 150kg 6-7repsa.
                  Slike i detalji u prilogu ->


                  Nakon cega je uslijedila dijeta, i tu su promjene u samo 9mj. te susretanje na istoj kilazi kao godinu prije.


                  5. Jos jedan pocetnik i rekreativac koji je imao veoma nezahvalnu pocetnu tocku, poprilicno sala, a mesa jedino eventualno doma u frizideru...=) Blitz dijeta i spiglanje forme za ljeto u trajanju od samo mj. dana. razlika u struku ocigledna, pad kilaze sa 73 na 68kg.
                  Slike u prilogu ->


                  To be continued...
                  Online Transformacijski Specijalist:
                  Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                  Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                  Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                  Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                  ->
                  http://www.fgfitness.uk
                  GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                  Comment


                  • #10
                    Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

                    cele ko i uvijek - gospodski. nekako ko da sam naslutio ovakav velik thread pa sam navrno na forum nakon dobre 2 godine, i vid vraga... teška intuicija. neopisivo dobar poso radiš; i na sebi i na osobama koje su voljne povjerit ti se 100%, što na kraju rezultira vidljivim obostranim zadovoljstvom. a vjerujem da nema veće sreće nego osobama pored sebe koje su zaglavile bez nade - navuć osmijeh na lice i uvest ih u nove dimenzije života. sretno dalje, keep up!

                    PS ne mogu a da ne spomenem kolko sam se nasmijo na slike posljednje mase. haha pas mater, do kojeg bumbar stagea si doguro, uhu hu.
                    Last edited by wikler; 23-11-14, 14:32.
                    Originally posted by darios
                    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                    __________________________________________________

                    there is no progress without struggle!

                    Comment


                    • #11
                      Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

                      wikler
                      hvala na lijepim rijecima i tu i tamo =)
                      Trudit cu se upopunjavat redovno albume, radit na sebi, a i na ostalima kao i do sada.

                      U toj fazi nevjeroj je bila i promjena u samoj faci, valjda je 2kg sala i vode otislo i u samu glavu...xD. Ipak je bio bulk sa preko 20kg gore. I oci su mi se pocele zatvarat, hahah
                      Last edited by CeLe111; 23-11-14, 14:47.
                      Online Transformacijski Specijalist:
                      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                      ->
                      http://www.fgfitness.uk
                      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                      Comment


                      • #12
                        Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

                        Cele podrška kao i uvijek s moje strane, lajkam kilažu 97 jer je to bio i moj najveći bulk, ali kaskam za formom par svjetlosnih za tobom, živio!
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • #13
                          Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

                          svaka cast na svemu... bravo
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • #14
                            Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

                            6. Jos jedan transformer u spiglanju forme pred ljeto, promjena kilaze nadolje 4kg. kako je rijec o covjeku koji je imao nikakvu ishranu i nije trenirao. govorimo i o porastu muskulature uslijed gubljenja bf. (da ne bi bilo zabune lijeva slika slikana je pred ljeto godinu prije, desna pred drugo ljeto) ali se tijelo nista znacajno nije promjenilo s obzirom da je krenuo sa treningom nekih pola godine prije ljeta.
                            Slika u prilogu ->


                            7. Zanimljivi klijent na daljinu sa veoma interesantnom pocetnom podlogom...
                            Cijeli zivot aktivni sportas, posljednih par godina profesionalni igrac americkog nogometa koji je usljed ozljede bio prisiljen prestati sa istim.
                            U gym je prije 7godina presao radi brze rehabilitacije i s vremenom se potpuno zarazio.
                            Kilazu koju je posjedovao cijelo vrijeme bila je 105kg na 178cm. s obzirom na dugogodisnju masu i veoma veliku snagu, u zelji za definiranjem stupa u kontakt samnom i ja ga dovodim u 5mj. nase prve dijete do ovoga.
                            pocetna 105, zavrsna 82kg ->



                            Neke od transform. stare su par godina, pa mi je nezgodno pisat redoslijed i dogadanja. Ugl. ovo gore je rezultat nakon 5mjeseci zajednicke suradnje... Suradnju smo nastavali jos par godina nakon toga, i odradili par ciklusa dijeta i masa. U nastavku cu probat napisat malo opseznije kada izvucem slike iz godina progresa da vidite sto se radilo i do kuda smo dosli. =)
                            Last edited by CeLe111; 23-11-14, 19:10.
                            Online Transformacijski Specijalist:
                            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                            ->
                            http://www.fgfitness.uk
                            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                            Comment


                            • #15
                              Re: CeLe - Osobni Progress Kroz Godine + Transformacije Klijenata

                              ovo je vrhunski

                              Comment

                              Working...
                              X