Announcement

Collapse
No announcement yet.

dominik11 - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dominik11 - slike

    evo stavio sam tu jer ne znam gdje,a bio sam debeo(tj jos i jesam) pa evo ovo se dogodilo u zadnjih godinu i 4mj.....s tim da negdje izmedu 3 i 7 mj nisam trenirao(mozda je bio 6mj i pola....ne sjecam se) ne znam raspored slika koja je kojeg datuma tocno nastala,ali mislim da cete shvatit koja je definitvno prva....stavio bih jos,ali iz raznih razloga nemam...ugl....kada sam krenuo imao sam oko 108,5 kg...visina je 180cm.......mozda centimetar ili 2 gore......nisam se dugo mjerio. u cijelo to vrijeme hrana je bila na neih 70-75% kako treba. poslije 33 rodendana sam malo jos popravio klopu na mozda 90%(mozda malo jos i vise) da bude kako spada. 29.9 sam inace napunio 33 god. tesko mi je nabrojat kakve treninge radim jer ih puno razlicitih i trener mi ih vodi.ako bas nekoga zanimaju mogu napisati,ali recimo da svkih 3 tjedna mjenjam trening....ako forsiram recimo kilazu 3tjedna cu na jedan nacin poslije recimo 2-3 tjedna na drugi nacin. tesko je sve vodi u zivotu kako treba tako da se ja trudim balansirat posao,dijete,zenu,punicu,obitelj blzu i daljnju i sve to ....ugl....ovo sambio i sada jesam ja. naravno da cu na sve sto mogu ako ce biti pitanja rado odgovoriti i truditi se ne biti bahat i ispricavam se kolegama ako sam koga uvrijedio u nekim prijasnjim komentarima ......ozbiljno to mislim

    CAM00856.jpg
    CAM00943.jpg
    CAM00971.jpg
    CAM00984.jpg
    CAM00997 - Copy.jpg
    IMG_0108.jpg

    i moj mali ponos
    PicsArt_1415836091368.jpg

    eto znam da nije puno i skromno je,ali eto....e da i uzivjte uz pjesmu...... nije ona sa dva decka

    https://www.youtube.com/watch?v=IcoqJCJlHbQ
    Last edited by dominik11; 19-02-15, 10:18.
    This is your life and it’s ending one minute at a time

  • #2
    Re: dominik11 - slike

    Jako dobro, odlična transformacija.

    Comment


    • #3
      Re: dominik11 - slike

      Originally posted by krešimir View Post
      jako dobro, odlična transformacija.
      fala,fala...uz puno truda bude i bolje
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • #4
        Re: dominik11 - slike

        e da jos samo bih htio dati jedan savjet svima koji se trude postici nesto u ovome svemu(to je ono bar sto sam ja naucio),a to je " sve je u glavi" kad se prestanes zamarat sa sitnicama od vjezbi,suppova,prehrane i skoncentriras se na glavne stvari uspjet ces,a to je..... jedi stavi koje moras,redovito idi u teratanu i to je to......prestani cendrat kako nesto nije fino ili kako ti je tesko nego jednostavno napravi to i gotovo.....i sretno svima
        Last edited by dominik11; 19-02-15, 12:22.
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #5
          Re: dominik11 - slike

          Dominik odlican napredak,reci samo nesto si spominjao trenera,mislim pitati sam si to uspio ili uz vodstvo trenera ?

          Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
          BB AND THIS !

          Comment


          • #6
            Re: dominik11 - slike

            Originally posted by emperor View Post
            Dominik odlican napredak,reci samo nesto si spominjao trenera,mislim pitati sam si to uspio ili uz vodstvo trenera ?

            Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
            pa gle sto se prehrane tice to sam sam sve radio......trener je prijatelj cija je to teretana.....on mi vodi treninge..kaze mi koje vjezbe da radim,na koliko ponavljanja da ciljam...naravno da kilazu stavljam sam da dodem do odredenog broja ponavljanja...ali evo primjer 2 tjedna radim tabatu po treningu dvije skupine tijela, poslije radim 2 tj vise osnovne vjezbe po 4 serije cijelo tijelo 1 vjezba za svaki dio tijela sa nekom vjezbom za trbuh unutra odmora(tj vjezba za trbuh mi je recimo odmor). onda npr imam 3 vjezbe.....sklek,nesto tipa snatch pa cucanj sa sipkom iznad glave i rumunjsko. i onda krenem sa jednim ponavljanjem za svaku vjezbu i svaku seriju povecavam za jedno ponavljanje....znaci 1 serija je svaka vjezba jedno ponavljanje 10 serija mi je 10 ponavljanja za svaku seriju i to radim sat vremena bez pauze koliko serija uspijem napravit....tj pauzu imam npr par sekundi da dodem do zraka i mrvicu odmorim....ili imam 5 vjezbi po 10 ponavljanja svaka vjezba i to radim sat vremena bez pauze.....tj ono par sekudni da malo predahnem.....recimo zgibovi,dipsevi,cucanj,bench i potisak bucicama za ramena....to je primjer....recimo jedan tjedan tako a drug tjedani 5 drugih vjezbi.....eto to su neki primjeri.....i samo da se nadovezem na nesto sto je meni osobno vazno....ne razgovaram s nikim u gym...pozdravim koga znam i to je recimo to....skoncentriram se na vjezbanje na svaki pokret zelim osjetit misic da mi radi koji mora ne forsiram kilaze samo da se vidi da dizem puno,pazim uvijek na negativ dio ponavljanja i uvijek se trudim tehnicki radit ispravno svaku vjezbu i za bilo sta sta nisam ziher da dobro radim trenera zamolim da bude onda uz mene i ispravi me....
            Last edited by dominik11; 19-02-15, 12:54.
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • #7
              Re: dominik11 - slike

              Jesi što koristio od anaboličkih steroida ?Ako jesi ,što je bilo i koje doze?

              Comment


              • #8
                Re: dominik11 - slike

                Originally posted by Nainus View Post
                Jesi što koristio od anaboličkih steroida ?Ako jesi ,što je bilo i koje doze?
                aas??? pa drago mi je da me to pitas posto sam mrsavio a svi znamo da recimo metan,test,tren,dbol koristis u svrhe mrsavljenja.....tako da sta ti mislis???? budem ti pomogao da se ne ozljedis dok razmisljas....odgovor je "ne"
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • #9
                  Re: dominik11 - slike

                  Dopada mi se. Treba samo nastaviti raditi, a posebno cemu bih posvetio paznju su gornja prsa i ramena. Na prvi pogled mi se cini da blago zaostaju u odnosu na ostatak tijela (ramena su i dobra, ali gornja prsa treba). Za ledja nemam nista posebno za dodati, to pitaj druga Kahna.

                  Drago mi je da si nam ovog puta ponudio melodicniju i, po pitanju sadrzaja, manje ofanzivnu pjesmu. Zivio.

                  Comment


                  • #10
                    Re: dominik11 - slike

                    Originally posted by Argentum View Post
                    Dopada mi se. Treba samo nastaviti raditi, a posebno cemu bih posvetio paznju su gornja prsa i ramena. Na prvi pogled mi se cini da blago zaostaju u odnosu na ostatak tijela (ramena su i dobra, ali gornja prsa treba). Za ledja nemam nista posebno za dodati, to pitaj druga Kahna.

                    Drago mi je da si nam ovog puta ponudio melodicniju i, po pitanju sadrzaja, manje ofanzivnu pjesmu. Zivio.
                    hahahahaha....pa hvala....da prsa.....u k....nikako na zelenu granu s njima.... a probavam ponekad ubacit ovo...navodno ako sam dobro skuzio pogada gornji dio prsa https://www.youtube.com/watch?v=paEjFeIxtzE .....a leda da......budem cuo komentar kahna......danas su evo bas ramena na rasporedu samo sam jos uvijek daleko od kuda bih zelio biti,ali korak po korak.....
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #11
                      Re: dominik11 - slike

                      Najefikasnije rjesenje za sve one kojima gornja prsa zaostaju je da potpuno izbace ravno, te da rade samo koso (sve dok ne vide rezultate). Dakle, kosi bench, kosi potisci i kosa letenja. Takodjer bih ti savjetovao da kada radis sklekove radis samo kosi sklek (s nogama na uzvisenju i na sakama, ne dlanovima jer mozes dublje propadati i bolje pogoditi prsa). I naravno, imati sto veci TUT, sto podrazumijeva da ne zakljucavas laktove kod izvodjenja skleka. Sporiji i odmjereniji negativni pokret, eksplozivni pozitivni.

                      Za fina okrugla ramena derati sto tezi military press, a obzirom da je to compound vjezba fino mozes pogoditi i gornja prsa. Govorim iz iskustva.
                      Last edited by Argentum; 19-02-15, 17:20.

                      Comment


                      • #12
                        Re: dominik11 - slike

                        -nisam vidio da si mršavio i da ti je cilj bila definicija samo ;ok ;shvaćam ;samo nastavi trenirati ,preobrazio si se .

                        Comment


                        • #13
                          Re: dominik11 - slike

                          -koliko sad imaš kg ne piše nisam našao ,98 ili ? trebaš doći na 80 kg max i tada ćeš biti fit ,ali nije to lako ,treba puno odricanja za imati kvalitetnu sportsku kilažu .

                          Comment


                          • #14
                            Re: dominik11 - slike

                            Super je ovo, od pocetka samo definicija ili je bilo kojeg perioda mase u svemu tome?
                            Wenn schon, denn schon!

                            Comment


                            • #15
                              Re: dominik11 - slike

                              do sada je bilo samo skidanje kila...sada sam na 91kg.....zadnja 3 i pola tjedna(odprilike) sam pojacao UH...najmanje sam bio na oko 87-88kg...daleko od toga da ima jos puno posla sa skidanjem kila.....sada cu malo nabacit kila(sto cisce mase) i onda ide dalje skidanje sala
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment

                              Working...
                              X