Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uspjeh u 11 mjeseci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uspjeh u 11 mjeseci

    Trajanje transformacije 11 mjeseci dodacima ishrani,pravilnoj ishrani,treningom.
    Komentari dobro dosli.
    FB_20150505_20_23_33_Saved_Picture.jpg
    WP_20150505_10_46_16_ev3_Pro.jpg

  • #2
    Re: Uspjeh u 11 mjeseci

    Svaka cast gospodine, vrijedno divljenja sto ste postigli. U kakvom su stanju noge, radite li njih?

    Comment


    • #3
      Re: Uspjeh u 11 mjeseci

      Svaka cast na konkretnim rezultatima u kratkom vremenskom periodu. Bilo bi pozeljno vidjeti vise slika iz vise uglova.

      Comment


      • #4
        Re: Uspjeh u 11 mjeseci

        Radim svaki dio tjela imao sam islustva u ranijim godinama pa se zapustio kao na slici.A ovaj forum i portal su najzasluzniji za ove rezultate.Samo se ptam jeli moglo bolje.

        Comment


        • #5
          Re: Uspjeh u 11 mjeseci

          Originally posted by Argentum View Post
          Svaka cast na konkretnim rezultatima u kratkom vremenskom periodu. Bilo bi pozeljno vidjeti vise slika iz vise uglova.
          Iiima u mojim objavama moja ishrana tu dosta slika moga napredovanja treba mi vremena da stim da ih dodajem stelefona nspravicu jedan album debelih slika i sad ovih samo cekam trbusnjake ljetos polako se pojavljuju.ovi gornji dva vec su ok

          Comment


          • #6
            Re: Uspjeh u 11 mjeseci

            Originally posted by Argentum View Post
            Svaka cast na konkretnim rezultatima u kratkom vremenskom periodu. Bilo bi pozeljno vidjeti vise slika iz vise uglova.
            FB_20150506_11_10_37_Saved_Picture.jpg
            WP_20150427_12_30_26_ev3_Pro.jpg
            Ima jos......nesto izmedju razdoblja najbolje rezultate prva cetri mjeseca islo je naglo mrsanje posle utezanje masa definicija klacko ili sam bio u manjku ili u visku nisam gubio vrijeme ....Brojanje kalorija obavezno skoro svo vrijeme 2 g proteina malo masti ostalo UH.
            Komentari dobro dosli.
            Last edited by Nikol; 06-05-15, 11:42.

            Comment


            • #7
              Re: Uspjeh u 11 mjeseci

              Svaka čast, samo nastavite trenirati i zdravo se hraniti. Sve pohvale za ovo

              Comment


              • #8
                Re: Uspjeh u 11 mjeseci

                Svaka vam cast, promjena u fizickom izgledu je ogromna. Samo tako nastavite i dalje!
                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                http://instagram.com/dinc_94
                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                myprotein code: MP24017174

                Comment


                • #9
                  Re: Uspjeh u 11 mjeseci

                  Nice one..samo rokaj
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Uspjeh u 11 mjeseci

                    Originally posted by Nikol View Post
                    Samo se ptam jeli moglo bolje.
                    Uvijek moze bolje od boljeg, ali upravo iz tog razloga trazim vise before i after slika da imamo konkretniji uvid. Znam da slike cesto kradu od realnog stanja, ali bitna je ta razlika u odnosu na prethodno stanje.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Uspjeh u 11 mjeseci

                      Super je ovo stvarno
                      Zanima me koja je kilaza bila na pocetku i na kraju mrsavljenja ako ste pratili?
                      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                      Comment


                      • #12
                        Re: Uspjeh u 11 mjeseci

                        Originally posted by Argentum View Post
                        Uvijek moze bolje od boljeg, ali upravo iz tog razloga trazim vise before i after slika da imamo konkretniji uvid. Znam da slike cesto kradu od realnog stanja, ali bitna je ta razlika u odnosu na prethodno stanje.
                        Poceo sam da skidam sa 112 za cetri mjeseca pao na 79 veci mi je bio struk nego sad posle radio masu popeo ga na 90 pa definiciju spustio na 85 pa opet masu na 89 i sad sam u definiciji 86 kg.Poceli su trbusnjaci prva dva da naviru.C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_WP_20140801_013.jpg ovde sam vec skinuo 5 kg
                        A onda jos petC__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_WP_20140804_16_34_57_Pro[1].jpg
                        I onda WP_20150503_08_17_03_ev3_Pro.jpg
                        Svaki dan radim idem na posao 8 sati
                        Last edited by Nikol; 06-05-15, 17:08.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Uspjeh u 11 mjeseci

                          Originally posted by Nikol View Post
                          Radim svaki dio tjela imao sam islustva u ranijim godinama pa se zapustio kao na slici.A ovaj forum i portal su najzasluzniji za ove rezultate.Samo se ptam jeli moglo bolje.
                          realno gledajuci svi se mi zapitamo za svoje rezultate je li moglo bolje, ali bitan je trud i nastavak daljnjeg rada

                          Comment


                          • #14
                            Re: Uspjeh u 11 mjeseci

                            napisi sve kolko i kako treniras.. vjerovatno ima mjesta poboljsanju..

                            btw sretniji izgledas dok si bio deblji..sad ljut opasan i namrsten..haha : P P
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • #15
                              Re: Uspjeh u 11 mjeseci

                              Originally posted by staragarda View Post
                              napisi sve kolko i kako treniras.. vjerovatno ima mjesta poboljsanju..

                              btw sretniji izgledas dok si bio deblji..sad ljut opasan i namrsten..haha : P P
                              Sto se tice treninga kako mi odgovara uglavnom da sedmicno odradim sve skupine misica i da ne ponavljam zaredom iste .
                              Odvajam definiciju i masu hranom i treninzima po malo a isto kad sam na definiciju volim da odradim vjezbe za snagu cak i po 1 do dva puta dizanja u zadnjim ili prezadnjim serijama.Ovo ostalo kombinujem kako kad mi odgovara hrana mi je na prvo mjesto.Izmedju 5 do 12 puta dizanja zavisi od vjezbe i raspolozenja.nekad po pet serija po vjezbi,nekad po tri serije po vjezbi kad radim po tri onda ubacim vise vjezbi zbucicama obicno kad sam na definiciji.
                              Umalo da zaboravim vreca i kanap je uvjek imalo mjesta u mojim treninzima kad sam na definiciju.Onda neradim kardio.Kad trcim onda neradim vrecu.U toku mase nista kardio malo dzak jakog inteziteta
                              Last edited by Nikol; 06-05-15, 19:28.

                              Comment

                              Working...
                              X