Announcement

Collapse
No announcement yet.

mojee slikee :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: mojee slikee

    Je.benica bajo moj, baš mi je drago da si se doveo u formu, bilo je samo pitanje vremena kad ces iznenaditi jer je uvijek bilo mesine. Guraj dalje, big like za noge i leđa
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • Re: mojee slikee

      odlicno uradjen posao (y)
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: mojee slikee

        Stvarno super! Sto da kazem,osim da je ovo forma za pozeljet'
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment


        • Re: mojee slikee

          Hvala svima nema stajanja sad jos zaoštriti formu kroz par tjedana, no pejn no gejn haha
          Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

          Comment


          • Re: mojee slikee

            Steta sto su slike malo losije kvalitete, ali bez obzira na to - odlican izgled! Posebno noge
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • Re: mojee slikee

              Jake noge a i leda

              Comment


              • Re: mojee slikee

                Hvala , bit ce boljih slika kad zavrsim skroz ovo su ovako slike usput

                PicsArt_1434632408828.jpgIMG_20150622_003427.jpg
                Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                Comment


                • Re: mojee slikee

                  reko da necu stavljat slike dok ne bude gotovo do kraja al jbg evo jos par slika
                  1.jpg2.jpg3.jpg5.jpg
                  4.jpg
                  Last edited by ubojit; 28-06-15, 23:36.
                  Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                  Comment


                  • Re: mojee slikee

                    bolest kako lijep oblik imaju noge, ostalo također odlično, šta je dalje cilj?
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: mojee slikee

                      Originally posted by hardstyle91 View Post
                      bolest kako lijep oblik imaju noge, ostalo također odlično, šta je dalje cilj?
                      Hvala , smatram da su mi noge cak kroz par mjeseci i najvise izgubile al oblik ih izvlaci tako da nema problema
                      Trenutni cilj je dovest se u sto *****iju formu ovo ljeto , onda neko odrzavanje pa na kvalitetnu masu nadam se malo vise lean bit kroz godinu vidjet cu kako ce to ic
                      Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                      Comment


                      • Re: mojee slikee

                        Ovo izgleda odlicno. Esteticno i voluminozno. Svaka cast.

                        Comment


                        • Re: mojee slikee

                          Ja samo ne kuzim kako stisnete te noge. Ja da svoje stisnem samo ih "ispruzim" kolko ide a na tvojima vidim da su malo savijene. Btw odlican izgled

                          Comment


                          • Re: mojee slikee

                            Ja mislim da si ti prerano počea s zlouporabom ilegalnih anaboličko androgenih steroida.
                            Em šta imaš još pun k prostora za napredovat natural, em šta ti je tek 20 g.

                            Comment


                            • Re: mojee slikee

                              Originally posted by RyderBB View Post
                              Ja samo ne kuzim kako stisnete te noge. Ja da svoje stisnem samo ih "ispruzim" kolko ide a na tvojima vidim da su malo savijene. Btw odlican izgled
                              Pogledaj par pozinga po youtubu pa vidi polozaj nogu.. stopala blago prema vani, savijena koljena I onda se lakse istaknu separacije.. ali prvo treba imati misice na nogama da se to napravi haha
                              Originally posted by madmax22
                              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                              Originally posted by jocker77
                              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                              Originally posted by Hajduk
                              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                              Comment


                              • Re: mojee slikee

                                Originally posted by Kahn View Post
                                Ja mislim da si ti prerano počea s zlouporabom ilegalnih anaboličko androgenih steroida.
                                Em šta imaš još pun k prostora za napredovat natural, em šta ti je tek 20 g.
                                Dali postoji veci kompliment od toga da netko misli da koristis steroide, a nisi ih nikad ni vidio uzivo hahah plus ove slike su slikane na "hladno" sta bi tek mislilo da dok sam pod pumpom u gymu stavim slike... Ja cu bit valjda prvi koji cu rec na forumu kad pocnem koristit steroide i ako ih pocnem , imam nesto u planu al dok se financijski ne osamostalim nista od toga
                                Last edited by ubojit; 30-06-15, 22:57.
                                Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                                Comment

                                Working...
                                X