Announcement

Collapse
No announcement yet.

mojee slikee :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: mojee slikee

    Originally posted by ubojit View Post
    Dali postoji veci kompliment od toga da netko misli da koristis steroide, a nisi ih nikad ni vidio uzivo hahah plus ove slike su slikane na "hladno" sta bi tek mislilo da dok sam pod pumpom u gymu stavim slike... Ja cu bit valjda prvi koji cu rec na forumu kad pocnem koristit steroide i ako ih pocnem , imam nesto u planu al dok se financijski ne osamostalim nista od toga
    Nije ti to kompliment, brate. Ne kažem to zato šta si masivan ili naročito impresivan, jer nisi. Al ti gadni prištevi po cijelom tijelu i te točkice su karakteristične za ove što su hormonalno nekoliko puta veći muškarci od nas običnih smrtnika. Možda griješim, al ne bi reka Nisi ih ima na prijašnjim slikama di si puno gore izgleda.


    Edit:
    Ako griješim, ispričavam se. Al ako ne, poslušaj dobronamjerni savjet i ostavi se *****rija, ne zajebaji sa sa endokrinim sustavom.

    Comment


    • Re: mojee slikee

      Originally posted by Kahn View Post
      Nije ti to kompliment, brate. Ne kažem to zato šta si masivan ili naročito impresivan, jer nisi. Al ti gadni prištevi po cijelom tijelu i te točkice su karakteristične za ove što su hormonalno nekoliko puta veći muškarci od nas običnih smrtnika. Možda griješim, al ne bi reka Nisi ih ima na prijašnjim slikama di si puno gore izgleda.


      Edit:
      Ako griješim, ispričavam se. Al ako ne, poslušaj dobronamjerni savjet i ostavi se *****rija, ne zajebaji sa sa endokrinim sustavom.
      Ja muku mucim sa aknama od drugog srednjeg, tako da grijesis jbg i ovo je sad mila majka kako je bilo
      Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

      Comment


      • Re: mojee slikee

        Originally posted by ubojit View Post
        Ja muku mucim sa aknama od drugog srednjeg, tako da grijesis jbg i ovo je sad mila majka kako je bilo
        Roaccutane onda.

        Comment


        • Re: mojee slikee

          PicsArt_1430348203643.jpgPicsArt_1436953323965.jpg
          transformacija razlika nesto malo manje od 3mj
          Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

          Comment


          • Re: mojee slikee

            PicsArt_1438420048179.jpgPicsArt_1438697654432.jpgPicsArt_1438822363158.jpg

            to je to za ovo ljeto izgleda , sad neko odrzavanje i uzivanje
            Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

            Comment


            • Re: mojee slikee

              koja je trenutno kilaza?

              Comment


              • Re: mojee slikee

                oko 79-80kg se vrti
                Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                Comment


                • Pozdrav evo mali update.
                  Masa je pri kraju za ovu godinu i krece se na defku slj tjedan , kilaza nekih 97kg
                  Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                  Comment


                  • You do not have permission to view this gallery.
                    This gallery has 4 photos.
                    Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                    Comment


                    • Malo prosao kroz svoju temu , vec sam zaboravio da sam ovakav dosao na forum , tj ovdje se vec opasno treniralo haha
                      You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 2 photos.
                      Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                      Comment


                      • Trenutna forma...nakon ne bas tako aktivnog treniranja preko ljeta sto zbog ljetovanja sto zbog ozljede ... u 12 mj imam zakazanu operaciju do tad lagano treniranje i odrzavanje forme , kilaza nekih 88-90kg varira
                        You do not have permission to view this gallery.
                        This gallery has 1 photos.
                        Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                        Comment


                        • Odlično je ovo, sretno na operaciji.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Hvala kelly
                            Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                            Comment


                            • Koliko dugo nisam bio na ovom forumu, bas je lijepo doc i vidjet stare slike prije 10+god i di je sve pocelo , i di sam najvise znanja o treniranju i prehrani stekao
                              Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                              Comment

                              Working...
                              X