Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTF - Slike

    Originally posted by Homemade View Post
    Pa idem normalno gdje mi se ide, nemoras se nista ogranicavat. Ako si na nekoj proslavi il nes uzmes komad torte il nes i sl. I ak na nekoj proslavi popijes casu vina to je skroz uredu. Al to da svaki izlazak moras pit da bi se dobro proveo i sl to je besmisleno makar sam i sam to radio stalno prije. Nemas se sta ogranicavat, ak ti je bed ne pit zato sto se drugi opijaju e onda to rjesi sama sa sobom, ja takvih problema nemam Ono o cemu ja pricam je to da neki sa ciljem odreduju dan u tjednu za junk ili tipa e sad cu se obzderat sranja jer eto zasluzio sam, idem van i obvezno se moram napit ili to nije izlazak itd... Mislim da sam sebi odredivat da tad i tad moras jest junk je po meni kriv pristup i od toga ne odstupam. A u cemu ja uzivam o tome tu ne namjeravam pisat, niti je tome tu mjesto niti se znamo pa je glupo o tome da pisem. Ima mnoge stvari u kojima mozes uzivat u zivotu nevezano samo za fizicku aktivnost. Okruzi se ljudima kojima je stalo do tebe i cim shvatis tko su ti pravi prijatelji onda je sve lakse Ima toliko stvari koje u zivotu te mogu smirit i ucinit sretnim makar vecinom nemamo vremena za njih ili nam se cine glupima na prvu ruku al to svatko mora odredit za sebe. Sto se tice ove tvoje psiho analize, zivot je ***** al se nedam, tako da za mene je zivot borba al nevolim o tome jer ni drugima nije lako I eto super ak te joga i meditacija smiruju onda ustraj u tome i malo manje misli tko ce sta rec pa je zivot puno laksi. Nekad sam i sam bio takav al danas me iskreno bas briga tko ce sta rec, radim ono sto mislim da je ispravno i kako me zivot naucio da je ispravno, a kom ne pase ko mu kriv

    Hehe, ti se obraćaš meni, ali ja nemam tih problema..ja sam to davno sama sa sobom rješila..kod mene BB nije tip top i nikada neće biti (osim defke relativno) jer ne vidim svoj život kao brojanje kalorija i jedenje "čiste" hrane..također, junk ne planiram..jedem ga kad mi se jede ili kada mi se ponudi..napisala sam ovo jer smo se nešto krivo skužili..ja sam mislila kako ti društveno funkcioniraš što si mi i odgovorio na kraju..znači, zapravo aktivno sudjeluješ u takvim događanjima To mi je drago čuti..mislim da previše ljudi gubi smisao u ovom i idu u neke ekstreme, apsolutno nepotrebno...

    Također, to što će tko reći..to me nikada nije diralo..zapravo volim biti drukčija, a ne još jedna ovca

    Prešli smo s tebe na mene, ali nema veze..treba ponekad razgovarati i o nekim drugim stvarima, manje vezanima uz BB; promjene mogu biti i dobre
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • Re: WTF - Slike

      odličan ka i uvik jaki moj brate

      Comment


      • Re: WTF - Slike

        Ovdje se jako dugo nista nije pisalo, a tema je jako korisna. Ima li netko informacije sto je s ovim covjekom? Ne sudjeluje u raspravama na forumu, a imam toliko pitanja za njega

        Procitao vise puta od prve do zadnje stranice i svaki put kada mi bude tesko napraviti reefed sjetim se onih njegovih 900UH dnevno....
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • Re: WTF - Slike

          Nema njega vec dugo, vjerojatno ga posao pojeo. Nema ga ni na fejsu vise. Nestao. A bio super tip.
          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

          Comment


          • Re: WTF - Slike

            Ma dobro je čiča WTF, ne brinite za njega, održava pristojan izgled i više ga ne interesira toliko forum. Nema ga šta pojesti posao jer je imao više posla dok je bio aktivan na forumu
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: WTF - Slike

              Relativno skoro se zakačio na forum i podelio par reputacija, ali nije ništa komentarisao....
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: WTF - Slike

                Povukao se na vrhuncu slave.

                Comment


                • Re: WTF - Slike

                  Steta sta ga nema.

                  Comment


                  • Re: WTF - Slike

                    Čujem se ja s njim, dobro je.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: WTF - Slike

                      Daj reci mu da navrati malo, fali nam
                      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                      Comment


                      • Re: WTF - Slike

                        Uff kakva tema odusevljen i naravno pokupio sam i zapisao sta sam naučio samo mi nešta nije jasno.

                        Ako sam na masi prakticirao hiit i bio uspjesan, dobivao na masi a gubio na masti nevidim razloga da na defki ne prakticiram isto... CITAT WTF

                        Kako je ovo moguce?
                        Last edited by dsk; 03-08-15, 17:45.
                        Formula je volja!

                        Comment


                        • Re: WTF - Slike

                          Zasto ne bi bilo moguce? Visok unos i visoka potrosnja su najbolja kombinacija za lean masu. Samo je potrebna krvava disciplina i jos krvaviji trening. Cesto se desava da onaj ko ide striktino na masu brzo se zamasti, a ko ide striktno na definiciju izgubi misice. Najteze je raditi adekvatan trening uz HIIT, a uz to jesti puno i cisto. Trodupla patnja, ali itekako efektivna.

                          To je upravo objasnjenje za ono "Oni jedu junk i imaju dobro tijelo. Genetika." Nikad u zivotu. Ljudi zderu sta hoce, ali krvavo treniraju i trose kako treba. Nema boljeg nacina za rast uz veliki kalorijski unos i adekvatnu potrosnju. Uvijek si pun snage, a trosis kako treba.

                          Comment


                          • Re: WTF - Slike

                            To znači da unose ogrome kolicine hrane. Ali da li ne dolazi do pretreniranosti trening utezima (4-5 puta) + 3,4 HIIT (okej prehrana je lean). Baš me zanima zelim ovo probati. Koliko hiit potroši kalorija (ne mogu naci podatak) ?
                            Last edited by dsk; 03-08-15, 23:01.
                            Formula je volja!

                            Comment


                            • Re: WTF - Slike

                              Pet treninga sedmicno i tri do cetiri HIIT-a uz lean prehranu i dva puna dana odmora u sedmici uopce nije indikacija za pretreniranost. Naravno, pocetnik to nikada nece raditi vec iskusniji vjezbac. Nemoj zaboraviti dodati i stomak dva do tri puta u istoj toj sedmici. Previse je tu razloga da se unese puno kalorija, jer je potrosnja ogromna. Rast je zagarantovan.

                              Kao sto sam vec prije naveo, krvava disciplina je preduslov za sve opisano.

                              Comment


                              • Re: WTF - Slike

                                Evo krecem sa ovim samo moram jos pokupiti informacija i posloziti prehranu.. Volim jesti nije problem(kad sam gadan nisam svoj) haha hvala
                                Formula je volja!

                                Comment

                                Working...
                                X