Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dača
    replied
    Re: WTF - Slike

    Odličan...

    Daj uradi neku svetliju fotku tricepsa....

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by Homemade View Post
    Super to izgleda, biceps pogotovo Jos par tjedana i bude to kako si zamislio makar ne odobravam ovaj junk trenutno nego sredi glavu hehe. Samo naprijed
    Pa od pocetka sam govorio da cu prkositi svemu pa tako i junku.
    Od prvog dana dijete svih 6 dana u tjednu sam tip top bez greske sto se tice clean ishrane ali svako punjenje je sadrzavali jedan ogroman junk obrok. Zasto i nebi? Zasluzio sam. I vozim se polako ali psihicki nikad stabilnije! Mjesam od pocetka UH+M, nikad ne jedem posni niti pijem casein pred spavanje niti jedem masti pred spavanje, vec se najedem i pojedem sve sto je ostalo od macrosa u pwm-u i boli me kita..
    Strog sam po pitanju discipline kroz tjedan i u treninzima ali kad je refeed onda si dam oduska i zadovoljim psihicke potrebe. Rezultat toga? Uzivam u dijeti, ne osjecam pritisak i nemam zelju za junkom. Rezultat? Nesto sporiji nego inace ali gdje da zurim? Na binu ne idem. Sve radim iz gusta da budem sebi okej, pa kako fizicki tako i psihicki

    Leave a comment:


  • Krešimir
    replied
    Re: WTF - Slike

    Svaka ti dala.

    Leave a comment:


  • Homemade
    replied
    Re: WTF - Slike

    Super to izgleda, biceps pogotovo Jos par tjedana i bude to kako si zamislio makar ne odobravam ovaj junk trenutno nego sredi glavu hehe. Samo naprijed

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Update 9-ti tjedan...

    photo1 (2).jpg

    Trenutna faza punim se tek 2 dana od 4 da lakse procijenim stanje kad se popunim.
    Na slikama glikogen na nekih 50% zbog cega gubim na velicini dok se potpuno ne popunim.
    Pretpostavljam da imam jos nekih 2 tjedna ubber aktivnosti i deficita da bi se potpuno ocistio a maksimalno sacuvao misicnu masu.
    Za sad sam bezprijekorno zadovoljan ocuvanjem misicne mase i smecem kojeg sam pocistio. Zato se sad punim da budem oprezan da nebi rezao gdje ne treba jer kad sam prazan onda sve pre loše izgleda.

    photo4.jpg

    Odmaram 4-5 dana, znaci totalni off od treninga i neprekidno zderanje. 50% clean + 50% junk cisto iz razloga da kad ovo privedem kraju nebi zavrsio u prezderavanju mjesec dana i totalnom unistavanju forme.

    photo3.jpg

    Slike nisu bog zna sto ali vidi se sto se treba vidjeti. U ponedjeljak ili utorak povratak u deficit ( na 1800 kcal), povratak na jutarnji cardio od sat vremena te popodnevni trening i HIIT iza istog...

    Mislim da necu raditi onaj final week ( natjecateljski) jer nemam namjeru nikakav photosession raditi pa cu se potkoznom vodom poigrati po putu do kraja defke. Plan je dostici formu koja ce mene osobno zadovoljiti i pokusati takav ostati u najmanju ruku godinu dana tako da tijelo zapamti to stanje kao primarno.
    Znaci u globalu dostici formu koju je moguce odrzavati

    Trenutno kg: 95.8
    Last edited by WTF; 19-04-14, 19:29.

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: WTF - Slike

    Sve se meni cini da cemo mi napravit neko forumasko druzenje negdi na jadranu dan ili dva ovo lito. Jedan vikend, priko dana kupanje, navecer tulumarenje. Kelly mora doc, naravno, nista bez njega!

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: WTF - Slike

    Haha dobar si ) moja se uvijek naginje kad kuckam da cita sta pisem


    out from gym...

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    @ gavranka
    Ucim dok sam ziv jbg. Svaka buduca dijeta ce donositi i nove preinake i mislim da ce svaka imati bolji kraj i ono sto slijedi iza kraja jer moras zasrati da bi znao sto mijenjati
    Hvala na podrsci kao i uvijek do sad!

    @staragarda

    Ovo je moj kutak i nedam ga zeni!
    I neka nas stipaju cehinje a ne mi njih, samo moramo drzati bf iznad 8% da imaju za sto ustipnuti

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Ako neces ti vamo ja cu tamo! A tamo je bolje, ovdje je sranje.
    aide aide to zato jer kod sebe nemozes stipat cehinje a kod maximusa ces se raspustiti ccc

    ako ti ovo cita zena, neka te ne pusta nigdje :P

    Leave a comment:


  • gavranka
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Pa moj plan je bio sljedeci, tj nekakva razmisljanja..
    Krenem na dijetu koliko treba, s tim da svako toliko ( bar jednom mjesecno) ubijem junk tipa 2 jumbo pizze, 10 pudinga, burek bla bla bla ali da prethodno drzim zero carb bar 3 dana. Zasto? Jer u dosadasnjim dijetama sam bio vojnicina bez pogreske i kad bi dijeta dobila kraj ja bi se gusio u junku barem 20 dana
    Ovako bi to ludilo drzao pod kontrolom da me ne napadne na kraju. Uzimam u obzir da ce u tom slucaju dijeta mozda trajati malo duze ali jednako tako ce i nizak bf i mogucnost zadrzavanja istog postati veca jer ja necu kraj docekati kao gladni pas zeljan masnoca.
    Meni jednom stecen nizak bf nije tesko odrzati ako:
    - ne idem na masu
    - ne prestanem trenirati

    A plan je, spustiti bf na pristojan nivo ( cca 7%) i jednostavno nastaviti trenirati i zivjeti zivot i siguran sam da ce BF varirati u rasponu od 8-9% poznavajuci svoj metabolizam.
    U tom slucaju ako bi primjetio neke negativne promjene u 2 mjeseca bilo bi mi dosta 10 dana po gasu da spustim bf po potrebi i nastavim dalje.
    Ne mogu vjerovati što čitam..odlučio si stati svojim patnjama na kraj
    Mijenjaš se..to je dobro vidjeti..da neko napreduje, a ne lupa stalno po istome..toga uvijek fali na forumu..inače, sviđa mi se tvoj plan..a poznavajući te, sigurna sam da ćeš ostvariti zacrtano..sretno i piši kako napreduješ
    Last edited by gavranka; 07-02-14, 11:06.

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: WTF - Slike

    Damn those legs! ,po meni ovo izgleda odlicno i jos s tolikom pauzom... Svaka cast

    Sent from my HTC One using Tapatalk

    Leave a comment:


  • Gogeta
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by SLAVA86 View Post
    gripa me prži vec 8 dan.
    Svaki dan 0.5 l soka od korijena celera, slatkog kupusa (onoga za salatu), kapule, malo dumbira, mrkve, cikle i jabuke... i ne brini Imunoloski ce ti biti zahvalan ... nije bas neki zavidan okus ali pomaze...
    sad vec kad te ulovilo, limun, naranca, med od bagrema, dumbir i ne dodavati vode... ako nemas sokovnik onda sve iscijedit, dumbir naribati na ribez i rukam iscijediti u sokic ili moze i u caj...


    Hoće li sad svaka tema postati chat?

    Leave a comment:


  • SLAVA86
    replied
    Re: WTF - Slike

    gripa me prži vec 8 dan.
    Svaki dan 0.5 l soka od korijena celera, slatkog kupusa (onoga za salatu), kapule, malo dumbira, mrkve, cikle i jabuke... i ne brini Imunoloski ce ti biti zahvalan ... nije bas neki zavidan okus ali pomaze...
    sad vec kad te ulovilo, limun, naranca, med od bagrema, dumbir i ne dodavati vode... ako nemas sokovnik onda sve iscijedit, dumbir naribati na ribez i rukam iscijediti u sokic ili moze i u caj...
    Last edited by SLAVA86; 07-02-14, 09:23.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Ako neces ti vamo ja cu tamo! A tamo je bolje, ovdje je sranje.

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: WTF - Slike

    U principu je to to.
    Pa ******, doc cu do zadra ovo lito, malo cemo prosetat plazom. Ne znan za tvoj bracni status, al barem mozemo ustipnit koju cehinju za straznjicu.

    Leave a comment:

Working...
X