Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Pa moj plan je bio sljedeci, tj nekakva razmisljanja..
    Krenem na dijetu koliko treba, s tim da svako toliko ( bar jednom mjesecno) ubijem junk tipa 2 jumbo pizze, 10 pudinga, burek bla bla bla ali da prethodno drzim zero carb bar 3 dana. Zasto? Jer u dosadasnjim dijetama sam bio vojnicina bez pogreske i kad bi dijeta dobila kraj ja bi se gusio u junku barem 20 dana
    Ovako bi to ludilo drzao pod kontrolom da me ne napadne na kraju. Uzimam u obzir da ce u tom slucaju dijeta mozda trajati malo duze ali jednako tako ce i nizak bf i mogucnost zadrzavanja istog postati veca jer ja necu kraj docekati kao gladni pas zeljan masnoca.
    Meni jednom stecen nizak bf nije tesko odrzati ako:
    - ne idem na masu
    - ne prestanem trenirati

    A plan je, spustiti bf na pristojan nivo ( cca 7%) i jednostavno nastaviti trenirati i zivjeti zivot i siguran sam da ce BF varirati u rasponu od 8-9% poznavajuci svoj metabolizam.
    U tom slucaju ako bi primjetio neke negativne promjene u 2 mjeseca bilo bi mi dosta 10 dana po gasu da spustim bf po potrebi i nastavim dalje.
    Svidja mi se tvoje vidjenje, slicno uz male modifikacije.

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: WTF - Slike

    A pazi sad ovo. Moja nekakva vizija i teorija.

    Fokusiras se recimo na neki raspon bfa, recimo cvrsto odlucis da ces bit u rasponu od 8-12% all year. Bez ekstremnih dijeta, bez ektremnih masa. Rezultat? Tijelo naviknuto na beach body BF, i nakon odredjenog vrimena, to je stanje koje preferira(homeostaza).
    Budimo realni, ako si 5 miseci na masi i na visokom bfu, pa odes na misec dana brutalne (crash) dijete, spustis se nisko, pa se nakon nekog vrimena opet umastis, opet je tijelu najprirodnije stanje ono zamasceno. Istina, ima si peak, kad si dobro izgleda, ali kratkotrajno. I tijelo ce opet tezit stanju koje mu je najprirodnije. Dok ce s druge strane, nakon nekog vrimena bit sasvim normalno odrzat sasvim nizak bf, bez mrcvarenja ikakvog. Buduci dan san ekto, vjerojatno iman dobre predispozicije za ovakvo nesto, al zadnje 2 godine se ovoga drzin i bez nekog ekstremnog truda san uvik ispod 12%.

    Vase misli o ovoj temi, gospodine WTF?


    EDIT: Naravno, ne umanjujen vaznost kalorijskog unosa, macrosa itd, nego mislin na "suradnju" tijela. To dolazi do izrazaja kad triba otopit onaj zadnji gram masti negdi, i znas da si u deficitu i da bi to tribalo ic al tijelo jednostavno ne slusa. Na tu problematiku ciljan. Da me neko krivo ne interpretira.
    Last edited by Maximus1950; 07-02-14, 00:28.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Hehe kad pogledas avatar i sadasnje stanje nisam ja nista napuhao pricu
    Meni je BF 6% otprilike bio vrh pa vec sad sa 12-13% ja sam sebi smece salavo i masno.
    Sad cu malo sam eksperimentirati sa dijetom, prosao sam 3 trenera pa sam valjda i naucio nesto. Sve od svakoga skombam u jedan kos i napravim preinake koje podredim sebi i igram se
    Nije mi zurba, zazelio sam se gladi i patnje

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: WTF - Slike

    Blazena homeostaza... Nakon toliko zivotinjskih treninga, tesko da ce tijelo sve zaboravit u misec dva dana... Nimalo me ovo ne cudi.

    Moj komentar se odnosia na slike, po tvojoj prici, ocekiva san bf 14-15%, realno, dosta ti je odradit nekakvu blic dijeticu i kroz 2-3 tjedna ces bit na postotku BFa(opet!) kojeg vecina ljudi cili zivot samo sanja i gleda na plakatima.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Vec sam rekao da mi vecina ne vjeruje pa se taj niz samo nastavlja.
    Evo kelly s kojim se cujem preko fejsa zna da nisam trenirao jer stvarno nisam. Ne vidim smisao da lazem takvo nesto.
    Dalje, jedini normalan obrok u danu je bio rucak radi zene ali popracen sa kilo kruha ( bijelog ) sto vise ne cini clean obrokom hehe...
    Posao je taj koji je kontrolirao bf koliko toliko ali da se jelo smece jelo se na veliko.
    I sad vidis kad kazem i tvrdim da kad sam na masi da unosim po 7-8-9 tisuca kalorija i jedva gmizem masom dok sam na defki ekspresno gotov.
    Meni je drago da je situacija kakva je jer ja bi i pod cijenu gubitka 10 kila misicne mase sigurno bio off, jer sam jednostavno pukao i zgadio mi se ritam kuhinja-posao-trening-kuhinja-spavanje bez trunke slobodnog vremena za nesto deseto.

    Leave a comment:


  • Draven
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Jumbo pojedem za manje od 5 minuta. Jaja ne idem nikad preko 10 na dan i ne svaki dan.
    Proteine trenutno držim oko 350g, UH na 900 a M na 120g i to varira tako da sam ponekad s UH i preko kilo.
    Ponekad pojacam mast a smanjim UH, variram, igram se. Nisam u nekom pravcu kojeg se strogo drzim.
    Kalorija trosim previse. Ako stajanjem na mjestu gubis 80-tak kcal na sat onda zamisli koliko trosis hodanjem 7 sati na dan pod teretom uzbrdo/nizbrdo.
    Neznam tocne brojke potrosnje niti se zamaram, jednostavno idem osjecajem.

    Cheat meal nemam sad striktno jednom tjedno, jedem kad mi se jede ali trudim se sto vise jesti cisto. Ni slanina nije bas BB obrok ali eto, napucati kalorije dobro dode.
    Ne jedem cokolade, cipseve, krokije, sladolede, niti pijem sokove.
    Ako junkam to bude slanina, pizza ili sendvic nasran majonezom i ketchupom. Eto u 15 dana sam imao 3 sendvica, jednu pizzu i 2x slaninu.
    Od cca 90 obroka mozda 5 je bilo junka.

    Svaka čast ja bio 10 dana na 3200 kcal i dobio 2,5 kg morao smanjiti na 2700 kcal pa vidjet cu kako dalje polagano dizati vjerovatno.... Moguće da mi se jos metabolizam nije vratio u normalu od jako slabog unosa UH tokom mršavljenja.

    Ovoliko da jedem mislim da bi bio na 120 kg za tren
    Uglavnom vrhunski je ovo ... Pozdrav

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Je.bo te tapatalk i kakve slike ispadnu...





    Uglavno.. Trenutno stanje...
    Sta kakis ti? Mr. nisan trenira 3 miseca i jea san samo junk i bolia me *****, a BF ti nije otisa iznad 11-12%, da ne prican o kolicini mesa. Lazov obicni

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Hvala na vilkoming mi bek
    .......................I'll Be Back.jpg

    Leave a comment:


  • Toorop
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Hvala na vilkoming mi bek
    Sve se skupilo oko struka hahahah, ok nije prestrasno ali no me gustaaaaa.
    Ne može biti toliko loše, moji se ni ne vide hahah i da, dobrodošao nazad među žive nakon 2mj.
    Bio je to cheat meal od 40 dana... hah

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Hvala na vilkoming mi bek
    Sve se skupilo oko struka hahahah, ok nije prestrasno ali no me gustaaaaa.

    Leave a comment:


  • gavranka
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    Je.bo te tapatalk i kakve slike ispadnu...





    Uglavno.. Trenutno stanje...
    Rijetko se slikaš sa majicom..što je tako loše stanje kod 6 pack-a, jer noge i ruke uopće ne izgledaju loše, dapače...?

    Btw, welcome back!

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Je.bo te tapatalk i kakve slike ispadnu...





    Uglavno.. Trenutno stanje...

    Leave a comment:


  • bot1950
    replied
    Re: WTF - Slike

    Skudi mali crnac

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by Archiv3r View Post
    hahahahha slika iz mc-a.
    pa di ova zagrebacka ekipa trenira...ja sam evo doselio ima par tjedana
    Gdje trenira? Evo da ti ja kazem gdje hehe
    Treniraju jutarnje bureke na dolcu od mesa i sira, popodnevni trening u McDonaldsa i večernji pwm u Vinceka na sladoledima
    Iskreno nemam pojma gdje tko trenira



    Originally posted by Matej1996 View Post
    Jel to onaj Mc kod Trga u ZG, i još možda na katu gore unutri?
    Točno taj hihi

    Leave a comment:


  • Matej1996
    replied
    Re: WTF - Slike

    Jel to onaj Mc kod Trga u ZG, i još možda na katu gore unutri?

    Leave a comment:

Working...
X