Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: WTF - Slike

    250 g , to sam ja uslikao vrijednosti na 100 g

    Comment


    • #47
      Re: WTF - Slike

      To je još isplativo MOrat ću do plodina da ubacim malo i mesine u jelovnik..inače samo rokam rižu,posni i zobene DDDD

      Comment


      • #48
        Re: WTF - Slike

        Pa isplativo je i k tome je odličnog okusa, prva klasa dimcek, obozavam ga, neces faliti
        I jos sad kad sam kremastu Milbonu upoznao...mmmmmmmmmmmm.....
        Ja od mesine samo pile u zadnje vrijeme...pile+riza i tako cesto cesto

        Comment


        • #49
          Re: WTF - Slike

          Imaš dimcek i u Metrou, ako ti ista znaci, također i delux sunku koja je mrvicu skuplja i ukusnija (barem meni)
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • #50
            Re: WTF - Slike

            Hvala momciii ,budem svratio do plodina i metroa !


            Napokonn dostaaa rižaa+posni

            Comment


            • #51
              Re: WTF - Slike

              Vidis dobar info...sljedeca stanica = metro!

              Comment


              • #52
                Re: WTF - Slike

                Dakle, kako sam krenuo s defkom tako sam krenuo i s defka-prehranom, zanima me sljedece...
                Obrok poslije treninga je i ujedno moj posljednji obrok posto mi trening u principu zavrsava oko 21h..
                Poslije treninga popijem whey+dex a 1h nakon toga pojedem sljedece:
                5x cijela jaja
                5-8 dkg dimceka
                100g posnog sira
                1x feta ili 2 integralnog kruha
                (poslije toga popijem omegu 3)

                Jel to ok za definiciju ili je pak previse? Jer turbo sam gladan poslije treninga tako da i ovo jedva dotakne želudac
                Molim za savjete, hvala...

                IMG_3260.JPG

                Comment


                • #53
                  Re: WTF - Slike

                  Na kraju ti se sve svodi na kalorijski deficit i suficit. Ja bih osobno ovdije ako ti je ovo zadnji obrok ubacio posni sir i krompir ( najbolje ga je ispeći u mikrovalnoj s korom jer zadržava sve sastojke...blablabla)
                  Originally posted by Songoku
                  najbolji pwm je burek

                  Comment


                  • #54
                    Re: WTF - Slike

                    Originally posted by david22 View Post
                    Na kraju ti se sve svodi na kalorijski deficit i suficit. Ja bih osobno ovdije ako ti je ovo zadnji obrok ubacio posni sir i krompir ( najbolje ga je ispeći u mikrovalnoj s korom jer zadržava sve sastojke...blablabla)
                    ugljikohidrati mi ne idu u zadnji obrok vec P+M

                    Comment


                    • #55
                      Re: WTF - Slike

                      Ok mi se ovo čini . Nije to previše ako je dobar trening odrađen. Nemaš bojazni oko mogućeg nakupljanja sala.

                      Odma pitanje...oćeš odma krenuti i s cardiom? Kolko unosiš makronutrijenata otprilike. Kad ti bude dosadno napiši malo

                      Comment


                      • #56
                        Re: WTF - Slike

                        Originally posted by bilder18 View Post
                        Ok mi se ovo čini . Nije to previše ako je dobar trening odrađen. Nemaš bojazni oko mogućeg nakupljanja sala.

                        Odma pitanje...oćeš odma krenuti i s cardiom? Kolko unosiš makronutrijenata otprilike. Kad ti bude dosadno napiši malo
                        Cardio ne radim nikad vec poslije svakog treninga (osim nogu) odradim HIIT koji izgleda ovako:
                        1 min - 8 km/h trčkaranje
                        1 min - 16 km/h sprint
                        i tako 20 minuta....znaci 10 x 10 ...
                        I trening mi nikad nije slab vec paklen...

                        Comment


                        • #57
                          Re: WTF - Slike

                          Dobro onda pojedi P+F obrok. Hmm pa kruh ti ima ugljikohidrata. Neznam koja je razlika ako ti uh dolaze iz krompira ili kruha.
                          Originally posted by Songoku
                          najbolji pwm je burek

                          Comment


                          • #58
                            Re: WTF - Slike

                            Originally posted by david22 View Post
                            Dobro onda pojedi P+F obrok. Hmm pa kruh ti ima ugljikohidrata. Neznam koja je razlika ako ti uh dolaze iz krompira ili kruha.
                            feta kruha je cisto da mogu dimcek i posni s necim lakse progutati...uopce ga ne uvrštavam niti racunam :P
                            Mada mogu i bez njega...

                            Comment


                            • #59
                              Re: WTF - Slike

                              Originally posted by WTF View Post
                              Cardio ne radim nikad vec poslije svakog treninga (osim nogu) odradim HIIT koji izgleda ovako:
                              1 min - 8 km/h trčkaranje
                              1 min - 16 km/h sprint
                              i tako 20 minuta....znaci 10 x 10 ...
                              I trening mi nikad nije slab vec paklen...
                              da sebe citiram, HIIT sam radio i kad sam na masi bio i jako redovito (3-4x tjedno), masa mi je isla gore a bf dolje, gubitak mišične mase 0%, cardia me strah radi gubitka misicne mase pa cu se drzarti HIIT-a jer mi se pokazao kao odlican, bila defka ili masa salo se ne talozi..znaci sad sam samo prehranu promijenio a trening ce ostati skoro pa jednak, koje ponavljanje vise i kadkad intenzitet smanjiti na 80% snage... malo me sad zeza prehrana jer sam navikao papati pa sad ispočetka štrebam po forumu da savladam i definicija gradivo

                              Comment


                              • #60
                                Re: WTF - Slike

                                Odlično mi zvuči ovo. Pogotovo ako je masa išla a radio si HIIT svaki puta nakon treninga utega!! Ja baš i nisam za to ..gubitak mišića i to,ali ako ti odgovara odlično. Možda čak i probam nešto slično uskoro. Sad si me potaknuo na to

                                Comment

                                Working...
                                X