Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    ...individualno je kao i sve u ovom sportu...
    Sve 5 stari, ali integralni kruh je još uvijek UH, a HIIT je još uvijek cardio!
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #77
      Re: WTF - Slike

      Originally posted by PatrickStar View Post
      Sve 5 stari, ali integralni kruh je još uvijek UH, a HIIT je još uvijek cardio!
      Hehe, nisam nikad ni rekao da nije
      Izbacio sam ga ipak totalno a poslusati cu tvoje savjete...
      Posto je defka odlucio sam sljedece...
      Pon: prsa+triceps
      Uto: jutarnji cardio nataste, hiit navecer
      Sri: leđa+biceps
      Čet: jutarnji cardio nataste, hiit navecer
      Pet: noge
      Sub: odmor
      Ned: ramena i trbusni...

      Eto....

      Comment


      • #78
        Re: WTF - Slike

        Baš lijep napredak...ono Before-After

        Nisma znao gdje postavit pitanje pa ću ovdje; da li se vama smanji apetit kad nastupe vrući dani. Pitam jer sam se ja ulijenio. Sjećam se da sam nekad (prije par godina) mogao puno jesti ljeti,..al sad izgleda više baš i NE.

        Slušam komentare

        Comment


        • #79
          Re: WTF - Slike

          Iskreno, ne!
          Apetit pak ovisi i o dnevnim aktivnostima, bilo ljeto ili zima, nemam tih problema

          Comment


          • #80
            Re: WTF - Slike

            22 dan defke, nekih cca 97/98 kg, ... sve se mislim nazad na masu....

            IMG_3518.JPG
            IMG_3526.JPG
            IMG_3433.JPG
            IMG_3425.JPG
            IMG_3307.JPG
            IMG_3567.JPG
            IMG_3569.JPG

            Comment


            • #81
              Re: WTF - Slike

              Eto pogledaj sam prvu sliku svoju is ad ove pa sam vidi da li ti se isplatila stroga prehrana i manje razbijaj glavu o onakvim ljudima o kojima si otvorio temu. Ovo je odlicno a bices i bolji

              Comment


              • #82
                Re: WTF - Slike

                Ukljuci samookidac i poslikaj se kak spada, tesko je ovako ista procijeniti osim prve slike, kazes ti bi na masu, pocisti prvo taj stomak pa ces vec superkompenzirati kada opet dignes kalorije, sta se svi bojite biti "mali", pa neces cijeli zivot samo gurati masu, nema smisla
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • #83
                  Re: WTF - Slike

                  Originally posted by hardstyle91 View Post
                  Ukljuci samookidac i poslikaj se kak spada, tesko je ovako ista procijeniti osim prve slike, kazes ti bi na masu, pocisti prvo taj stomak pa ces vec superkompenzirati kada opet dignes kalorije, sta se svi bojite biti "mali", pa neces cijeli zivot samo gurati masu, nema smisla
                  imam feeling da cu se ocistiti svugdje osim sa stomaka, mislim da ni za 6 mjeseci defke nebi dosao do donjih trbušnih, i nije da se bojim vbiti mali, vec ne zelim... na 193 cm visine da izgubim jos 2 kg izgledam jadno, kao bakalarić... a to mi je odvratno

                  Comment


                  • #84
                    Re: WTF - Slike

                    mozda voda? smanji sol, popisaj ju.
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • #85
                      Re: WTF - Slike

                      Originally posted by staragarda View Post
                      mozda voda? smanji sol, popisaj ju.
                      da... sol me je.be, sve sto jedem je zasoljeno, ne ide bljutavo...

                      Comment


                      • #86
                        Re: WTF - Slike

                        deri po toj definiciji nemaš se što mislit,kakva masa....
                        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                        Comment


                        • #87
                          Re: WTF - Slike

                          Originally posted by Vepar24 View Post
                          deri po toj definiciji nemaš se što mislit,kakva masa....
                          hehe, to i radim, ali standardna depra me krpa, te sam zadovoljan te nisam, pa se mislim masa ili defka...
                          sad sam zadovoljan defkom, sutra necu biti...itd... tako to ide... nikad sretan

                          Comment


                          • #88
                            Re: WTF - Slike

                            Dobro ti ovo izgleda!
                            Ali moraš imati točan cilj, znati što želiš. Izguraj nešto do kraja, pa lako ideš na novo. Ovako je k'o da si na raskršću između dvije ceste i kreneš jednim putem, pa se vraćaš da opet skreneš drugdje. Tako zbilja i nećeš biti nikada zadovoljan jer ni jedno ni drugo nećeš odraditi 100%.
                            Ja sam za defku da odradiš, podupri se s čim god možeš da zadržiš mišićnu masu, pa lako crtaš ciljeve za dalje

                            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                            Comment


                            • #89
                              Re: WTF - Slike

                              Originally posted by vea View Post
                              Dobro ti ovo izgleda!
                              Ali moraš imati točan cilj, znati što želiš. Izguraj nešto do kraja, pa lako ideš na novo. Ovako je k'o da si na raskršću između dvije ceste i kreneš jednim putem, pa se vraćaš da opet skreneš drugdje. Tako zbilja i nećeš biti nikada zadovoljan jer ni jedno ni drugo nećeš odraditi 100%.
                              Ja sam za defku da odradiš, podupri se s čim god možeš da zadržiš mišićnu masu, pa lako crtaš ciljeve za dalje
                              tnx vea
                              Pa nikad nisam ni skrenuo od zacrtanog, ali uvijek postoji doza sumnje dali je taj put ispravan...
                              Defka ide definitivno, ali to ne znaci da necu postati/ostati sumnjičav jeli je to bolji izbor od mase

                              Comment


                              • #90
                                Re: WTF - Slike

                                Evo ja se nadam da se WTF nece naljutiti sto cu postaviti ovu sliku. Kontaktirao me i uz prave smjernice napokon je sve počeo raditi onako kako zbilja treba. Ja sam mu otvorio vrata, on samo treba proći kroz njih i za sada radi odličan posao. Razlika između slika je 9 dana, naravno dosta je vode izašlo van, glikogen se malo ispraznio, ali BF je manji.

                                markonapredak.jpg
                                "Your body is your biggest artwork."

                                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                                Comment

                                Working...
                                X