Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by stbiker View Post
    ufff brate kil uh na dan...to triba moc.. ja posto san izbacia soljenje i ulja,bilo kakve zacine,riza mi bude toliko odvratna da je vise nemogu smislit pa je stalno mixan s posnim,wheyem itd,i uh mi budu oko 600 g dnevno,al optereti me toliko hranjenje... a proteina mogu unit puno i bez wheya i nekako mi se lakse jedu ,volin jaja,bifteke toga mogu ist na kile...
    a cheat obroka iman tako ko i ti wtf,al ja kad privarin onda je to brutala pojeden 100 kuna sam u mc donalca
    Dobar si! Nije ni 600g UH malen zalogaj.
    Mene ne opterecuje prehrana jer sam po prirodi prozdrljivac i uvijek se bojim da ce biti malo.
    Nazalost takav sam uvijek bio i zato mi defke malo teze padnu hehe
    Tek sam poceo masu nema skoro 3 tjedna i vjerujem da kad budem cheatao da cu isto malo jace potegnuti. Sad sam jos svjez pa se trudim maksimalno cisto jesti ali to s vremenom padne malo pa se i vise junka.
    Za sad su mi jaja/riža/piletina/svinjetina glavni izvori i najpovoljniji.

    Leave a comment:


  • stbiker
    replied
    Re: WTF - Slike

    ufff brate kil uh na dan...to triba moc.. ja posto san izbacia soljenje i ulja,bilo kakve zacine,riza mi bude toliko odvratna da je vise nemogu smislit pa je stalno mixan s posnim,wheyem itd,i uh mi budu oko 600 g dnevno,al optereti me toliko hranjenje... a proteina mogu unit puno i bez wheya i nekako mi se lakse jedu ,volin jaja,bifteke toga mogu ist na kile...
    a cheat obroka iman tako ko i ti wtf,al ja kad privarin onda je to brutala pojeden 100 kuna sam u mc donalca

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by FcB View Post
    znači u pravu su ljudi - mafija je u pitanju!

    a bolje da ni ne pitam koliko ratujes sa boljom polovicom oko nacina zivota...
    Kakav rat covjece zena gora od mene
    Jedini rat koji vodimo je taj da joj trubim da sa svojih 49 kg treba na masu a ne defku.

    Leave a comment:


  • Viper
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by Baky View Post
    Kad vidim koliko jedes gubim motivaciju i nadu da cu ikad postic nesto u BB-u.Btw odlicno izgledas,svaka cast kad si uspio nabacat 100kg
    Ja bez wheya ne mogu vise od 200grama proteina na dan.

    Leave a comment:


  • Baky
    replied
    Re: WTF - Slike

    Kad vidim koliko jedes gubim motivaciju i nadu da cu ikad postic nesto u BB-u.Btw odlicno izgledas,svaka cast kad si uspio nabacat 100kg

    Leave a comment:


  • FcB
    replied
    Re: WTF - Slike

    znači u pravu su ljudi - mafija je u pitanju!

    a bolje da ni ne pitam koliko ratujes sa boljom polovicom oko nacina zivota...

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by FcB View Post
    meni je najzanimljivije odakle ti pare za toliko hrane
    Kradem rizu po konzumu i jaja po selima.
    I svako malo mi se babina kokos slucajno nabode na nož

    Leave a comment:


  • ScuderiaBull
    replied
    Re: WTF - Slike

    Kume sve ti je to mafija...

    Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2

    Leave a comment:


  • FcB
    replied
    Re: WTF - Slike

    meni je najzanimljivije odakle ti pare za toliko hrane

    Leave a comment:


  • matrix585
    replied
    Re: WTF - Slike

    jelovnik mi je ja mislim sasvim dobar:
    amo rec ovakav je kad sam ujutro u skoli
    1 obrok zobene+mjerica ipo wheya
    2 obrok pola razenog kruha sa purecim prsima (deluxe sunka ili dimcek) ili 2-3 banane sa 250 g posnog (voce nekontam ko obroke jedino ovaj jer mi je u skoli)
    3 obrok piletina sa malo ugljikohidrata nekim povrcem ili malo rize
    4 obrok posnog 250 g ili 3-4 bjelanjka
    1 sat prije treninga 5 g kreatina i mjerica ipo wheya (cca 30 g)
    5 obrok puno paste ili rize sa piletinom ili svinjskim butom
    iza treninga 5 g kreatina i 30 g wheya i 5 g glukoze da bolje radi kreatin ili 1-2 banane umjesto glukoze
    6 obrok puno paste ili rize sa piletinom ili svinjskim butom
    7 obrok prije spavanja 250-400 grama posnog sira i guc maslinovog ulja ili saka kikirikija

    mislim da su mi treninzi isto ok trudim se , cilj mi je dobiti mase da se malo zdebljaju ruke i noge jer su mi ruke krakate skroz mislim sto vise to bolje pa onda pred ljeto na defku,sta kazes na prehranu? imam jako brz metabolizam ni sam neznam kako sam se poceo debljat jedem puno pogotovo ovaj 5 i 6 obrok

    Obroke nevagam bas rize jedem koliko osjetim da mi je potrebno,dali je ovaj jelovnik + dobar trening solidan da mi nedode do toga unistenja ?
    Last edited by matrix585; 02-10-13, 23:07.

    Leave a comment:


  • DARICA
    replied
    Re: WTF - Slike

    Svaka cast buraz, jedes ko pravi

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Nema toga sto defka ne rijesava samo to je strasno naporan put i treba cvrsta volja i previse truda i vremena.
    Koliko sala skupis toliko ce duze dijeta trajati ali ajmo reci ako si uredan manje vise i ne napravis bas slona od sebe 3 mjeseca max 4 defke je dosta da se napravi samo takav posao.
    Pazi, nije meni cilj uprasiti se brutalno.
    Ja nisam primjer ostalima niti je moj jelovnik primjer ikom jer moj metabolizam nije tvoj niti je moj posao tvoj posao.
    Svatko se mora pronaci u prehrani jednako kao i u treningu.
    Ja pisem ovdje za sebe i u svoje ime i iskreno nikom ne savjetujem da kopira moj jelovnik.
    Eventualno deckima od 50kg na 1.90 visine
    I naravno, ako brutalni i krvavi treninzi ne prate ovaj jelovnik e onda brate slobodno u zoloski vrt medju medvjede.

    Leave a comment:


  • matrix585
    replied
    Re: WTF - Slike

    aha skuzio sam , evo ovako ja imam 16 godina i trenutno 82.5 kila , sa masom sa krenuo 02.09 kad sam imao 76.5 kg znaci dobio sam 6 kg otprilike iako je vaga jucer dolazila cak i do 83.5-84 mislim da je to bilo radi toga jer sam jeo tik prije teretane skola me malo zafrkavala pa nisam mogao drugacije,znaci treniram tjedno 5 puta po jednu misicnu skupinu i jedem zdravo znaci nista od nezdravoga nepojedem u ovim mjesec dana sam samo jednom popio 2-3 case alkohola i pojeo malo pomfrija iako ni to nisam htio ali sam si dopustio jedan cheat i sad me najvise zanima posto sam primjetio na sebi da se prsa i leda nastavljaju povecavat ali i stomak , dali cu ja sigurno skinut salo koliko ga god dobio , tu mi je vazno samo u kojem vremenskom roku cu krenut na defku i koliko cu truda ulozit u to? treninge nepreskacem ubijam se na njima znam sad vecinu stvari idem oko godine dana prije sam bio debelo krme a sad bacam na atletski tip grade samo me zajeb**ju noge ponajvise a ruke onako ... nije me strah kila niti mi je vaga toliko vazna vazno mi je vidit promjenu na ogledalu ,znam da ce se salo skinut ali sad ako npr dodem do 22% body fat ili nesto tako ocu to uspjet sve lijepo skinut tako da mi se lijepo budu vidile plocice?

    Zelio bih tvoje misljenje jer naravno ti bolje znas od mene ali ja mislim da cu depat pa koliko sala bude nije me briga ruke i noge moram nabit da budem bar malo proporcionalan
    P.S procitao sam da si negdje rekao da se netreba bojat sala
    Last edited by matrix585; 02-10-13, 22:46.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: WTF - Slike

    Jedeš kao dječji vrtić...

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Jumbo pojedem za manje od 5 minuta. Jaja ne idem nikad preko 10 na dan i ne svaki dan.
    Proteine trenutno držim oko 350g, UH na 900 a M na 120g i to varira tako da sam ponekad s UH i preko kilo.
    Ponekad pojacam mast a smanjim UH, variram, igram se. Nisam u nekom pravcu kojeg se strogo drzim.
    Kalorija trosim previse. Ako stajanjem na mjestu gubis 80-tak kcal na sat onda zamisli koliko trosis hodanjem 7 sati na dan pod teretom uzbrdo/nizbrdo.
    Neznam tocne brojke potrosnje niti se zamaram, jednostavno idem osjecajem.

    Cheat meal nemam sad striktno jednom tjedno, jedem kad mi se jede ali trudim se sto vise jesti cisto. Ni slanina nije bas BB obrok ali eto, napucati kalorije dobro dode.
    Ne jedem cokolade, cipseve, krokije, sladolede, niti pijem sokove.
    Ako junkam to bude slanina, pizza ili sendvic nasran majonezom i ketchupom. Eto u 15 dana sam imao 3 sendvica, jednu pizzu i 2x slaninu.
    Od cca 90 obroka mozda 5 je bilo junka.

    Leave a comment:

Working...
X