Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    sve stoji, ali na mene je cardio lose djelovao a hiit odlicno i zbog toga sam rekao da se bojim cardio raditi zbog gubitka
    misicne mase, individualno je kao i sve u ovom sportu...

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: WTF - Slike

    Iz citirane rečenice proizlazi da je običan kardio potencijalno kataboličniji od HIITa (koji je extremni oblik kardia), a to nije istina jer je HIIT potencijalno najopasniji za mišiće, zato se i radi u odvojene dane. Da li će netko raditi LI kardio, HIIT, ili bilo koji drugi oblik i kada, njegov je izbor, u realnu opasnost katabolizma se dolazi pri nižem BFu, ali napisati citirano zavrijeđuje facepalm. Mala analogija - to je kao da napišeš ne želim se udebljati pa prije spavanja jedem glukozu. Iako bi to zavrijedilo trostruki facepalm!

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by zumbul View Post
    pa hiit se neradi poslje anaerobnog treninga jer je i on sam anaeroban i moguce je doci do katabolizma, tako da cardio nakon teretane, a hiit u dane kada se neide u teretanu....
    Pod navodnike "moguce je" ali nikad nije....

    Leave a comment:


  • zumbul
    replied
    Re: WTF - Slike

    pa hiit se neradi poslje anaerobnog treninga jer je i on sam anaeroban i moguce je doci do katabolizma, tako da cardio nakon teretane, a hiit u dane kada se neide u teretanu....

    Leave a comment:


  • Vepar24
    replied
    Re: WTF - Slike

    ajde patrick i mene zanima isto, hahahaha

    Leave a comment:

Working...
X