Announcement

Collapse
No announcement yet.

domagoj - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: domagoj - slike

    Sve se da riješiti stari, ja ti prvi držim fige!
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #17
      Re: domagoj - slike

      Originally posted by WTF View Post
      sretno buddy
      Originally posted by ScuderiaBull View Post
      Sve se da riješiti stari, ja ti prvi držim fige!
      hvala vam!!
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • #18
        Re: domagoj - slike

        Da baš upadaju u oči kao i kod lesukova,velike bradavice ali bože moj niko nije savršen!

        Comment


        • #19
          Re: domagoj - slike

          jučer šetam bezze i uletim u ljekarnu da se izvažem, stanem na onu vagu i piše 90.4 !!

          ja zinuo
          bio sam u odječi, obuči još i jeo prije toga (samo jedan obrok ) pa znam da nije baš pravo stanje al svejedno sam se iznenadio
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #20
            Re: domagoj - slike

            rezultati nisu loši ali bojim se da ćeš skinut salo i onda imat problema sa bradavicama govorim iz osobnog iskustva bio sam na 10% bf i imao sam ginekomastiju(operirano prije tjedan dana) i žljezda je još više iskočila van ono katastrofa tak da opipaj oko bradavice ako osjetiš tvrdo tkivo odi kod doktora da ti da uputnicu da operiraš to jer se to ne može skinut vježbanjem
            ako je samo salo onda zanemari iako meni to izgleda kao žljezda i to ne baš mala

            Get Ripped Or Die Mirin'
            --------R.I.P--------
            Aziz Sergeyevich Shavershian

            Comment


            • #21
              Re: domagoj - slike

              ja kad opipam bradavicu ništa tvrdo ne osjetim, znači isti osiječaj kao kad primim/uštipnem salo na trbuhu, tako da ne znam šta je točno, a tata mi ima isto malo veću bradavicu
              vidit ću kad budem na defki kako će se ponašat, pa ću onda razmišljat dalje

              znam da se ginekomastija može riješit samo operacijom, al ne znam bi li je ja rješavao sve i da je to
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • #22
                Re: domagoj - slike

                a ako je baš skroz mekano i ne osjetiš ništa tvrđe onako promjera 2-3 cm onda ti je to salo i genetski tu spremaš više sala

                Get Ripped Or Die Mirin'
                --------R.I.P--------
                Aziz Sergeyevich Shavershian

                Comment


                • #23
                  Re: domagoj - slike

                  evo malo leđa, opušteno i napeto

                  ne kuži se baš, al malo je kut čudan, tj. malo je iskosa slikano, to sam tek poslije skužio, al mi se nije dalo ponovo, pa ovako izgleda da je lijevi lat manji od desnog, možda je malo, al manje nego na slikama

                  opušteno.jpg

                  napeto.jpg


                  edit: a malo se vidi i salo na bokovima, jbg masa je
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • #24
                    Re: domagoj - slike

                    Mislim da su latovi i trapez na mjestu! Leđa jesu masna, ali ko te pita. Kad krene ta defka sve će leći na svoje, a struk pogotovo. Sam udri!
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • #25
                      Re: domagoj - slike

                      Originally posted by ScuderiaBull View Post
                      Mislim da su latovi i trapez na mjestu! Leđa jesu masna, ali ko te pita. Kad krene ta defka sve će leći na svoje, a struk pogotovo. Sam udri!
                      hvala!!
                      ma nema sekirancije, sad, bit će vremena za to...
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • #26
                        Re: domagoj - slike

                        dobar napredak,svaka cast...meni su prsa isto ovakva pa me zanime jesi li ih sto smanjio sa vježbanjem i pravilom ishranom?

                        Comment


                        • #27
                          Re: domagoj - slike

                          Originally posted by dimitrov1993 View Post
                          dobar napredak,svaka cast...meni su prsa isto ovakva pa me zanime jesi li ih sto smanjio sa vježbanjem i pravilom ishranom?
                          hvala!

                          hm.. trenutno sam na masi, tako da ih nisam niti mogao smanjiti, jedino povećati
                          ali vježbanjem promjene oblik malo

                          uskoro ću na definiciju, pa ćemo vidjet kako će se ponašati onda, jer se nadam da nije ginekomastija u pitanju, jer ako je onda samo nož tj. operacija može pomoć

                          a ako nije, trebalo se bi se smanjiti, jer je to salo, a to se onda rješava kalorijskim deficitom (definicija). svako ima neko kritično mjesto gdje mu se salo najviše skuplja, nama očito (na moju žalost) prsa
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • #28
                            Re: domagoj - slike

                            Originally posted by domagoj View Post
                            hvala!

                            hm.. trenutno sam na masi, tako da ih nisam niti mogao smanjiti, jedino povećati
                            ali vježbanjem promjene oblik malo

                            uskoro ću na definiciju, pa ćemo vidjet kako će se ponašati onda, jer se nadam da nije ginekomastija u pitanju, jer ako je onda samo nož tj. operacija može pomoć

                            a ako nije, trebalo se bi se smanjiti, jer je to salo, a to se onda rješava kalorijskim deficitom (definicija). svako ima neko kritično mjesto gdje mu se salo najviše skuplja, nama očito (na moju žalost) prsa
                            Kova je pisao da je za sprječavanje lipomastije megadoza vita c i dosta cvjetača majka. Pa eto probaj kada se odereš pa ponovo kreneš na masu.

                            Comment


                            • #29
                              Re: domagoj - slike

                              Originally posted by diinnoo View Post
                              Kova je pisao da je za sprječavanje lipomastije megadoza vita c i dosta cvjetača majka. Pa eto probaj kada se odereš pa ponovo kreneš na masu.
                              hvala, imat ću na umu
                              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                              Fak me, right?

                              Comment


                              • #30
                                Re: domagoj - slike

                                prijatelju samo naprijed..i nastavi pisati ja sam smrsao sa 99 kg na 88 kg u stuku sa 105 cm na 95 a kod prsa ne vidim razliku a vježbam 3 mjeseca :/

                                Comment

                                Working...
                                X