Announcement

Collapse
No announcement yet.

domagoj - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • domagoj - slike

    prvo da ispričam svoju priču treniram dosta dugo, al i uz prestanke, ne svojom voljom, uvijek nešto iskrsne. prehrana dosada nije bila sređena, jeo sam šta god, zadnjih mjesec dana se držim neke prehrane, tj. nekih pravaca (sokove izbacio, slatkiše izbacio, junk izbacio). pokušavam što više piletine, tune, jaja, posnog, riža/tjestenina, zobene obavezno ujutro sa wheyom.

    kilaža je varirala uvijek, nekad 80, nekad 85, a jedno vrijeme čak 88. sad sam na 80, iako sam prije ljeta bio na 85 (tada sam si bio nekako najbolji), pa preko ljeta pao na 77, i sad sam na 80


    sad sam na masi, pokušavam što kvalitetnije, al nekad pojedem i neku glupost (pročitao na forumu, da se to tolerira na masi, al zato ispravlja na defki )

    uglavnom:183 visok, 80 kg na slikama
    imam par opušteno i par "napeto", poze nisu nešto, jedva sam se i na ovo odlučio, ne osječam se baš naj za slikanje, mislio sam se prvo dovest u red, pa onda, al reko ko ga j*be, nek se vidi napredak, ako ga bude

    zamolio bi još ako neko zna ili ima iskustva, kolko se može vidit..u vezi mojih prsa (cica), bradavice su malo veće, a prsa salasta, pa ne znam može li se to ispravit vježbanjem i prehranom, ili je neki poremečaj

    eto.. hvala, i nadam se da ćete bit blagi..hahahahhaa

    sprijeda.JPG leđa-opušteno.JPG bočno.JPG sprijeda-napeto.JPG leđa-poza.JPG

    btw. cura me slikala, kaže da bolje izgledam uživo, nego što sam ispao na slikama..ahahahhahaha
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

  • #2
    Re: domagoj - slike

    Procitao sam tvoju pricu, trebao bi skroz smanjiti slatkise i junk food , jer ces se umastiti jos , ako se ne varam imas ginekomastiju , sto se moze vidjeti na tvojim prsima (upiši u google ginekomastija i vidi kako se toga rijesiti).

    Comment


    • #3
      Re: domagoj - slike

      Originally posted by Builty View Post
      Procitao sam tvoju pricu, trebao bi skroz smanjiti slatkise i junk food , jer ces se umastiti jos , ako se ne varam imas ginekomastiju , sto se moze vidjeti na tvojim prsima (upiši u google ginekomastija i vidi kako se toga rijesiti).
      gledam ove slike ginekomastije po internetu, i izgledaju puno strašnije i drugačije nego kod mene, a ginekomastija se može samo riješit operacijom, a to neću tako da ću vježbat i sredit prehranu, pa ćemo vidit
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • #4
        Re: domagoj - slike

        Ovo nije ginekomastija već lipomastija. Dakle nakupina masti na prsima. U svakom slućaju pravilnom prehranom i programiranim treningom ćeš stanje popraviti.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #5
          Re: domagoj - slike

          Originally posted by Dalibor View Post
          Ovo nije ginekomastija već lipomastija. Dakle nakupina masti na prsima. U svakom slućaju pravilnom prehranom i programiranim treningom ćeš stanje popraviti.
          već sam počeo radit na tome
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #6
            Re: domagoj - slike

            bočna.jpg nogice.jpg prednja bica poza.jpg hhhh.jpg leđa.jpg
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • #7
              Re: domagoj - slike

              evo novih slika, ne znam ima li nekih promjena od prije, malo jesam teži, nekih 2-3 kg
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • #8
                Re: domagoj - slike

                mali upload..
                ne znam točnu kilažu, nisam se vagao već neko vrijeme
                imam neke mjere, pokazuju napredak
                ruka 38 napeta
                noge 62 (kakve su bile, ja sa zadovoljan napretkom)

                jaa.jpg
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • #9
                  Re: domagoj - slike

                  Super, super!

                  Kolike su bile mjere na onim slikama prije 2mj.? (ove u crnoj potkošulji itd...)
                  Jer ja imam praktički identične mjere.
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • #10
                    Re: domagoj - slike

                    Originally posted by ScuderiaBull View Post
                    Super, super!

                    Kolike su bile mjere na onim slikama prije 2mj.? (ove u crnoj potkošulji itd...)
                    Jer ja imam praktički identične mjere.
                    hvala

                    imam mjere od 29.1. ruka 37 cm, a noge 60, valjda sam isto mjesto izmjerio, jer ja sam zadovoljan ako je ovakav napredak
                    ja sam dosta salast, uvijek bio, trbuh, prsa isto, tako da i to uzmi u obzir u uspoređivanju
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • #11
                      Re: domagoj - slike

                      Ma to su sve finese.... ja primjerice imam masne (ono ful masne) noge, tvoje su izdefinirane u usporedbi s mojima.

                      Neg gledam, tebe ima na mjestima gdje mene nema, i obrnuto...zato pitam

                      Možda frknem koju sliku ovih dana, baš usporedbe radi.
                      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                      http://www.facebook.com/adoni.costo
                      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                      Comment


                      • #12
                        Re: domagoj - slike

                        polako, ne žuri nam se, bar meni
                        bilo bi glupo da nam negdje nešto ne fali

                        meni nisu noge masne, al zato trbuh i prsa, užasno, lipomastija i to, al i sam sam kriv, sad sam na masi, al pazim šta i koliko, i nadam se da će nekad kad odradim defku, nestat i to, pa onda pametno i polako
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • #13
                          Re: domagoj - slike

                          Slike od 14-01-13 su daleko naprednije od onih koje si prvi put postao i dosta si napredovao.
                          Mada, nemoj me krivo shvatiti jer ne mislim nista lose, ali dok je lipomastije to nikad nece izgledati lijepo jer naprosto upada u oci i kvari ti kompletan izgled i koliko god budes napredovao na ostalim podrucjima to ce uvijek biti eh... lose.
                          Iako naravno svaka tebi cast na trudu, to je naravno pohvalno i ide ti dobro!

                          Comment


                          • #14
                            Re: domagoj - slike

                            Originally posted by WTF View Post
                            Slike od 14-01-13 su daleko naprednije od onih koje si prvi put postao i dosta si napredovao.
                            Mada, nemoj me krivo shvatiti jer ne mislim nista lose, ali dok je lipomastije to nikad nece izgledati lijepo jer naprosto upada u oci i kvari ti kompletan izgled i koliko god budes napredovao na ostalim podrucjima to ce uvijek biti eh... lose.
                            Iako naravno svaka tebi cast na trudu, to je naravno pohvalno i ide ti dobro!
                            jasno je meni to, nije ni meni to lijepo, i upada mi u oči kad god se pogledam, al nadam se da ću uspijet rjiešit to na defki, jer kolko znam lipomastija se može riješit pravilnom prehranom i dijetom (a to su mi i dečki iz TitanGyma rekli)

                            ako sam mogao dosada živjet s tim, mogu još čekat dok budem spreman otić na pravu defku, a onda ćemo vidjet šta će biti s tim
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • #15
                              Re: domagoj - slike

                              sretno buddy

                              Comment

                              Working...
                              X