Announcement

Collapse
No announcement yet.

goran86

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Slike - najveceg pocetnika

    od 11.12.2012 godine

    Comment


    • #17
      Re: Slike - najveceg pocetnika

      A da odradis jedno kvalitetno punjenje? Jer ako je tako kako kazes onda jedva stojis na nogama od iscrpljenosti i vjerovatno si ultra nervozan... ispravi me ako grijesim, ali ne grijesim ako je tako kako kazes.

      Comment


      • #18
        Re: Slike - najveceg pocetnika

        Pa recimo da nisam full odmoran ali nije ni da skapavam jer ne radim ništa sve to vrijeme(ne idem na posao).

        Imam još jednom tjedno tenis i dva puta trčanje od nekih 40min...

        zapravo se osjećam dest puta bolje nego prije mjesec dana.
        Htio sam skinuti do nekih 82kg sada imam 86 pa onda na kvalitetno punjenje, sta misliš?

        Comment


        • #19
          Re: Slike - najveceg pocetnika

          Ja bi na tvom mjestu odradio dobro punjenje i onda nastavio dalje...dobro ce ti doci... mjesec ipo dana stroge dijete uz gubitak 7.5 kg je dosta. Punjenje ce ti dobro doci, hiperpotrosnja.

          Comment


          • #20
            Re: Slike - najveceg pocetnika

            moze u kratkim crtama o punjenju i koliko to traje....

            Comment


            • #21
              Re: Slike - najveceg pocetnika

              Ma jedan dan...
              Pa skuhas punu tecu riže, recimo 500-600 grama i jedes svakih sat vremena, ubacis jaffa kekse i neki vocni sladoled, mesa pojedi manje tocnije proteine drzi nisko taj dan, najbolje po meni da ubacis 200g piletine i napravis si rižot.
              Uglavnom prebiješ se u hrani (UH), ne bio kakvoj vec ovako kako sam naveo...

              Comment


              • #22
                Re: Slike - najveceg pocetnika

                Moze, idem odmah sutra na PUNJENJE. I onda opet mjesec i pol ovako?

                Comment


                • #23
                  Re: Slike - najveceg pocetnika

                  dok ne odlucis da je gotovo.

                  Comment


                  • #24
                    Re: goran86

                    pozdrav,
                    evo stavljam još slika pa molim komentare za daljni napredak...
                    ova je 11.12.2012

                    http://tinypic.com/r/25p6cts/6

                    ovo je 24.01.2013

                    http://tinypic.com/r/2hcizoz/6

                    http://tinypic.com/r/1enmkp/6

                    ovo je 11.03.2013

                    http://www.zaslike.com/files/xuftjse14mkwtm0jf3x.jpg
                    http://www.zaslike.com/files/web8pl9zhelwy939nnk.jpg
                    http://www.zaslike.com/files/c5inidyvt2vq1cacpj3g.jpg
                    Last edited by kelly; 18-03-13, 17:53.

                    Comment


                    • #25
                      Re: goran86

                      još da pitam, koliko je vremenski potrebno za zavrsno rezanje, znaci nekih 8-9% bf-a.
                      molim neke iskusnije članove da mi odgovore da znam otprilike.
                      hvala

                      Comment


                      • #26
                        Re: goran86

                        Sudeci po slikama, moja procjena je da imas nekakvih 22-23% BF, mozda i postotak dva vise. Da dodjes do zeljenih 8-9% , triba bi izgubit 12-13 kg masti, ako ne i vise... Da se odma razumimo, ovde se radi o mojoj gruboj procjeni, tako da me nemoj doslovno svatit, neko ce rec da ti je BF manji, neko da je visi, nemoguce je po slici rec tocno. Uglavnom, pretpostavljam da ce bit ljudi koji ce ti savjetovat da odma ides na masu pa da se rezes tek kad budes zadovoljan dobivenim al ja nisan toga misljenja. Iako nebi odma ni isa na 9-10%. Premalo misica imas, metabolizam ti vjerojatno i nije bas u zavidnom stanju pa da ga jos dodatno usporavas vise mjesecnom dijetom i da izgubis i to malo mm sta imas...

                        Dakle ovako, da san na tvom mistu, isa bi na dijetu, medjutim stavia bi za cilj moooozda 15-16% BF pa onda na masu. Trenutni BF je poprilicno visok i za pretpostavit je da ti kardiovaskularni sustav i nije bas u savrsenom stanju, aerobni kapacitet takodjer(mozda se varam ), tako da osim gubljenja masti i na tom polju ces napredovat. Na masi bi proba lean gainat sta vise mm, dakle misic uz minimalno zamascivanje i tek kad kada dobijes dobrih 15ak kg(a mozda i vise) bi ponovo razmislja o malo ozbiljnijoj dijeti...

                        Da ne iden previse u detalje, smatra se da se na kvalitetnoj dijeti gubi 0.5kg masti na tjednoj bazi, dakle mjesecno se radi o cifri od 2-3kg. E sad, kod ljudi koji imaju visi BF ti brojevi su nesto veci, tako da ne mogu sa sigurnoscu rec, to je poprilicno individualna stvar na koju utjece x faktora. U svakom slucaju, pricekaj jos koje misljenje, vjerojatno ce se jos neko javit, mozda sa iskustvom situacije u kojoj si ti trenutno. Sastavi prehranu, izracunaj kalorije, makronutrijente, izracunaj metabolizam, plan treninga, kardia, pa cemo komentirat i ispravit eventualne greske.

                        Ukoliko si stvarno odlucan odmah krenit sa dijetom, iman 2 savjeta. Idi polako, deficit od 500kcal je sasvim dovoljan jer u ovom slucaju vise nije bolje. I dobro razmisli o tipu dijete, moja preporuka je intermittent fasting ili eventualno keto.

                        Procackaj malo forum imas dosta tema o svemu sta san pisa, tako da prouci malo materiju i potrudi se slozit ovo sam a ekipa ce uskocit sa komentarima... Sritno!

                        Comment


                        • #27
                          Re: goran86

                          Kad zaboraviš lozionku imaš opciju Zaboravio sam lozinku i forum ti pošalje novu na mail.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: goran86

                            Napredak se vidi-samo naprijed-ici na BF 8-9 % mislim isto da je full nisko s obzirom i na misicnu masu i sve...ipak ces dok dodes do te cifre izgubit jos podosta mm. Po meni na nekih cca 12-13 % BF je vise nego dovoljno. Skidaj lagano dok se u ogledalu ne zadovoljis a onda na laganu masu-i kako je kolega vec napisao- nemoj "previse" gladovat-tj.ici u prevelik deficit.
                            Ja bi ti osobno preporucio keto dijetu jer mi je to najlaksa dijeta za odrzavat na kojoj sam bio pa ako te zanima imas tu:
                            http://www.building-body.com/forum/t...s-dijete/page9
                            Ali to je ono sto meni odgovara- nismo svi isti.
                            U svakom slucaju samo naprijed
                            MYPROTEIN

                            Comment


                            • #29
                              Re: goran86

                              Svaka čast na napretku...ovo za bf 8-9% hmmm da

                              Kakav oblik cardia radiš i koliko dugo?
                              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                              Comment


                              • #30
                                Re: goran86

                                Originally posted by goran86 View Post
                                još da pitam, koliko je vremenski potrebno za zavrsno rezanje, znaci nekih 8-9% bf-a.
                                molim neke iskusnije članove da mi odgovore da znam otprilike.
                                hvala
                                Heh..vremenski...
                                Mogu ti reci 6 tjedana bez problema al sto ce od mišića ostati je pitanje....veliko pitanje.
                                Mogu ti reci 6 tjedana uz određene antikatabolike pa se manje brineš ali opet brineš.
                                Mogu ti reci 10-12 tjedana opreznije ali puno sigurnije bez antikatabolika
                                Mogu ti reci 10-12 tjedana uz antikatabolike da se izrezes kao macan i sacuvas sve sto si stekao ovu zimu.

                                Znaci... IT ALL DEPENDS.....

                                Comment

                                Working...
                                X