Announcement

Collapse
No announcement yet.

pocetak biggi-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pocetak biggi-a

    image_45019.jpg Pozdrav svima.
    Evo odlučio sam malo postaviti slike nakon malo manje od mjesec dana da pogledate da li pravilno radim, na šta da obratim malo više pozornosti i tako to. Udebljao sam se oko 2kg, trenutno sam na 58kg sa oko 172cm.
    Pokušavam da jedem što više obroka dnevno, pijem samo whey gold i naravno neke tabletice za imunitet.
    Trening radim SISA/TRICEPS - LEĐA/BICEPS - ODMOR - RAMENA/TRAPEZ - NOGE - ODMOR

    Za doručak obično jedem zobene, whey, neku voćkicu, jaja/tunu. Jedem zdravo i kvalitetno, dva puta sam se u ovom mjesecu počastio picom, to je to. Jedem puno tjestenine, pogotovo riže, stvarno junk food na minimalcu.



    awwwwwwwwww.jpg

    Također' moram se pohvaliti jer sam skroz prestao da igram igrice, eto mjesec dana nisam niti jednu upalio, a prije sam znao igrati i po 20H dnevno, i zato sam ovako mršav. Bukvalno ono jedan obrok dnevno :/ Zato sad samo zdrava hrana, teretana
    Last edited by Aldiin; 19-03-16, 15:30.

  • #2
    Re: pocetak biggi-a

    20 h dnevno???!!! kako to?

    aj onda dobro da si presta. bravo.
    ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

    Comment


    • #3
      Re: pocetak biggi-a

      Originally posted by Bobby Sands View Post
      20 h dnevno???!!! kako to?

      aj onda dobro da si presta. bravo.
      Igrao sam igrice nekih 8-9 godina sigurno, pa ti vidi kako
      Bukvalno prijatelju igram čitavn dan legnem oko 8-9 ujutro, ustanem oko 12 i opet igram.
      Kao što sam rekao, ono bukvalno što stara donese u sobu to sam i jeo.
      Da ne pričam kolika mi je kolekcija video igara, konzola, i samoh hardwera.

      Kada sam igrao World of Warcraft i nova ekspanzija izašla igrao sam 62h bez prestanka da bih sa jaranom dobio ovaj gear ili ti ga opremu za čikca..

      Comment


      • #4
        Re: pocetak biggi-a

        Originally posted by Aldiin View Post
        Igrao sam igrice nekih 8-9 godina sigurno, pa ti vidi kako
        Bukvalno prijatelju igram čitavn dan legnem oko 8-9 ujutro, ustanem oko 12 i opet igram.
        Kao što sam rekao, ono bukvalno što stara donese u sobu to sam i jeo.
        Da ne pričam kolika mi je kolekcija video igara, konzola, i samoh hardwera.

        Kada sam igrao World of Warcraft i nova ekspanzija izašla igrao sam 62h bez prestanka da bih sa jaranom dobio ovaj gear ili ti ga opremu za čikca..

        sigurno nisi igrao 8 godina s 3-4 sati sna svaki dan
        znači ni u školu nejdeš?

        Comment


        • #5
          Re: pocetak biggi-a

          Igram igrice ukupno vec toliko vremena međutim ovo nenormalno neke zadnje 3 godine.
          Najviše sam to sam radio kad je raspust znači 3 mjeseca u godini + praznici A ovo kad je škola iskreno, lagana mi je srednja, uvijek sam prva smjena dođem oko 12 i igram naveče do 2-3 i onda ujutro u 8 školu i opet isti ciklus

          Opet to izađe jako puno sati provedenih za računarom zar ne ?
          Last edited by Aldiin; 01-02-14, 12:17.

          Comment


          • #6
            Re: pocetak biggi-a

            Super da si poceo.... ako nastavis predvidam estetik izgled
            https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
            https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

            Instagram: @shredded_dario

            Comment


            • #7
              Re: pocetak biggi-a

              dobro je da si prestao s tim..super su igrice, ali treba naci balans sad se posveti malo skoli i treningu, i jedi, bice to dobro
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • #8
                Re: pocetak biggi-a

                imao sam i ja malo s tim problema, samo ja nisam prelazio 7-8h u komadu.

                uhvati se treninga, prehrane i pusti igre. uživat ćeš sve više i više da si se ostavio toga

                Comment


                • #9
                  Re: pocetak biggi-a

                  Ovakve gradje san i ja bia ko dite... Samo budi uporan i rezultati nece izostat.

                  Comment


                  • #10
                    Re: pocetak biggi-a

                    Tebi je sada vaznija prehrana i kao totalnom amateru nemoj trenirat 4 puta tjedno, smanji to na 3 puta i samo jedi. Po cijele dane samo jedi.
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • #11
                      Re: pocetak biggi-a

                      I ja sam to isto kontao, samo danas mi pade motivacija biceps radio sa duplo manje kila nego sto inace radim..
                      Sve je islo kao po loju od kad sam poceo, međutim ovih zadnjih par dana kao da sam stao, valjda moram vise jest i jace trenirat
                      Last edited by Aldiin; 01-02-14, 16:17.

                      Comment


                      • #12
                        Re: pocetak biggi-a

                        Lako postanes ovisan o igricama, znam iz iskustva, ali jedno je sigurno nikad neces pozaliti sto si ih prestao igrati. Ja barem 1 put tjedno pomislim "da sam bar isao u teretanu ili da sam bar ucio koliko sam igrao igrice". Sada sam u fazi da mozda igram 1-2 sata tjedno max

                        Comment


                        • #13
                          Re: pocetak biggi-a

                          Nažalost nisam vježbao skoro 2 sedmice, jer sam glupavo jaranu ne zagrijan pokazivao propadanje uradio 20 i tad me je kao nešto maljem puklo u manubrium of sternum. Hvala dragom Bogu osjećam kako bol lagano odlazi, normalno mogu kašljati i kihati, bez da me taj dio boli. Ubijao sam se magnezijem haha

                          Mislio sam za dva do tri dana krenuti ponovo na sklekove, samo da se malo prsa vrate u formu

                          Što je najbitnije sada imam JOŠ VEĆU motivaciju

                          Comment


                          • #14
                            Re: pocetak biggi-a

                            Evo malo ledja sine:

                            5555.jpg

                            Comment


                            • #15
                              Re: pocetak biggi-a

                              Originally posted by Aldiin View Post
                              Evo malo ledja sine:

                              [ATTACH=CONFIG]17222[/ATTACH]
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment

                              Working...
                              X