Announcement

Collapse
No announcement yet.

pocetak biggi-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Evo čisto da postavim sliku i u ovom mjesecu. Nikad više kg u životu nisam imao, osjećam se fenomenalno. Usporedio sam sliku iznad i ovu sad, razlika malo manje od mjesec i vidim da je ruka sigurno se popravila koji centimetar., leđa takođe dosta jača i šira, noge znatno bolje pogotovo listovi, ali sise imaju minimalan pomak. Ubacit ću još 2 vježbe za prsa i raditi ih odvojeno pa da ih maksimalno ubijam. Rukama možda i previše fokusa sam posvetio.. Šta vi kažete?

    Slike postavljam iz razloga što mi je lakše pratiti svoj napredak ovako preko foruma, nego da tražim po računaru, onda se to obriše slučajno bla bla..
    Usput, kilaža se podigla za neka 2-3kg otprilike.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.
    Last edited by Aldiin; 12-04-16, 15:44.

    Comment


    • #32
      update:

      Promjenjen trening u potpunosti.

      Radim, sisa / ledja / odmor / ramena i trapez + listovi /ruke (biceps + triceps) / noge / .

      Svaki mjesec mjenjam trening, prošli je bio full body, prije toga onaj standardni sisa + triceps... u know.

      Više mi odgovara ovako, npr danas 50min posvetio sisama jer su one najslabije, i mogu reći da ne pamtim kad sam ih ovako odradio.. idemo isprobati ovaj trening.

      Comment


      • #33
        trening je uredu mjenjat, ali ovako cesto mislim da neces imat previse benefita, jer tijelu treba ipak mnogo vise od 4tjedna da bi se adaptiralo,
        a u samom principu istog treniranja uvijek ima mnogo toga za korigirat/mjenjat, broj setova, ponavljanja, kilaza, time under tension itd itd.
        tako da teorije o cestim promjenama treninge najcesce nemaju veze sa vezom, jer ako je trening dobro poslozen u cjelini, dobro je poslozen i takav treba da ostane! =)
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #34
          CeLe111 hvala

          Novi update:

          Bila je pauza skoro čitav mjesec Maj, završile se obaveze oko fakulteta, malo se odmorilo i izlazilo.
          Trening nastavljen nekad 28-29 Maja.

          Kilaža se podigla na oko 74kg +-
          Najveća promjena na debljini i dubini donjih leđa, samog stomaka, i nogu.
          Mislim da je ovo što sam dosta forsirao mrtvo dizanje.

          Relativno sam lean, tako da masu guram i dalje, jedem dosta UH, ali valjda ektomorf pa se uopšte i ne mastim.
          Vidjet ćemo kako će to biti kada se kilaža poveča.

          Planiram do zime doći do nekih 80kg+.

          Update: Pauza bila skoro čitav 7 mjesec, bolestan bio. Nastavljen trening prije par dana, izgubio svega 2kg.
          Last edited by Aldiin; 08-08-16, 12:21.

          Comment


          • #35
            Evo jedan zimski update. 78KG trenutna kilaža, skoro sam došao do svog cilja od 80kg koji sam postavio prije par mjeseci.

            Veoma zadovoljan progresom.. 22kg sam dobio od kako sam prvi put ušao u teretanu.

            Prva slika je slikana danas, dok je druga prije nekih mjesec dana.
            You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 2 photos.
            Last edited by Aldiin; 03-11-16, 18:29.

            Comment


            • #36
              ne ganjat brojku na vagi, jer se to cesto svede na nekontoliran porast bodifeta, pa opet da bi uredno izgledao i bio "cist" trebas nazad sa kilama.
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #37
                Lijep je osjećaj kad staneš na vagu a ona pokazuje puno...ali ipak je važnije ogledalo.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #38
                  Hvala ekipa na savjetu, pazit ću na BF više. Evo jedna slika da se vidi, da je BF relativno dobar, s ozbirom na kg koje sam dostigao, ja sam zadovoljan.

                  Trenutna kilaža 80kg, bench max lift 90/95kg. Mrtvo 120kg bez problema, nemam pojas da probam veću kilažu.

                  Sad već lagano spuštam UH, a povećavam P. Vidim da sam se počeo mastit.

                  Svaki komentar dobrodošao.
                  You do not have permission to view this gallery.
                  This gallery has 3 photos.
                  Last edited by Aldiin; 19-12-16, 01:25.

                  Comment


                  • #39
                    Napredak se vidi, a to je najbitnije.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #40
                      Bratex kidas !

                      Comment


                      • #41
                        samo jako
                        Online Transformacijski Specijalist:
                        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                        ->
                        http://www.fgfitness.uk
                        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                        Comment

                        Working...
                        X