Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ctx - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ctx - Slike

    Ok,da i ja imam svoju temu s slikama (napokon :P )...

    Ukratko trenutno idem ima 2mjeseca u teretanu, tj. poceo par dana pre 2015.

    Al vec dugo pratim forum... Fizicki sam aktivan takorekuc odkad sam na nogama, uvjek neki sportovi, mada u zadnjih 2-3 godine slabo il nikako nisam bio aktivan,osim sto se tice posla i to je sve...

    Da pređem na slike

    Znaci evo 2013, 6ti mjesec 78-79kg 21god.


    10ti mjesec 2013. oko 76:




    Prvi put krenuo u teretanu i odmah odustao (iz neznam ni ja kojih razloga)
    2.2.2014 95-96kg moglo bi se rec "pukao" na zivce,samo jeo jeo(sto je za mene bilo nesto cudno jer sam inace uvjek bio mršavko jeo nekad samo 1 put na dan i sl.),nabio naglo kilazu, nisam se kretao ,slika govori sve:



    Tako je se stanje odrzalo sve do kraja 2014, kilaza je bila vecinom u tom podrucju 94-96kg...

    Krajom 2014. krecem u "novi pohod" na teretanu,s velikom motivacijom i zeljom,ujedno mi se dopada mnogo ovaj sport, pogodotovo rezultati koji se mogu postic s njim (izgled,zdravlje na prvom mjestu)...

    Ovo su neki rezultati od 2 mjeseca teretene, mnogo neznanja uprkos citanju foruma i ucenju, nasao sam se u nekim trenutcima izgubljen,na svu srecu postojao je forum da rjesim probleme...

    P.S.moguce da ce zvucati cudno sto sam isao na masu s 95-96kg ,al ni sam neznam, glupo sam se osjecao kao mrsavko s takorekuc 0 misica,pa sam odlucio nabit misicnu masu i onda krenut skinut salo i na defku potom...

    Trenutno stanje (slike pre 10dana).slike nisu neke kvalitete,nit sam fotograf dobar,niti znam pozirat kako spada xD :













    Trenutno stanje je neki 104kg 186cm visina 23god.
    ,za body fat nisam siguran al po kalkulatorima sudeci 23-24% (nisam siguran)...

    Prehranu sam sredio ,vec prije dobrim dijelom i dok nisam trenirao,znaci nikakvi sokovi ,samo cista voda i zeleni caj,
    Sto se tice slatkisa(cokolade,bomboni i sl.) to bas rjetko,primjer u ovih 2 mjeseca nisam pojeo 4 kocke cokolade,mozda 1-2kolacica i to je to....
    sto se hrane tice u zadnjih mjesec dana sam izbacio prženu hranu,vecinom kuhano sve, od jaja,piletine itd itd.
    Od suplemenata koristim trenutno samo whey,ali u planu su i drugi,sto se vise znanje siri tako ce se (kako izgleda) sirit suplementi i dodatci prehrani...

    P.S. Za sve komentare,kritike ,pitanja,savjete itd. sam zahvalan
Working...
X