Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spearhead - napredak, -20kg do sada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spearhead - napredak, -20kg do sada

    Evo odlučio sam i ja staviti fotke i rezultate nakon 4mj rada, radi daljnje motivacije i savjeta.

    Ranijih godina uvijek sam se patio sa viškom kila, nezdravom prehranom i sl. kao klasični endomorf. Prošle godine sam ozbiljnije se posvetio radu, čak i postigao nešto rezultata ali sam do kraja godine sve vratio i dobio još više. Nakon nove godine rekao sam si nikad više i od sada samo rad i disciplina.

    Slike su od 15.1. i 15.5. ,dakle 4mj rada, razlika 20kg.

    22222.jpg

    22222 (2).jpg

    2222.jpg

    Spustio sam 20kg, točnije 19,8kg u 4mj, sa 111kg na 91kg, visok sam 188cm. Od toga je mast pala sa 26,9kg na 12,9kg. Formulom za BF to je razlika sa 24,7% BF na 14,2% BF. Ovih 14% s obzirom na izgled gornjeg dijela tijela je malo nerealan, izvlače me noge koje su u boljem stanju, dok na trbuhu ima još dosta masti, momak koji me mjeri i koji me trenirao ova 4mj je rekao da mi je gornji dio 17% BF sada, što je realnije.

    Prehrana je bila bazirana na krvoj grupi 0, verzija lowcarb prehrane. UH uglavnom u dane treninga uz ručak, te svaki dan uz doručak. Proteini su bili visoko, masti niže. Ukupni deficit kalorija u prehrani je bio odokativno određen ali ne pretjeran. Uglavnom se trošilo brutalnim treninzima. Kada kile stanu padati nismo smanjivali hranu več ubacivali još aktivnosti.
    Prvi mjesec sam počeo sa teretanom, kada je mršavljenje stalo, ubacio sam na tašte LIcardio, pa zadnja dva mjeseca i boks treninge. Zadnjih dva mjeseca je to ovako izgledalo
    Pon teretana ujutro, boks navečer, utorak licardio, sri kao pon, čet kao utorak, pet kao pon, sub i ned odmor.
    Pravilne prehrane sam se držao stvarno strogo. Nedjeljom sam imao "dopust" pa sam mogao jesti malo više UH i dozvoliti si jedan do dva junk obroka.
    Suplementacija proteini, vitamini, puno zelenog čaja.

    Sad dalje krećem raditi sam bez trenera, ima još posla, nekakav odokativni plan mi je do 8mj i odlaska na more skresati još do 10kg i onda to održati do kraja ljeta, pa na jesen krenuti sa lean masom malo mišiće izgraditi. Prošli tjedan sam odmarao od sveg bez treninga, samo malo bicikl vozio.

    Ovaj tjedan sam krenuo sa vlastitim režimom. Odličio sam ovaj zadnji dio skidanja kila odraditi sa keto dijetom, u ketozu sam ušao u utorak, danas u četvrtak sam po testovima u visokoj ketozi ide dobro. Boks je izbačen jer klub neće raditi do 9mj, teretana ostaje 3x tjedno, a svaki dan od pon do petka ću raditi jutarnji LIcardio. Kalorije držim na 2100kcal, masti 150g, proteini 150g, uh do 20g, za sada šljaka ketoza.

    Svaki komentar ili savjet je dobro došao. Mislim da je odluka da srežem do kraja još tih 10kg bolja nego da krenem sada sa masom ili održavanjem? Trbuh ima još masti i taj dio mi je bio najtvrdokorniji uvijek i dok sam bio mlađi i relativno fit.

  • #2
    Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

    Svaka čast na trudu i volji... Napredak je ogroman, samo nastavi dalje i budi uporan

    Comment


    • #3
      Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

      Covjece...
      Nemam sto drugo reci nego svaka cast...

      Ovo se zove volja... Dokaz da se uz red, rad i disciplinu sve moze!

      Tko te trenirao? Ako nije tajna
      "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
      --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

      Comment


      • #4
        Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

        Hvala dečki

        Ovaj momak
        https://www.facebook.com/osobni.tren....Kovac?fref=ts
        legenda, zna znanje i jako sam zadovoljan sa suradnjom

        Trenera je svakako dobro platiti, motivacija je odlična, a uvjek dobro dođe par caka od stručnih ljudi, mada BB teorije sam pun i dosta toga znam, prakse kad nemaš uvjek je dobro s nekim početi. Sad idem dalje sam pa ćemo vidjeti oće biti napretka i dalje

        Comment


        • #5
          Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

          Originally posted by Spearhead View Post
          Evo odlučio sam i ja staviti fotke i rezultate nakon 4mj rada, radi daljnje motivacije i savjeta.

          Ranijih godina uvijek sam se patio sa viškom kila, nezdravom prehranom i sl. kao klasični endomorf. Prošle godine sam ozbiljnije se posvetio radu, čak i postigao nešto rezultata ali sam do kraja godine sve vratio i dobio još više. Nakon nove godine rekao sam si nikad više i od sada samo rad i disciplina.

          Slike su od 15.1. i 15.5. ,dakle 4mj rada, razlika 20kg.

          [ATTACH=CONFIG]19606[/ATTACH]

          [ATTACH=CONFIG]19607[/ATTACH]

          [ATTACH=CONFIG]19608[/ATTACH]

          Spustio sam 20kg, točnije 19,8kg u 4mj, sa 111kg na 91kg, visok sam 188cm. Od toga je mast pala sa 26,9kg na 12,9kg. Formulom za BF to je razlika sa 24,7% BF na 14,2% BF. Ovih 14% s obzirom na izgled gornjeg dijela tijela je malo nerealan, izvlače me noge koje su u boljem stanju, dok na trbuhu ima još dosta masti, momak koji me mjeri i koji me trenirao ova 4mj je rekao da mi je gornji dio 17% BF sada, što je realnije.

          Prehrana je bila bazirana na krvoj grupi 0, verzija lowcarb prehrane. UH uglavnom u dane treninga uz ručak, te svaki dan uz doručak. Proteini su bili visoko, masti niže. Ukupni deficit kalorija u prehrani je bio odokativno određen ali ne pretjeran. Uglavnom se trošilo brutalnim treninzima. Kada kile stanu padati nismo smanjivali hranu več ubacivali još aktivnosti.
          Prvi mjesec sam počeo sa teretanom, kada je mršavljenje stalo, ubacio sam na tašte LIcardio, pa zadnja dva mjeseca i boks treninge. Zadnjih dva mjeseca je to ovako izgledalo
          Pon teretana ujutro, boks navečer, utorak licardio, sri kao pon, čet kao utorak, pet kao pon, sub i ned odmor.
          Pravilne prehrane sam se držao stvarno strogo. Nedjeljom sam imao "dopust" pa sam mogao jesti malo više UH i dozvoliti si jedan do dva junk obroka.
          Suplementacija proteini, vitamini, puno zelenog čaja.

          Sad dalje krećem raditi sam bez trenera, ima još posla, nekakav odokativni plan mi je do 8mj i odlaska na more skresati još do 10kg i onda to održati do kraja ljeta, pa na jesen krenuti sa lean masom malo mišiće izgraditi. Prošli tjedan sam odmarao od sveg bez treninga, samo malo bicikl vozio.

          Ovaj tjedan sam krenuo sa vlastitim režimom. Odličio sam ovaj zadnji dio skidanja kila odraditi sa keto dijetom, u ketozu sam ušao u utorak, danas u četvrtak sam po testovima u visokoj ketozi ide dobro. Boks je izbačen jer klub neće raditi do 9mj, teretana ostaje 3x tjedno, a svaki dan od pon do petka ću raditi jutarnji LIcardio. Kalorije držim na 2100kcal, masti 150g, proteini 150g, uh do 20g, za sada šljaka ketoza.

          Svaki komentar ili savjet je dobro došao. Mislim da je odluka da srežem do kraja još tih 10kg bolja nego da krenem sada sa masom ili održavanjem? Trbuh ima još masti i taj dio mi je bio najtvrdokorniji uvijek i dok sam bio mlađi i relativno fit.
          Ljep napredak.. Samo tako nastavi.. [emoji2] kakav ti je bio plan prehrane.?

          Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

          Comment


          • #6
            Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

            Hvala. Naravno nastavljam dalje ima posla još

            Namirnice su bile birane prema krvnoj grupi 0. Dakle uglavnom meso i jaja su veći dio jelovnika. UH ujutro i uz ručak na dane treninga sa utezima. Otprilike je to ovako ko dolje napisano izgledalo kad je dan treninga sa utezima, u dane odmora nema riže i voća. Sve je uglavnom isto, samo se za ručak meso mjenjalo ovisi šta se nabavi, također nekad ujutro je tuna umjesto jaja i tak, al to je ovako uglavnom:

            Ocjeđeni limun u 3dcl vode
            Doručak: 3 rižina krekera 1 cijelo jaje, 4bjelanjka, multivitamini
            Obrok: Posni 200g i ananas/jabuka
            Trening
            PWM: whey mjerica u čistoj vodi
            Ručak: 200g piletine + 30g riže + kuhana brokula
            Obrok: jogurt + šaka badema
            Večera: 200g piletine + salata
            Prije spavanja posni 200g + bademi /ili laneno ulje

            Nekad i whey sam znao zamjeniti sa 3do4 bjelanjka, a žumanjke ostavim pa pojedem umjesto obroka sa bademima i tak neke kombinacije. Imao sam i kazeina koji sam nekad umjesto posnog navečer jeo pred spavanje.
            Last edited by Spearhead; 08-06-15, 15:20.

            Comment


            • #7
              Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

              Ne znam ja nisam čuo nešto najbolje za tog trenera,obično se ljudi žale da sam en zna izvoditi vježbe i da naplati 200 kn plan prehrane i treninga,a klijentu ne zna izvodenje vježbi pokazati.

              Mala digresija,lijep napredak

              Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
              BB AND THIS !

              Comment


              • #8
                Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

                sve ovo do sada je bilo lagano...pun sala lako ide dolje...malo sala ide tesko....sada ces tek vidjet koliko je trener dobar ili nije...ugl...sretno....tj jos je dosta sala....kad jos skines jos ce teze biti.....
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • #9
                  Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

                  Originally posted by emperor View Post
                  Ne znam ja nisam čuo nešto najbolje za tog trenera,obično se ljudi žale da sam en zna izvoditi vježbe i da naplati 200 kn plan prehrane i treninga,a klijentu ne zna izvodenje vježbi pokazati.

                  Mala digresija,lijep napredak

                  Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
                  Tnx...

                  Što se tiće trenera: Po mom iskustvu i onih koje sam vidio ništa od toga nije točno, pa niti cijena. Meni je baš pomogao u vezi izvođenja vježbi jer imam operirano koljeno i to je jedan od razloga zašto sam odličio za trenera uživo a ne preko neta da mi ispravi prvenstveno čučnjeve ali i druge kompleksnije vježbe tipa mrtvog i to. Al nebih detaljnije o tome, nije ovo tema o njemu niti tim stvarima, ja sam zadovoljan sa onim što sam platio i nek ostane na tome, bar u ovoj temi.

                  @dominik11 .. vjerujem ti da si u pravu. Sad će najteže ići i već sada ide dosta sporije primjetim u zadnjih mjesec do mjesec i pol. Ali nema predaje.. budem izvještavao šta je sa napredkom, samo nek ga bude, pa makar i manji bitno da se kreće

                  Comment


                  • #10
                    Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

                    dobro budes vidio...meni je islo brzo dosta uz pravu prehranu bez obzira koliko sam sala imao.....samo pravilna prehrana i ja sam happy sto mi je cele ju napravio.....dobro ti radi kako ti trener kaze pa ces vidjet......kako ce ici i sve to....da sada je bio easy posao i jos ce biti...tesko tek dolazi,ali opet ovisno o ciljevima naravno do kuda hocesici
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #11
                      Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

                      Evo update stanja nakon keto dijete. Lijevo 5mj sa 91kg desno 7mj sa 86kg

                      5-7.jpg

                      Keto dijetu sam držao 7 tjedana sa nedjeljnjim punjenjima i skinuo 5kg. Nju sam proveo nakon što sam prije toga u 4mj izgubio 20kg. Nakon punjenja u ketozu sam ulazio kroz 48h, koristio sam ketodiastix za testiranje. Jelovnik je bio sastavljen od keto namiranica samo sa dosta manje sireva i općenito laktoze koja mi nije pasala, dosta masti sam uzimao osobito je omjer masti bio veci od P prva dva dana u tjednu dok neudjem u ketozu. Ciljanih UH nije bilo dakle 0, osim onog sto unesem lisnatim povrcem ili sto se podkrade u mesnim i masnim namirnicama. Treninzi su bili tjedno 3x teretana po 45min+li cardio 30min odmah poslije, i jos 3x li-cardio na tašte ujutro.

                      Ovo je razlika od početka režima ,dakle siječnja 111kg i srpnja 86kg
                      1-7.jpg

                      I to je to što se tiče mršavljenja za sada. Ostalo je još BF za skinuti ali to ostavljam za proljeće, nemam živaca više za ovo. Sad sam na oko 88kg kilu dvije gore dolje to odrzavam 2 tjedna vec i jos cu jedan tjedan a onda krecem sa nekakvim oblikom lean mase. Izgradio bih malo mišića pa da imam više toga što će trošiti BF na sljedecoj definiciji. Do sada nikada nisam radio pravu masu i veseli me sad taj predstojeci period, sakupljam znanje, programe, planove i namirnice i uskoro krećemo. Biti će i izvještaja o tome, sa rezultatom nekim nadam se

                      Comment


                      • #12
                        Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

                        trenutno sam na lean masi, za pocetak nekakav oblik reverse dieta..
                        jako sam zadovoljan napretkom mada se na fotkama mozda pomak toliko ne primjeti
                        početak mase - 8mj - 89kg ,bf 19% (drukcija metoda od trenerove predhodne)
                        nakon 4tj - 9mj - 91kg, bf 16,7% , 2cm gore ruke i prsa

                        3.jpg

                        osjecam se puno življe otkako sam počeo dizati kcal i uh, težine idu gore, treninzi odlični.. sad krećem još malo gore sa kcal, i puno sa težinama, ubacujem i kreatin

                        Comment


                        • #13
                          Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

                          mene zanima, kako se ova transformacija odvija dalje?
                          do kud si stigao?

                          inace, do sada dosta dobar posao napravljen po pitanju kilograma, po pitanju ocuvanja misicne mase bas i ne.
                          Moje skromno misljenje, je da je za skinut broj kilograma bodifet kud i kamo mogao (trebao) biti nizi nego sto jest, jer od zavrsnog stadija, imas jos mnogo posla do plocica (naravno ako je to uopce cilj =).

                          Ocito si dogledno vrijeme bio pothranjen, sto ti govori i reverse dijeta, odnosno da si nakon podizanja kcal, nastavio gubit salo, a dobijat misice.

                          Nadam se da ne zamjeras na mom stajalistu!

                          Pozdrav
                          Online Transformacijski Specijalist:
                          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                          ->
                          http://www.fgfitness.uk
                          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Spearhead - napredak, -20kg do sada

                            Trenira se i dalje, lijevo je predhodna fotka iz 9mj za usporedbu, desno od prije neki dan dakle nakon skoro 3mj..

                            2.jpg 20151209_101636.jpg

                            Kilaža je trenutno 97kg
                            BF mi je skočio na 18,7
                            Ruke su mi sa 36 i 36,5cm u obujmu narasle na 40,5cm (izjednačile se)
                            Prsa, noge, ramena isto su dobila u obujmu, nažalost i struk malo

                            Nabio sam nešto mišića ali i dosta naučio. Sad idem na kratku defku do kraja godine, jer se neosjećam dobro sa ovim povećanjem BF-a. Onda početkom godine opet na masu pa na proljeće na pravu defku do ljeta da srežem BF što bliže 10ki, mada znam da ima puno posla. Nekakav željeni cilj jesu pločice, kome nisu, ali sam realan.. ako na ljeto bude se vidio red ili dva pločica biti ću zadovoljan, pa ćemo nagodinu dalje.

                            Počeo sam više raditi na poslu pa nepratim toliko forum, ali pobati ću staviti fotke nakon svake faze.

                            @Cele - hvala za komentar, sve rečeno stoji

                            Comment

                            Working...
                            X