Announcement

Collapse
No announcement yet.

ALen :) Medo Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: ALen Medo Slike

    Stvarno svaka čast

    Ovo je za svaku pohvali.Nastavi samo tako rokati

    Comment


    • #62
      Re: ALen Medo Slike

      Lijepa transformacija, svaka čast...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #63
        Re: ALen Medo Slike

        Lijep napredak. Bravo!

        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

        Comment


        • #64
          Re: ALen Medo Slike

          hvaLa ljudi na pohvala )

          Comment


          • #65
            Jao otkad se ja nisam ovdje javio, back from the dead. Pozdrav ekipi sa foruma. Sad se sjetih ovog foruma dok sam surfao netom pa sam odlucio da se javim i postavim par slicica. Mnogo toga se izmjenilo otkad sam zadnji put bio tu. Na slikama se vidi razlika 2011 god (80 i koji kg), 2013 god (oko 110kg jest da sam bio pomastan ali brate bilo je i misicne mase fino ), 2014 god ( tu sam imao nekih 90-95kg skinuo veci dio sala koje se nakupilo dok se radilo na masi ali je ostalo malo ali bio sam prilicno zadovoljan). Sada sam se upustio malo dugo nisam trenirao zbog posla koji radim (zastitar) malo mi je tesko naci volju za trening izmedju 12-18h dnevno rada i sna. Ali planiram uskoro ponovno da se malo aktiviram sto se tice treniranja, ishrane i svega. Sada imam oko 95kg ali sam se "fino" umastio. Lijepo je vidjeti da je forum jos uvijek ziv. Lijep pozdrav drugari, nadam se da mi nece opet trebati 5 godina da se ponovo javim hehe.
            You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 3 photos.

            Comment


            • #66
              Evo i jedna slicica iz 2015 godine, napomena da nisam pipnuo tegove barem godinu dana. Malo sam se tu bavio power yogom nekih mjesec dana i moram priznati ta stvar je **beno dobra
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 1 photos.

              Comment


              • #67
                Dobro se ti nama vratio, a mesa imaš koliko vidim.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment

                Working...
                X