Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moje promjene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moje promjene



    Nakon 11 mjeseci treniranja. Tjelesna masa 91kg. Kada sam startao imao sam 96kg.



    Jedna sa radnog mjesta 😃

    Trenira se 3x tjedno u teretani i 1tjedno bodyweight. Osnova su mi bench press, mrtvo dizanje, cucanj i push press. Iza svakog treninga odradi se kratki cardio do 15min. Zasada zadovoljan napretkom pogotovo po napretku snage.

    Deadlift 140kg max zasad bench 90kg cucanj 90kg. Push press 60kg.
    Inace odlican portal i forum dosta mi je pomoglo u kreiranju prehrane i programa vjezbanja

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


  • #2
    Čučanj i mrtvo su osnova, ali osim potisaka moraš ubaciti i vučenja: zgibove i veslanja. Imaš ovdje sedam osnovnih vježbi i sve ih trebaš raditi:

    Očito je da postoji mnogo varijacija na osnovu navedenih vježbi; one i moraju poprimati različite oblike od ciklusa do ciklusa.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Naravno sve je u planu vjezbanja. Zgibovi, dips, row vjezbe .... Ovo su mi glavne vjezbe u programu. 😄😄. Podjela je prsa biceps trbusni, ledja i triceps, ramena i noge. Bodyweight ukljucuje sklekove, zgib, variante za trbusnjake, cucanj i jumping jacks/ili vijaca

      Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

      Comment


      • #4
        Oduvijek radiš takvu podjelu, jesi probao raditi FB 3x tjedno?
        Radiš trbušne mišiće, a jel radiš leđne?
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Originally posted by kelly
          Oduvijek radiš takvu podjelu, jesi probao raditi FB 3x tjedno?
          Radiš trbušne mišiće, a jel radiš leđne?
          Ne oduvijek tako radim zadnjih 6 mj poceo sam sa full body treninzima. Mijenjam ponekad vjezbe da ne stvaram preveliku rutinu. Da radim trbusne. Ugl je to rotacija sa utegom, trbusnjaci na vertikalnoj klupi i obrnute trbusnjake. Za leđa radim mrtvo, zgib klasicni i zgib zadrzaj sa dodanim opterecenjem, row sa bucicama i row na sajli.

          Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


          Last edited by a_ntonio; 23-03-16, 18:20.

          Comment


          • #6
            Bok,
            snaga na DL dosta dobra.
            Napredak od 5kg je ok, ali mogao je i puno bolje, u tom vremenskom periodu.
            Naravno, ovisno o tome sto ti je tocno cilj uopce?
            Samo snaga ili i izgled?
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              Originally posted by CeLe111 View Post
              Bok,
              snaga na DL dosta dobra.
              Napredak od 5kg je ok, ali mogao je i puno bolje, u tom vremenskom periodu.
              Naravno, ovisno o tome sto ti je tocno cilj uopce?
              Samo snaga ili i izgled?


              Hvala Cele111 glavni cilj mi je izgradnja snage, određena ženska grupacija je već dala kompliment na izgled. znam napredujem lagano, treniram 6 mjeseci split načinom, u početku sam radio fullbody treninge.
              Ovako sada izgleda program, naravno prije nego krenu radne serije radi se zagrijavanje i istezanje cijelog tijela. Slobodno me korigirajte i dajte misljenje. Obično jednom mjesečno znam ubacit neke nove vježbe a izbacit nešto da se ne stvara rutina, npr pullovere zamijenim kablovima ili kosi bench radim uskim hvatom sa šipkom. you get idea također ako mogu stisnut koje ponavljanje više to se odradi.


              Prsa
              Bench press 25 reps
              Dips 15reps
              Kosi bench bučicom 30 reps
              Bench flys 30reps
              Pullover sa bučicom 30reps

              Bicep
              EZ bar curl 25 reps ove odradim jako sporo većim težinama
              Hammer curl 25 rep po ruci
              Zottman curl 25 reps

              Trbusni
              Leg raises 30reps
              Russian twist 30reps
              Trbusni na okomitoj klupi 30reps

              Cardio cca15min orbitrek ili jogiranje/sprint na traci kako se osjećam taj dan



              Leđa i tricep

              Deadlift 25 ponavljanja / zagrijavanje je pregib šipkom, hiperextenzija leđa i laganije serije mrtvog dizanja
              Zgib zadržaj sa dodanim opterećenjem 10reps obicno radim neutralni hvat i baziram se na negativnom dijelu znači lagano otpuštanje
              Zgib (neutralni hvat ili chin up) 10reps
              Lat machine 30ponavljanja srednje opterećenje
              Cable row 30 ponavljanja
              Row bučicom 30 ponavljanja
              Tricep extenzija iza glave 30 ponavljanja
              Tricep pushdown 30 ponavljanja
              Bench dips drop set


              Ramena i noge (na dan kad radim noge nema cardia)
              Push press kombinacija šipke i bučice 25 ponavljanja
              Rameni potisak bučicom 30 ponavljanja
              Upright row 30 ponavljanja
              Shrugs 30ponavljanja
              Lateralno dizanje drop set
              Čučanj 15ponavljanja (ovdje se ide heavy)
              Leg press 30 ponavljanja
              Nožna extenzija 30ponavljanja
              Calf raise 30ponavljanja
              Last edited by a_ntonio; 23-03-16, 19:13.

              Comment


              • #8
                Ovo je dosta velik rep range, to je samo privremeno ili?
                Sto s time zelis postic?

                I koliko si visok, nisam nigdje vidio da si nap.?
                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment


                • #9
                  Originally posted by CeLe111
                  Ovo je dosta velik rep range, to je samo privremeno ili?
                  Sto s time zelis postic?

                  I koliko si visok, nisam nigdje vidio da si nap.?
                  Visina je 1.79m sto se tice br ponavljanja to je ukupni br odradim to obicno u 3 do 4 serije. Br ponavljanja mi nine striktno postavljen znaci ako mogu vise dat od sebe dat cu. Naravno ima dana kad nisam od volje pa i radim manjim intenzitetom. Odgovara mi taj rep range. Osjetim dobar pump osjetim da je misoc radio. Opterecenja koristim koja mi dozvoljavaju pravilan rad

                  Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


                  Last edited by a_ntonio; 23-03-16, 19:35.

                  Comment


                  • #10
                    Da, tako vec ima logike...
                    Meni se svida citav koncept, i sve kak si zamislio, sve bitno je tu sto treba da bude.
                    Za 3x tjedno odlicno!!!
                    Online Transformacijski Specijalist:
                    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                    ->
                    http://www.fgfitness.uk
                    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by CeLe111 View Post
                      Da, tako vec ima logike...
                      Meni se svida citav koncept, i sve kak si zamislio, sve bitno je tu sto treba da bude.
                      Za 3x tjedno odlicno!!!

                      Hvala Cele111 ugl čitajući ovaj forum i portal, ne pitajući već 100puta pitano, preateći savjete iskusnijih vježbača sam nekako sebi koncipirao program i prehranu. Svakako svaki savjet preporuka itd je dobrodoslo.

                      Comment


                      • #12


                        Jedna radi usporedbe. Ovo je sa 96kg nakon 3 mjeseca treniranja.

                        Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

                        Comment


                        • #13
                          Savjet, vodi si evidenciju struka i kroz to takoder prati progress...
                          Jer kilaza ne mora nuzno opadat da bi bodifet isao dolje!

                          Ja ga uvijek mjerim preko pupka da ne fulam tocku,
                          i to uvijek bude izjutra nataste poslije nuzde i prije obroka,
                          isto kao i vaganje. =)
                          Online Transformacijski Specijalist:
                          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                          ->
                          http://www.fgfitness.uk
                          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by CeLe111
                            Savjet, vodi si evidenciju struka i kroz to takoder prati progress...
                            Jer kilaza ne mora nuzno opadat da bi bodifet isao dolje!

                            Ja ga uvijek mjerim preko pupka da ne fulam tocku,
                            i to uvijek bude izjutra nataste poslije nuzde i prije obroka,
                            isto kao i vaganje. =)
                            Da da obavezno kad je vaganje to je ujutro nataste nakon nuzde 👍
                            Najvecu promjenu struka vidim na koristenju klasicnog remena ili kad treniram na lumbalnom remenu. Nisam jos mjerio ali svakako mi je to na pameti uzeti mjere i izracunati Bf. U skorijem vremenu

                            Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

                            Comment


                            • #15
                              Danas tocno godina dana treniranja. Najsvjezije slike od jutros







                              Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

                              Comment

                              Working...
                              X