Announcement

Collapse
No announcement yet.

vrbas nakon 3 mjeseca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vrbas nakon 3 mjeseca

    godina 45
    dijeta i trening 3 mjesec
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 4 photos.

  • #2
    Odlicno Vrbas!
    Koja je visina i tezina?

    Imas li kakve slike prije pocetka treniranja? Kakvo stanje je bilo onda?
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Na zalost nemam, ,probaj dodati 4 kile oko stomaka.Znam da nije nesto al bice bolje.
      Nizak sam 172 i trenutno 74 kile,sto je cudno ja vidim pomak golim okom al vaga kao da se krenula dizati i ako drzim dijetu.Siguran sam da ne unosim visak ugljenih hidrata.Prakticno zivim od zobenih pahuljica,piletine,jaja,posnog sira.Ponekad malo rize i ne vise od dvije kriske integralno tosta.Proteini,omega 3,kreatin i bcca koristim redovno.Znam da je u mojim godinama glupo ocekivati da se za tri mjeseca nesto uradi al eto malo vjetra u ledja nikome ne skodi.Pozz
      Last edited by Vrbas; 17-04-19, 21:44.

      Comment


      • #4
        Originally posted by Vrbas
        Na zalost nemam, ,probaj dodati 4 kile oko stomaka.Znam da nije nesto al bice bolje.
        Nizak sam 172 i trenutno 74 kile,sto je cudno ja vidim pomak golim okom al vaga kao da se krenula dizati i ako drzim dijetu.Siguran sam da ne unosim visak ugljenih hidrata.Prakticno zivim od zobenih pahuljica,piletine,jaja,posnog sira.Ponekad malo rize i ne vise od dvije kriske integralno tosta.Proteini,omega 3,kreatin i bcca koristim redovno.Znam da je u mojim godinama glupo ocekivati da se za tri mjeseca nesto uradi al eto malo vjetra u ledja nikome ne skodi.Pozz
        Sam si si dap odgovor koristis kreatin zato ti vaga pokazuje vise ali neka te to ne brine


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

        Comment


        • #5
          nisam siguran ,kreatin sam poceo koristiti od prije 4 dana,mada mozda je i do toga.

          Comment


          • #6
            Rezi jos!

            Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

            Comment


            • #7
              Radi leđa malo više da se malo prošire.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Prsa i trbuh super, trapez, ramena i ledja dosta zaostaju..

                Comment


                • #9
                  Hvala svima,gledacu da ledjima i ramenima posvetim vise vremena i jace treninge.

                  Comment


                  • #10
                    Nakon gubitka prvih kilograma odlucio sam da idem na definiciju,mislim i onako ide ljeto.Interesuje me da li bih trebao na definiciji da radim manje tezine a vise ponavljanja ili?
                    Hvala

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Vrbas View Post
                      Nakon gubitka prvih kilograma odlucio sam da idem na definiciju,mislim i onako ide ljeto.Interesuje me da li bih trebao na definiciji da radim manje tezine a vise ponavljanja ili?
                      Hvala
                      Ne, treniraj kao do sad i trudi se da odrzis stecenu snagu na treningu
                      Online Transformacijski Specijalist:
                      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                      ->
                      http://www.fgfitness.uk
                      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                      Comment


                      • #12
                        Ok,hvala mnogo

                        Comment


                        • #13
                          Pozdrav,opet ja.
                          Na forumu ste mogli vidjeti neki moj napredak ako se to moze tako nazvati,za one koji ne znaju krenuo sam 15 Feb u teretanu.U to vrijeme tezio sam 78 kg na 1,72 visine.Ne bih rekao da je to neka prevelika gojaznost i ako je sve sto je bilo viska otislo na slauf oko stomaka.15 maja biti ce 3 mjeseca kako sam na dijeti i idem u teretanu i za to vrijeme izgubio sam 4 kg,tako kaze vaga.Slauf oko stomaka se smanjio ali da budem iskren nekeko sam vise ocekivao.Ono sto meni posebo predstavlja problem je osjecaj da sam nakon te prve 4 kg koje sam izgubio jednostavno zakucao na te 74 kg i ne mrdam.Ima dana kad stomak zgleda kao da ga nisam ni takao.Za dorucak jedem jaja ili zobene u zavisnosti da li radim ili ne.Izmedju dorucka i rucka pojedem jedno ili dva kuvana jajeta a za rucak ili kuhano povrce sa malo piletine ili malo rize sa piletinom.Posle treninga obavezno whey,dektroza,kreatin i amino kiseline i jedem odma u prvih pola sata nakon treninga kuvanu piletinu,nekad samu nekad sa ne zacinjenom salatom.U tom periodu od 5 sati popodne do 8 nekad ako sam glada pojedm konzervu tunjevine ako ne onda oko 8 jedem posni sir i badme i omega 3 pred spavanje.Naravno nekada ali dosta rijetko mi se desi da za dorucak pojedem okruglu kiflu sa puterom ili sa medom,kazem rijetko mozda jednom u 7 dana.Mislim da sam za ova 3 mjeseca pojeo samo 3 kolaca koja nisam mogao izbjeci jer je bio rodjendan.Ne pijem gazirano,alkohol ne pijem nikako al jednostavno ne mrdam.Treniram 5 dana sedmicno i dva odmaram.Imam kardio od 15 minuta 3 puta sedmicno nakon treninga sa tegovima.Na poslu osam sati provedem na nogama u konstantnom kretanju.Ne znam gdje grijesim jer me ovo vec pocelo ozbiljno nervirati.Da pojacam kardio sumnjam da mogu jer vec sada osjecam da ponekad jedva izguram trening,jednostavno nemam snage.Taj neki dan punjenja nisam nikada jos radio.Ako mislite da mozete pomoci sa savjetom bio bih vam zahvalan.Poz.

                          Comment


                          • #14
                            Jednostavno je, da bi gubio na kilaži moraš biti u deficitu a ti to očito nisi. Počni brojati kalorije...
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Da shvatam to,al ne mogu shvatiti odakle dolaze onda te kalorije,ne jedem vise od 100 grama rize i to ne svaki dan to sam siguran,zobenih pahuljica isto oko 100 grama,tunjevina u konzervi ne bi trebala da nosi toliko kalorija a i tunjevinu jedem 2 do tri puta sedmicno,od voca jabuka i banana po jednom na dan.90% ishrane mi je kuhana piletina.Kuhana jaja kako kad nekad 3 komada nekad 5.Kad pravim kajganu oko 4 ili 5 komada sa dvije kriske integralnog tosta,nikad vise od toga.Ako se i desi da pojedem nesto kao kiflu ili perec to je jednom u 7 dana.

                              Comment

                              Working...
                              X