Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boky95 ;))

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boky95 ;))

    Inace Bojan Plazačić,1995 godiste iz Srbije,vec odavno se bavim dizanjem tegova,za sad samo 2 slike ledja,na jednoj se moze videti da vucem malo vise na 1 stranu..Visina oko 180cm bw 92kg




    Last edited by Boky95; 10-11-11, 02:04.

  • #2
    Re: Boky95 )




    Evo bench press-a sa 90kg a kasnije kad upload-uje stavljam i 101kgx1
    Last edited by Boky95; 10-11-11, 20:24.

    Comment


    • #3
      Re: Boky95 )







      Comment


      • #4
        Re: Boky95 )

        Vidim da imaš dosta sala oko struka, jesi na masi ili?
        "Your body is your biggest artwork."

        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

        Comment


        • #5
          Re: Boky95 )

          premalo mesa za ovoliko sala.. preispitaj si klopu

          Comment


          • #6
            Re: Boky95 )

            jel se meni ovo pricinja ili je livo rame dosta nize od desnog?

            Comment


            • #7
              Re: Boky95 )

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              jel se meni ovo pricinja ili je livo rame dosta nize od desnog?
              napiso je u 1. postu da mu malo vuce rame.. ali meni ovo izgleda da malo ipak previse vuce

              Comment


              • #8
                Re: Boky95 )

                @RandomnName,tacno,vucem dosta na 1 stranu,al kako je bilo sad je odlicno,popravlja se "krivina",Inace sala ima al se radi na tome da nestane,inace hteo bih na masu al nemam para za suplemente i kvalitetnu hranu,sad najvise konzumiram jaja,nemasni sir i to sto je jeftinije,hteo bih koristiti whey protein al skup je previse tako da,sta je tu je>.. koji program za masu vam je doneo najbolje rezultate? sta bi preporuculi za ubuduce?

                Comment


                • #9
                  Re: Boky95 )

                  Originally posted by Boky95 View Post
                  koji program za masu vam je doneo najbolje rezultate? sta bi preporuculi za ubuduce?
                  Radi osnovne compound vježbe i jedi čisto.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Boky95 )

                    Neko vreme nisam vezbao zbog povrede ramena i juce sam imao priliku da odem u teretanu,nisu bas neki rezultati
                    Cucanj kao i kuci 70kgx6
                    Mrtvo kao i kuci 90x7 i onda isklizne iz ruku sipka
                    Bench me razocarao podigao sam 95kg a kuci 101kg
                    Pec Deck sam cepao i tu mogu 80kgx1 a sa 60kg radio serije
                    Probao sam jos svasta i al ne znam nazive tih sprava i vezbi,uglavnom sve mi islo osim bench-a,mozda zato sto je tamo uza klupa od moje Ljudi su me gledali ko retarda iz divljine,na peck deck-u sam odma zakacio sve ploce i na dosta drugih stvari sam krljao tezine i iznenadjeno su me gledali oni momci mojih godina i vlasnik teretane,al to me ne cudi jer oni koji su bili u teretani oni se tamo samo zajebavaju i glupiraju,a ja kad vezbam onda vezbam i zato se vide rezultati a i ja sam mnogo tezi od njih i naravno imam vise snage

                    Comment


                    • #11
                      Re: Boky95 )

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      jel se meni ovo pricinja ili je livo rame dosta nize od desnog?
                      Kako i neče kad radi sa ovakvim utezima. Ima li koja teretana u blizini?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Boky95 )

                        Nije mi krivo rame zbog tegova nego je tako vec odavno,i krivo rame bilo i kicma,sad kicma prava rame malo pravlje

                        Comment


                        • #13
                          Re: Boky95 )

                          Evo momci posle jako kratke pauze od povrede ramena,nastavio sam snazno dalje,jednu nedelju sam pauzirao jer sam uvrno rame i nisam mogao da radim skoro nista,i onda sam posle povrede otisao u teretanu pravu i jedva izbacio 95 kg na bench-u,fora je u tome sto ja vezbam svaki dan i 7 dana (ne)vezbanja je bio velik odmor za mene,evo posle par dana danas sam ponovo dosao na svoj rekord odnosno 101.5kg i uradio sam 6 serija po 1 ponavljanje DDD zadovoljan sam,Biceps pregib stojeci sam isto malo napredovao,30kgx10 ponavljanja i tako ...srecan sam opet

                          Comment


                          • #14
                            Re: Boky95 )

                            Originally posted by Boky95 View Post
                            Evo momci posle jako kratke pauze od povrede ramena,nastavio sam snazno dalje,jednu nedelju sam pauzirao jer sam uvrno rame i nisam mogao da radim skoro nista,i onda sam posle povrede otisao u teretanu pravu i jedva izbacio 95 kg na bench-u,fora je u tome sto ja vezbam svaki dan i 7 dana (ne)vezbanja je bio velik odmor za mene,evo posle par dana danas sam ponovo dosao na svoj rekord odnosno 101.5kg i uradio sam 6 serija po 1 ponavljanje DDD zadovoljan sam,Biceps pregib stojeci sam isto malo napredovao,30kgx10 ponavljanja i tako ...srecan sam opet
                            Kako si povrijedio rame?
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Boky95 )

                              radio sklekove i onda me zabolelo rame aj racunam nije nista posle legao na bench uzeo da se zagrevam stavim 82kg i poceo da radim bolelo sve vise i onda ostavio,dok sam se zagrevao pravio sam nagle pokrete i eto desi se da se s*****,kad se zagrevam sad sve lagano radim,lagani pokreti,nema vise nasilnickih pokreta D

                              Comment

                              Working...
                              X