Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

    Pozdrav! sta mislite o L-carnitinu? surfam vec nekoliko dana i neki govore kako je odlican,sagorijeva masne naslage,daje snagu...drugi govore da je smece,da je to samo bacanje novaca...dali je vrijedan tih novaca i ako je koji proizvodac da uzmem?

    Comment


    • #32
      Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

      ostavi se toga rade si kupi kofeinske tablete nisu ti puno ali su po meni punoooo ucinkovitije nego l-k, a i dosta je jeftinij i dat ce ti bolju koncentraciju i energiju tokom kardija

      Comment


      • #33
        Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

        Originally posted by Vladimir View Post
        Pozdrav! sta mislite o L-carnitinu? surfam vec nekoliko dana i neki govore kako je odlican,sagorijeva masne naslage,daje snagu...drugi govore da je smece,da je to samo bacanje novaca...dali je vrijedan tih novaca i ako je koji proizvodac da uzmem?

        Mislim da je sranje i bacanje para. Redukcija hrane (citaj: deficit) ce ti pomoci u skidanju masnih naslaga.
        Ne postoji carobni napitak za skidanje sala, tako da sto reci osim smece.

        Comment


        • #34
          Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

          Odlicno Sta mislite onda umjesto tih kofeinskih tableta da prije treninga recimo cca 30 min da popijem salicu crne kave?

          Comment


          • #35
            Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

            Možeš to ili uzmi nešto tipa stay alert di je jedna tableta od 200 mg kofeina taman. A nije skupo stvarno, 200 komada oko 120 kuna. Probao sam jednom L-carnitin od dymatiza (ukra staroj hahah) i mogu ti reć da sam bi mokar ka nikad u životu. Mislim da stvar djeluje ali dali je vridna tih novaca e to je pitanje.

            Comment


            • #36
              Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

              Aha,a daj mi reci gdje da to kupim? surfao sam sada i nema niti jedna ljekarna to...nema nigdje u trgovinama a na forumima se spominje da se mora preo neta naruciti.

              Comment


              • #37
                Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                Originally posted by Vladimir View Post
                Aha,a daj mi reci gdje da to kupim? surfao sam sada i nema niti jedna ljekarna to...nema nigdje u trgovinama a na forumima se spominje da se mora preo neta naruciti.
                http://www.building-body.com/shop/su...sastavu/kofein
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #38
                  Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                  Odlicno Hvala

                  Comment

                  Working...
                  X