Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

    Eh ovako,
    imam ''nesvakidašnju'' definiciju za muškarca. Debeo jesam, ali ne u predjelu iznad pojasa i nemam stomačinu ali ispod pojasa je druga priča. Imam ogromnu zadnjicu koja izgleda kao u žene i deblje butine. Želim da definišem taj dio tijela, tj. da izgledam kao normalan muškarac, a ne da mi je zadnjica šira od ramena! Molim vas dajte mi savjet ili program vježbe kojom ću to postići. Ovo je i jedini razlog zašto sam se registrirao na ovaj forum, da bih našao odgovor na ovo pitanje.

    Hvala.

  • #2
    Re: Potreban savjet u vezi definicije

    Hrana vježbanje i čitanje po forumu , stvarno je sve napisano

    Comment


    • #3
      Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

      Ne znan zašto netko stručniji neće momku odgovori. Ovako, nisan neki stručnjak ali predažem:
      - teretana obavezno(ojačati gornji dio torza, prvo split trening, kad ojačaš onda super serije)
      - poslje treninga utezima otuci traku, biciklu ili orbitrek 30 minuta, zatim popij proteinski shake(s glukozom) da ti se ne troše mišići.
      - u dane kad ne treniraš u teretani ubaci jutarnji jogging(30-45 min), ili večernji ali na gladno!
      - prehrana: baziraj se na bijelančevine(proteine), znači: bilanjak jaja, posni sir, pileća prsa, govedina. Smanji loše ugljikohidrate, jedi 5-5 puta dnevno po manje obroke.

      Pozzz.

      Comment


      • #4
        Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

        Pa mozda se nikome ne da odgovarati jer ovakve stvari su vec napisane po forumu,treba samo naci...

        Comment


        • #5
          Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

          Originally posted by Overdriven View Post
          Eh ovako,
          imam ''nesvakidašnju'' definiciju za muškarca. Debeo jesam, ali ne u predjelu iznad pojasa i nemam stomačinu ali ispod pojasa je druga priča. Imam ogromnu zadnjicu koja izgleda kao u žene i deblje butine. Želim da definišem taj dio tijela, tj. da izgledam kao normalan muškarac, a ne da mi je zadnjica šira od ramena! Molim vas dajte mi savjet ili program vježbe kojom ću to postići. Ovo je i jedini razlog zašto sam se registrirao na ovaj forum, da bih našao odgovor na ovo pitanje.

          Hvala.
          Predlog na duge staze,ako zaista zelis trajno da se resis tog problema: Skini salo sa tela u sto vecoj meri,prbaj keto,najbrze ces sa njom,pa kad budes nacisto sa lean muskulaturom,videces sta je realno veliko a sta malo pa samim tim kasnije koncipiraj trening u teretani,jermoguce je da ti nisi nista "razvijeniji" u tom delu vec putem hormona,estrogena koji je verovatno malo povisen dobijas salo na tim mestima. Budi uporan i ne ocekuj rezultate preko noci,svaki problem ima resenje

          Comment


          • #6
            Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

            Ljudi, hvala puno

            Comment


            • #7
              Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

              Neki nisu prepoznali da se radio o pravom problemu a ne o klasičnom "debel sam, smršavio bi" slučaju.
              Iako si stvarno sam mogao naći odgovor u par sekundi...

              Nastavno na odgovor 2BIG-a:

              Prehrana: Iz prehrane izbacite rafinirani šećer, slatkiše, bijeli kruh i uobičajeni doručak bogat pahuljicama. U prehranu uvedite brokulu, kupus i karfiol. Oni sadrže fitokemikaliju koja poboljšava obradu estrogena u jetri. Prije ovakve dijete provjerite štitnjaču jer ovo povrće može izazvati simptome koji će sličiti onima kad štitnjača ne radi dobro. Jedite hranu bogatu vlaknima i pomozite probavi.
              Dodaci: Prehrani dodajte kalcij koji će tijelu dati molekulu koja deaktivira estrogen.
              Vježbe: Umjesto dugotrajnih iscrpljujućih kardio vježbi, radite vježbe snage i povisite razinu testosterona.
              Znoj štedi krv

              Comment


              • #8
                Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                Ovakav slučaj je i kod mene. Baš sve ide u rit i ružno izgleda. Jedino je rješenje konstantno držanje niskog bf-a mada nisam to niti pokušavao. Imam 13-15% već nekih 2 godine. Kada bih totalno promijenio prehrambene navike situacija bi bila puno bolja. Trebao bih nekih mjesec dva biti na definiciji da sputim bf i od onda ostvarivati minimum minimuma suficita, inače bi se stvar vratila na početak. Potrebna je samo jaka volja i mnogo odricanja, ali onaj koji je spreman na sve da se riješi tog problema može to učiniti. U toj priči ima veze i omjer testosterona i estrogena, pa vrlo lako moguće da ti je estrogen povišen.

                Comment


                • #9
                  Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                  Nemogu se pohvaliti nekim crtačkim sposobnostima, ali se nadam da ćete razumjeti o čemu govorim.
                  Znači ovako, na slici broj 1, A mi je uže nego B, znači bokovi i bedra su široki, ali tu su uglavnom kosti i ja mislim da će to uvijek ostat tako, nažalost. U tome dijelu ima i malo sala, ali jako malo. Sada moje glavno pitanje, na slici 2 lijepo vidite da je gu*ica (uključujući i bedra) dosta veća nego ostatak tijela, možete li mi preporučiti neku vježbu baš za taj dio tijela, imam puno sala tu.
                  I da, kupio sam "Ripped Fuel" i sad me zanima jeli mi on može ikako pomoći ili sam bezveze bacio pare?

                  bbpitanje.jpg

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                    hvala ti na ovome, uljepšao si mi dan.
                    velika gu`ica ili ne - kralj si svakako.

                    stručno mišljenje ću dati kad malo dođem sebi!
                    Znoj štedi krv

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                      to zemske vole xD

                      Comment


                      • #12
                        Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                        cista dijeta ,znaci prehrana po bodybuilding praivlima
                        sto se tice velike guzice problem je u hormonima to jest vise naginjes po toj strani na zensku genetiku jer ti se skuplja salo za koje prvenstveno je zaduzena hormonalna slika a ne npr kao stres od kojeg se salo skuplja oko trbuha kod prosjecnomg muskarca. kako bi to promjenio moras jednostavno samo drzati regularno dobru prehranu ne vezano bila ona za definiciju ili za masu ,samo da bude cista ,kvalitetna prehrana naravno uz neki anaerobni i aerobni trening
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment


                        • #13
                          Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                          U prehranu uvedite brokulu, kupus i karfiol. Oni sadrže fitokemikaliju koja poboljšava obradu estrogena u jetri. Prije ovakve dijete provjerite štitnjaču jer ovo povrće može izazvati simptome koji će sličiti onima kad štitnjača ne radi dobro. Jedite hranu bogatu vlaknima i pomozite probavi.
                          Dodaci: Prehrani dodajte kalcij koji će tijelu dati molekulu koja deaktivira estrogen.
                          Vježbe: Umjesto dugotrajnih iscrpljujućih kardio vježbi, radite vježbe snage i povisite razinu testosterona. (čučanj)

                          ali ako su ramena kao na slici nemaš brige
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • #14
                            Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                            Pozdrav svima. Moje misljenje je da uz normalno vjezbanje das malo vise truda pri izvedbi i jacanju trbusnjaka,jer danas su u vecini slucajeva leda jaca (te se pojacava lumbalni luk kraljeznice). Trbusnjaci ti se hvataju za preponske kosti zdjelice te njihovim jacenjem oni vise zdjelicu povlace prema naprijed i smanjuju taj luk slabinske kraljeznice (osim toga su tu benifiti kod probave i ostalo). Sretno

                            Comment


                            • #15
                              Re: Nemam stomačinu ali ogromnu zadnjicu - Želim da definišem taj dio tijela

                              Originally posted by kingpin View Post

                              ali ako su ramena kao na slici nemaš brige
                              Ramena su mi još i jača
                              Sada bez zafrkancije hvala vam na odgovorima, javit ću vam rezultate, ako bude pomaka, samo još mi odgovorite jesam li bezveze kupio Ripper Fuel?

                              Comment

                              Working...
                              X