Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masne stanice - mi povecavamo, odnosno smanjujemo volumen, ali one uvijek postoje

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Masne stanice - mi povecavamo, odnosno smanjujemo volumen, ali one uvijek postoj

    Originally posted by diinnoo View Post
    Masne stanice dobivaš sa rođenjem, tek kod abnormanog debljanja broj tih stanica se povećava te osobe i nakon što izgube kilažu imaju veću tendenciju da je vrate, mada ni to nije dokazano. Ono što je bitno da se kaže je da do povećavanja broja masnih stanica dolazi tek kod velike gojaznosti, a ne ako se uhvati nešto sala.

    I kao što simba reče liposukcija je najveća prevara, kada ukloniš masne stanice sa kritičnih zona onda će ih tijelo pohranjivati masti na mjestima gdje nije uobičajeno pa tek kada te masne stanice popuni onda će krenuti u stvaranje novih na mjestima sa kojih smo ih skinuli.
    Znači najbolje rješenje je mršavljenje? Jel onda nestanu?

    Comment


    • #17
      Re: Masne stanice - mi povecavamo, odnosno smanjujemo volumen, ali one uvijek postoj

      Originally posted by nikola86 View Post
      Znači najbolje rješenje je mršavljenje? Jel onda nestanu?
      Ne ne nestaju, sa određenim dijelom se rodiš i nosiš ih kroz čitav život. Ako se abnormalno udebljaš povećava se njihov broj. Kada smršaš njima samo opadne volumen ali one su tu.

      Comment


      • #18
        Re: Masne stanice - mi povecavamo, odnosno smanjujemo volumen, ali one uvijek postoj

        Originally posted by diinnoo View Post
        Ne ne nestaju, sa određenim dijelom se rodiš i nosiš ih kroz čitav život. Ako se abnormalno udebljaš povećava se njihov broj. Kada smršaš njima samo opadne volumen ali one su tu.
        Znači, ljudi sa six-packom nose masne stanice u sebi sa smanjenim volumenom?

        Comment


        • #19
          Re: Masne stanice - mi povecavamo, odnosno smanjujemo volumen, ali one uvijek postoj

          Originally posted by nikola86 View Post
          Meni to nije jasno. Znači kad smršaviš, skineš salo onda ostanu masne stanice?
          uvijek imas isti broj masnic celija, smao se njihov volumen povecava ili smanjuje
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #20
            Re: Masne stanice - mi povecavamo, odnosno smanjujemo volumen, ali one uvijek postoj

            Originally posted by nikola86 View Post
            Znači, ljudi sa six-packom nose masne stanice u sebi sa smanjenim volumenom?
            DA ..........

            Comment

            Working...
            X