Announcement

Collapse
No announcement yet.

želja za uspjehom - dal bi od sebe mogo šta napravit do 7 mj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • želja za uspjehom - dal bi od sebe mogo šta napravit do 7 mj

    evo i mene novi sam i prvenstveno me interesira dal bi od sebe mogo šta napravit do 7 mj
    evo slika:
    Last edited by miholacki; 22-03-16, 19:54.

  • #2
    Re: želja za uspjehom

    Mogao bi izgledati bolje nego sto izgledas sad.
    Sve ostalo ovisi o tebi i tvojoj posvecenoscu prehrani i treninzima.

    Comment


    • #3
      Re: želja za uspjehom

      u 4 mj nemožeš puno očekivat..trebao si ranije početi.ali iduće god mogao bi biti u odličnoj formi što naravno ovisi o tebi kao što kaže wtf..

      Comment


      • #4
        Re: želja za uspjehom

        Možeš izgledati malo bolje nego sada, ali nagodinu u sedmom mjesecu već možeš biti macan.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: želja za uspjehom

          ako bi si sve poslozio kako spada garantirano mozes u tri mjeseca biti izdefiniran ala nogometas. sto se tice misicne mase to bi trebao bar godinu dana treninga pa tek sljedece godine ako zelis izvuci ono najbolje sto sad imas kazem ti bf ti moze biti 7,8 % znaci jako nizak ,trbuh skroz vidljiv i prsa ali ruke dosta tanke kao i noge ali definirano ,ako si za takav izgled javi se meni slozi se nesto bez brige
          TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
          Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

          Comment

          Working...
          X