Announcement

Collapse
No announcement yet.

Utjecaj na pokretanje i postizanje stanja ketoze u organizmu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Utjecaj na pokretanje i postizanje stanja ketoze u organizmu?

    pozdrav, na forumu sam oko 6 mjeseci odkad sam krenuo sa bodybuildingom, procitao sam vecinu toga i informirao se, ali uvijek postoje pitanja na koja neznam i nemogu naci odgovor pa bi molio da mi iskusniji clanovi odgovore i upute me na pravi put.


    Ovako trenutno sam zapoceo definiciju i ketogenu dijetu, omjer M i P mi je podjednak oko 1.15:1 zato sto sam odredio 2000 kalorija po danu, uzimam 2 g proteina po kilogramu (140 GRAMA) te mi za masti ostane samo 1440 kalorija što je 160 grama masti
    DALI TO UTJECE NA POKRETANJE I POSTIZANJE STANJA KETOZE U ORGANIZMU???

  • #2
    Re: Pitanjaaaaaaaaa$$$

    to bi ti trebalo biti ok. Sto se tice ketoze ako zelis bas znati jesi li usao u ketogeno stanje ,uzmi si u ljekrani keto stapise i svako jutro kad obavljas pisanje se popis na to i znat ces jesi li usao i koliko si usao u ketozu ,tako ces najbolje znati
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

    Comment


    • #3
      Re: Pitanjaaaaaaaaa$$$

      Originally posted by mali priest View Post
      to bi ti trebalo biti ok. Sto se tice ketoze ako zelis bas znati jesi li usao u ketogeno stanje ,uzmi si u ljekrani keto stapise i svako jutro kad obavljas pisanje se popis na to i znat ces jesi li usao i koliko si usao u ketozu ,tako ces najbolje znati



      Bio sam u ljekarni pito zensku jel ima keto štapiće, gleda me nikad čula za to, kaze nikad nisu to imali, GDJE BI JOŠ MOGO POGLEDAT ZA TO??

      Comment


      • #4
        Re: Pitanjaaaaaaaaa$$$

        Samo u ljekarnama.. ali nema ih svaka... probaj joj objasniti da su to štapići koje koriste dijabetičari za kontrolu glukoze i ketona u urinu...

        Kod nas se uglavnom ovi mogu pronaći:

        I know i can be what i wanna be,
        if i work hard at it,
        i'll be where i wanna be
        i know i can, i know i can <3

        Comment

        Working...
        X