Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postizanje definicije ali zadržavanje snage?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postizanje definicije ali zadržavanje snage?

    Pozdrav, sada će mi biti 2. mjesec kako vježbam redovito (5 puta tjedno) i neke stvari mi nisu jasne.
    Prije dok nisam vježbao imao sam iste obroke kao i sada tj. isti unos kalorija i tjelesna težina mi je uvijek bila ista, no sada kako vježbam primjetio sam da sam u tih 2 mjeseca dobio 2kg. Kako da znam da se nisam udebljao a ne nabacio mišićnu masu zato jer mi se to čini malo previše u 2 mjeseca? i da li bi mi bilo bolje postići definiciju a tek zatim ići na masu?
    187cm/81kg

  • #2
    Re: Postizanje definicije ali zadržavanje snage?

    Ishranu promjeni,nemoj jest sto si prije jeo,izbaci sve sto ne valja iz ishrane i treniraj s obzirom na visinu guraj jos mase pa onda idi na defku..

    Comment


    • #3
      Re: Postizanje definicije ali zadržavanje snage?

      Originally posted by k37 View Post
      Pozdrav, sada će mi biti 2. mjesec kako vježbam redovito (5 puta tjedno) i neke stvari mi nisu jasne.
      Prije dok nisam vježbao imao sam iste obroke kao i sada tj. isti unos kalorija i tjelesna težina mi je uvijek bila ista, no sada kako vježbam primjetio sam da sam u tih 2 mjeseca dobio 2kg. Kako da znam da se nisam udebljao a ne nabacio mišićnu masu zato jer mi se to čini malo previše u 2 mjeseca? i da li bi mi bilo bolje postići definiciju a tek zatim ići na masu?
      187cm/81kg
      to je moguće samo ako si prije bio fizičji aktivniji nego sada.ako ne,onda s vagom nešto ne štima .uglavnom prehrana ti nesmije biti ista kao kad nisi trenirao.

      Comment


      • #4
        Re: Postizanje definicije ali zadržavanje snage?

        Hvala na savjetima ali zašto bi trebao promjeniti prehranu ako je mozda dobra?
        I prije nego što sam poceo vjezbati potrudio sam se da izbacim sav junk food i gluposti poput kole koju nisam vec 3-4 mjeseca pio i potrudio se da neunosim više kalorija nego trebam.

        Comment


        • #5
          Re: Postizanje definicije ali zadržavanje snage?

          napisi sta jedes i kada ? koliko vjezbas i kada

          Comment


          • #6
            Re: Postizanje definicije ali zadržavanje snage?

            Pa zapravo bi i trebao pomoć oko jelovnika.
            Odlučio sam se za definiciju dok nedođem na manji bf.

            Comment


            • #7
              Re: Postizanje definicije ali zadržavanje snage?

              Originally posted by k37 View Post
              Pa zapravo bi i trebao pomoć oko jelovnika.
              Odlučio sam se za definiciju dok nedođem na manji bf.
              pa napiši svoj jelovnik

              Comment

              Working...
              X