Announcement

Collapse
No announcement yet.

1. definicija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. definicija

    Pozdrav
    Radim definiciju 1. Put i ovdje cu napisati svoj plan pa vi recite ak trebam nesto promeniti. Samo zelim napomeniti da mi bf nije prevelik nego jednostavno nemogu vise hrane unositi pa cu poslje defke revrse diet i tu ljepit misicnu masu i onda poslje na pravu
    Sada unosim 3800 kcal i nenapredujem u kilazi tj. Na odrzavanju sam vec neka 2-3 tjedna. Plan je od onog tamo pom spustiti na 3300 kcal i drzat tako 2 tjedna pa opet se spuatit 500 kcal do nekih 2000 kcal i kad dodjem na 2000 kcal 2 tjedna kardio poslje treninga i kraj defke.... Revrse planiram odradit da svaki tjedan dodam 100 kcal pa tako dok nedodjem na 3000 kcal i malo odrzavanje pa nekoliko tjedana masa i onda prava defka
    Pa evo sta mislite

  • #2
    Re: 1. definicija

    spusti za 500 kcal..al onda kad opet spustas nemoj opet za 500 kcal...za manje spusti..
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: 1. definicija

      Mislis da prvo spustanje za 500 i onda do kraja svakih 19-tak dana za 300 kcal?

      Comment


      • #4
        Re: 1. definicija

        Koliko dugo mislis raditi defku?
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #5
          Re: 1. definicija

          2 mj. I revrse 1 mj.
          Edit: ak budem spuato po 300 kcal mozda 2 ipo mjeseca
          I u mom postu ispod sam htjro napisat 10-tak dana ne 19
          Last edited by jovica; 05-12-15, 18:12.

          Comment


          • #6
            Re: 1. definicija

            Sa 3800kcal na ispod 2000kcal u 2mj? 8 tjedana?

            Iskusni ce ti reci zlata vrijedan savjet: Kada radis defku ne postoje fiksni datumi
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #7
              Re: 1. definicija

              Neplaniram se sad neznam ni ja kako rezat neg jednostavno nemogu tolko hrane na masi izdrzat pa cu sad kad supatim bf em morat manje jest za ljepljenje misica em veca inzulinska osjetljivost
              A na ljeto onda idemo do nekog boljeg bf ma kolko trajalo :P

              Comment


              • #8
                Re: 1. definicija

                Originally posted by jovica View Post
                Neplaniram se sad neznam ni ja kako rezat neg jednostavno nemogu tolko hrane na masi izdrzat pa cu sad kad supatim bf em morat manje jest za ljepljenje misica em veca inzulinska osjetljivost
                A na ljeto onda idemo do nekog boljeg bf ma kolko trajalo :P
                kakve to veze ima? pitam te zasto tako veliku kolicinu kalorija skidas u tako kratkom vremenu? u deficit mozes uci i povecanom aktivnoscu, a ti skidas 2000kcal kroz najvazniju stavku defke - hranu!

                Ako ti je samo do manje hrane, produzi tu defku na duplo vremena, tijelo ce imati puno vise koristi. Uostalom di ti se zuri? ti bi trbusne za ljeto?
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • #9
                  Re: 1. definicija

                  500 kcal spustis kad krenes na defku...onda kad kilaza stagnira tjedan dana spustis max 200 kcal tjedno.
                  Sporo i sretno..

                  Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • #10
                    Re: 1. definicija

                    Ok hvala stara garda tako cu ici ma kakve plocice za ljeto ak sam mogo 17 godina mogu jos 1 godinu nisam htjeo presporo da stignem odradit jos 1 masu al u pravu ste obojica. Strpljen spasen

                    Comment


                    • #11
                      Re: 1. definicija

                      Tu cu pisat cjelu defku da nespamam forum pa krenimo :P
                      Na defki sam odlucio izbacit sav junk food (iako je po meni glupo zvat tako bilokoju hranu) i za predzadnji obrok samodlucio ubaci p+m obrok tj. Jedan tvrdi sir s dpsta visokim udio protein i skpro bez uh. Stvar je u tom sto je jako slan i primjetio sam da mi se nakupilo puno vode (znam da nije salo jer sam u deficitu ) sad me zanima vase misljenje kako i kada da izbacim potkoznu vodu. Da ju izbacim sad sto ranije ili tek na kraju defke. Procito sam prugin vodic kao i wtf-ov al oni su radili natjecateljsko i vjerojatno je bila velika reinternacija vode poslje. Pa sam razmisljom da probam s wtfom formulom sam bez onih 24h bez vode neg jednostavno da ju vratim u normalu. Misljenje?

                      Comment


                      • #12
                        Re: 1. definicija

                        Jaoo ..to je dehidracija pred binu...to ti netrebaa nikad u zivotu, neodrzivo je(svega dan ili par) i opasno po zivot.
                        Ono sta ti trebas ako zelis zivjet bez potkozne vode blago nadjacat unos kalija nad natrijem..
                        Istrazuj sto sam ti napisao prije nego opet glupost napises..

                        Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
                        Last edited by staragarda; 12-12-15, 13:33.
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • #13
                          Re: 1. definicija

                          Pa napisao sam da nezelim to to kontam da trebam povecat kolicinu kalija u smanjit natrij. Jrl bi trebao odredjeni vremenski period povecat unos vode (nemislim sqd na 10l neg ak sad unosi recimo 3.5l na odredjeno vrjeme recimo na 5l pa spustit i kasnije samo odrzavat)

                          Comment

                          Working...
                          X