Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cheat on my mind

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cheat on my mind

    Pozdrav ljudi, evo još malo mi dolazi dugo očekivani cheat, ali malo sam u nedostatku ideja šta jesti pa me zanimaju vaši izbori za cheat šta najviše volite jesti da mi date neki recept ili ideju
    zadnji puta sam mješao nutellu plazmu mlijeko i sladoled tako da to sada na oči nemogu više gledati ^^
    Unaprijed hvala, lijep pozdrav

  • #2
    Re: Cheat on my mind

    Meni je najdrazi cheat zobene iz bio bio za 50 kn pola kile..i dva posna sira...
    Sve to u jednu veliku zdjelu i gore zlicica lanenog ulja.
    What ever it takes bro..
    Ali ja si ga dopustim jednom mjesecno..
    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      čokoladni muffini s nutellom i kikiriki maslacem nećeš moć disat poslije, ali se isplati ja si uzmem proteinske muffine s myproteina, pa me manje peče savijest (sad traje i akcija, pa si pogedaj) i kakao uz to...da.

      Comment


      • #4
        iuuu ne znam ak ste probali od myproteina wafele *.* kao cheat al zdravi hahahah dakle top

        Comment


        • #5
          Originally posted by pant3rica View Post
          iuuu ne znam ak ste probali od myproteina wafele *.* kao cheat al zdravi hahahah dakle top
          NIsam osobno, ali čujem dobre stvari ako im još bude trajalo ono što više kupiš više štediš, ću si i to ubacit u košaricu, nek se nađe

          Comment


          • #6
            pa da baš da štediš, s akcijama pogotovo, neda mi se davat tolke pare za tajice npr ( zapela sam ih mjenjat jer se 'istroše' )a svaki dan ningam, neda mi se stalno prat to xD
            jedv čekam da dođu wafli i brownie naručila sam ih sada..spase kad ne stignem jest nešto.

            Comment

            Working...
            X