Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odlični savjeti za mršavljenje

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

    jesu li to tvoje noge na avataru ?
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

      Defka mi je najdrazi dio godine; buđet ne pati, promjene se vide iz tjedna u tjedan, trening je mucan ali to je zadovoljstvo, lagano trcanje sat-dva tjedno
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

        Originally posted by TripleZ View Post
        jesu li to tvoje noge na avataru ?

        Hope not

        Comment


        • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

          Originally posted by cold.as.ice.94 View Post
          ....
          10. i zadnja stvar na mojoj listi je dnevna mantra. Moja je; uzdah-izdah-treptaj pa na glas/ili u sebi "sve će biti ok". Možda nekima jadno možda nekime ne, I don't give a fuck. ...


          Nadam se da će ovo moje, barem nekome pomoći. Ako imate bilo kakvih pitanja slobodno me pitajte.
          Uživajte. :_)
          Je l' mogu ja da koristim ovu mantru? Hoće li biti uččinkovita? Cilj mi je nekih 15 kg smršati?

          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

            Originally posted by TripleZ View Post
            jesu li to tvoje noge na avataru ?
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

              Originally posted by TripleZ View Post
              jesu li to tvoje noge na avataru ?
              Kakve veze ima ovo pitanje sa temom? Dečko malo si se izgubio. Chill. :_)

              Originally posted by Dača View Post
              Je l' mogu ja da koristim ovu mantru? Hoće li biti uččinkovita? Cilj mi je nekih 15 kg smršati?

              Svatko ima svoju mantru. Ono što bih ti ja preporučio je da dobiš 1 kg i da dok si u procesu "dobivanja" te jedne kile da barem jednom dnevno radiš stoj na rukama. Tako ćeš povećati šansu da ti se barem neka vrsta mase formira u lubanji. ;_)
              "Look like th' innocent flower, but be the serpent under 't" - Macbeth, W. Shakespeare

              Comment


              • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                Originally posted by cold.as.ice.94 View Post
                Kakve veze ima ovo pitanje sa temom? Dečko malo si se izgubio. Chill. :_)



                Svatko ima svoju mantru. Ono što bih ti ja preporučio je da dobiš 1 kg i da dok si u procesu "dobivanja" te jedne kile da barem jednom dnevno radiš stoj na rukama. Tako ćeš povećati šansu da ti se barem neka vrsta mase formira u lubanji. ;_)


                dobro zvuči vrijedi pokušatii, ali sumljam da tijelo tako funkcionira

                Comment


                • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                  on se potrudi napisat stranu teksta a vi tako.
                  skoro pa sam dobio želju da pročitam i utvrdim u ćemu je problem.
                  Znoj štedi krv

                  Comment

                  Working...
                  X