Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ponovno defka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ponovno defka

    Pozdrav 186 cm 78 kg cilj skidanje masnih naslaga s kojima imam lose iskustvo. Prosla definicija odnosno keto dijeta me dovela do ruba iscrpljenosti i umora zbog gladovanja i pada tlaka inače radim težak fizički posao. Ovaj put zelim odraditi pametnije s nešto većim unosom ugljikohidrata ili bilo kakvim principom punjenje praznjenje ili
    neko rotiranje ugljikohidrata. Ako ne to onda koliko bi mi ugljikohidrata preporučili jer se bojim onog osjećaja od mene prosli put odnosno skinuti visak masti bez gladovanja

  • #2
    Postavi slike i mi ti kazemo sta da radis.Dijeta se radi po osjecaju ako vidis da previse patis i da ti se naglo smanjuju preformanse onda grijesis.

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      You do not have permission to view this gallery.
      This gallery has 5 photos.

      Comment


      • #4
        Moje ti je iskreno misljenje da si uzmes trenera,preporuka nekoga sa foruma cele,kelly,tata...Znaci ko ne prica gluposti i ima dobar marketing.


        Nemoj raditi dijetu jer ovo nije a dijetu vec za masu.
        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          Zelis reci da mi fali mase bez obzira na ne tako low bf

          Comment


          • #6
            Da ali kvalitetne misicne mase.Pocni raditi osnovne pokrete u bb,znaci pull i push te na njima gledaj da povecavas tezinu a da pri tome imas kontrolu nad utegom i da osjecas misice kada radis.


            Ni sam ne znas kakav si imao bost nakon keta ali sada je gotovo.Jednom sam ti pricao za ishranu ne praviti nagle skokove i radis po osjecaju.

            Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

            Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

            Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

            Comment

            Working...
            X