Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sa 115 na 70

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa 115 na 70

    Dakle ovako, imam 31 godinu i trenutno sam na skidanju kila i promijeni života. Da se razumijemo, ovo mi nije prvo mršavljenje međutim želim da bude posljednje. Početkom ovog mjeseca ponovno sam se pridružio u teretanu, točnije 10.3. Na dan pristupanja i prvog treninga težio sam svega 115kg. U trenutku pisanja ovoga posta imam 106,7kg, visok sam 165cm. Cijeli život sam debeo jer se šopam sa hranom. U principu je počelo u 5 razredu jer sam bio žrtva zlostavljanja u školi pa sam utjehu našao u hrani i kompjuterima. Kasnije su se kile samo gomilale. Kasnije u životu je tu bilo još nekoliko trenutaka koji su dolili ulje na vatru i zapečatili debljinu i sudbinu a spoznaja koja je stavila točku na I je bila ta da saznal kako mi tadašnja cura hmmm ajmo je nazvati prijateljica noći- Međutim nedavno se sve promijenilo. Prošle godine sam u Dubaiu upoznao simpa curu inaće sa filipina sa kojom sam se vrlo brzo sprijateljio pa su se nakon mog povratka u Hrvatsku naše kave pretvorile u danonoća dopisivanja i skajpanja. Nedugo nakon toga mi je čak dapaće ona postala i cura a od 1.3 ove godine smo i zaručeni. Tako da motivacije ima poprilično a kako sam lagano u godinama kad zdrastveni problemi postaju svakodnevica ne bi bilo ljepo ostaviti udovicu iz sebe..

    Što se tiče plana vježbanja, vježbam 5 dana u tjednu po sat do sat i pola, iz prehrane sam izbacio svu brzu hranu, pekare, sokove i slatkiše, dnevno uzimam 1500 do 1700 kalorija, jedem strahovito puno povrća i to onog kojeg ranije nisam mogao vidjeti tipa brokule i prokulica. Autom se koristim samo kad moram negdje van grada ili kad moram dostaviti robu klijenu ( prodajem 3d printere i opremu pa ne bi bilo zgodno robu tegliti po gradu ) a sve ostalo obavljam pješice.

    Inaće sve one koji se boje teretane bi ohrabrio na taj korak. Iskreno uvijek sam mislio kako će me osuđivati i sa gađenjem gledati kad uđem unutra i dobacivati komentare tipa Gle debelog u kratkim hlačicama kak se znoji, ili, Gle debelog kak ništ nezna, međutim istina je drugačija, nitko te ni ne doživljava već svi rade ono radi čega su došli i čak dapaće ljudi ti pomognu ako vide da negdje zapelo ili ako neku vježbu izvodiš pogrešno. Da, nažalost ima i onih sa komentarima, no to je svega ni 2% ukupne populacije teretane i to su oni koju dođu, budu tamo 3 sata, naprave 1 set sa bučicama a ostalo se cere, tipkaju po mobitelu ili traže neku ženu da se upucavaju. A njih ni ne doživljavam.

  • #2
    Pozdrav Gugnir,

    jako lijep i otvoren post.
    Svjestan si sebe i svega sto je dovelo do toga sto trenutno jest,
    ali i okoline oko sebe, koja je veoma cesto u nasim zivotima tako malo bitna.
    Svatko od nas u teretani, bi primarno tamo trebao biti poradi samoga sebe,
    radu na sebi, i vlastitom zdravlju. A ovi ostali koji izruguju, gledaju tuda posla i zivote, ionako su izgubljeni u vlastitom.

    Kroz post nisam primjetio da ista trazis ili pitas za pomoc,
    post je vise napisan kao neka tvoja prica i vlastito zapazanje...

    Ali ako trebas poticaj, razg. savjet, imas nedoumica oko trenutnog rezima ili nesto.

    Slobodno mi se javi u inbox, rado cu poslusat i dat savjet ako mogu!

    Pozdrav,
    Franko
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Hvala Franko. Svakako da ću se javiti, čak dapaće pitanja ima i puno, možda čak i previše. Što se tiće onih oko sprava to lagano riješavam sa ekipom na licu mijesta jer primjetil da ja ni neznam većinu sprava koristiti. Inaće dijetu započel sa preporučenom mi keto dijetom no mislim da ću je zamijeniti sa nekom drugom. Naime 3 tjedna sam na njoj i suprotno svim napisima oko keto dijete ja se osijećam poprilično gladan i umoran.

      Inaće sam ovaj thread sam zamislio kao neki dnevnik napretka pa ću kako vrijeme odmiće sve popračivati i sa slikama. Za godinu dana bude i ona konaćna

      Comment


      • #4
        Trenutno stanjue, 102,7kg

        Comment


        • #5
          Odlicno,
          ides u pravom smjeru!

          Kako se osjecas?
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #6
            Nakon primjene dijete više nisam gladan, ali radi sve te silne vode koju pijem svakih 20 min tražim wc :P
            ok je lagano priviknut, "opasnosti" ignoriram.

            Comment

            Working...
            X