Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nepravilna prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nepravilna prehrana

    Pozdrav tegove ne dizem vec 2 mjeseca radi problema s ledima i tada sam stao na 83 kile sada imam 75. Radim Hiit 3 puta jedno i trcanje 1 ili 2 ti ovako uspjesno gubim kilazu.Sada nastaje problem jer mi uz naravno deficit kalorija prehrana nije kvalitetna.i izgleda ovako otprilike.
    Obrok 1 100 gr zobenih i cokoladno mlijeko 3dl
    Obrok 2 neka cokolada ilije nesto tako slatko uglavnom
    Obrok 3 oko 17 h meso i riza
    I otprilike to je to naravno deficit je tu ali ato mislite o ovakvom nacenje gubitka kila

  • #2
    Prehrana ti je totalno neuravnotezena,ne jedes dovoljno masti,proteina,ugljikohidrata.Neznam al pretpostavljam da ugljikohidrate jedes u krivo vrijeme.Kao prvo tri obroka su premalo za covijeka od 75 kila po tvojoj prehrani ti pojedes oko 50 g proteina na dan jer jedino od navedenog sta ima proteina je meso.Ti bi trebao pojesti oko 150 g proteina,jer ja uvijek jedem 2g proteina po kili tjelesne tezine.Ujutro izbaci cokoladno mlijeko jedi sa mlijekom,ubaci jos jedan ili dva obroka gdje imas proteina.Ugljikohidrata se nemoras bojat jer samo radis cardio i hiit.
    Moje misljenje o tvojoj prehrani:bez uvrede ali ovo je najprimitivnija prehrana zato sta svi neupuceni i neznalice misle da sto manje jedes i sto vise gladujes da je to super za tvoje tijelo i da ces na taj nacin skinut kile,naravno skinut ces ali se tako ne skidaju kile a imas i velike sanse da udjes u katabolizam jer ne hranis misice dovoljno i velika sansa za jojo efekt.LP

    Comment


    • #3
      Normalno da gubis na vagi zbog deficita. A ono sto gubis je 90posto misica u citavoj prici.
      Nakon toliko nenormalnih postova i tema, sto na ovom forumu sto na drugima koje pratim, Jos nisam uspio dokucit jel ti se zivot svodi na trolanje ili doista imas 'zdravstvenih' poteskoca, koje zahtjevaju strucnu ljecnicku pomoc...
      Last edited by CeLe111; 25-04-17, 10:41.
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment


      • #4
        Potrebna mi je hitna lijecnicka pomoc inace hvala

        Comment


        • #5
          I kada si u deficitu, moraš raditi punjenja, jer inače deficit više neće biti deficit, usporiš si metabolizam i gubiš 90% mišića, kao što reče CeLe.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X