Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sto poslje definicije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto poslje definicije

    Evo poceo sam definiciju prije tjedan dana malo idem previse unaprijed s ovim pitanjem ali volim sve drzat pod kontrolom pa eto.Znaci kada zavrsim definiciju odnosno kada dosegnem razinu "izdefeniranosti" koje zelim i kako sada odrzat tu tezinu,znam da u teoriji bi trebao jesti upravo onoliko koliko trosim kalorija ali u praksi neznam kako to izvesti pa moze par savjeta oko toga

  • #2
    Oj,

    u pravilu ako je bodifet dovoljno nisko i dijeta radena kako spada i na duze staze...
    Velike sanse su da tijelo dobije mogucnost primanja vece kolicine hrane, i da ju pohranjuje tamo di treba (misic).
    U teoriji bi to znacilo da se radi nekakva reverse dijeta, odnosno da kalorije postepeno podizes na tjednoj bazi ili kako vec.
    Nekako slicno kao kada si kalorije i spustao u dijeti.
    Ultimativni cilj za postici je, vise hrane, vise misica, a jednako ili malcice visi bodifet nego nakraju dijete. =)
    Sto je sasvim moguce za odraditi, samo trazi jaku i cvrstu psihu, jer sama reverse dijeta u konacnici je u pravilu i mnogo teza od dijete koja te navela do tog bodifeta i 'kraja dijete'.
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Znaci koliko sam ja shvatio na kraju djete pocnemo svaki tjedan jest sve vise i vise kalorija i tako postizemo vise misica.Dali je to nesto slicno kao lean bulking ili ?

      Comment


      • #4
        tako nekako da...
        pratis vagu i struk i promjene sto se zbivaju, ako u tjedan/deset dana nisi dobio nista i ostao na istom podizes malo hranu i onda cekas iduci update.
        na iducem updateu vidis opet di si i sta si. ako stagniras podizes jos malo, ako si skocio previse, taj tjedan ne podizes nista
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          Nikad nisam radio to ustvari nikad nisam bio upucen te ovo mi je ovo nešto sasvim novo sta si mi rekao pa koliko bi otprilike trebao dobivati po tjednu da nije previse.

          Comment


          • #6
            minimalno na struku, da bi uvijek trebao bit cilj... kilaza u pravilu kako god. samo da ne pada bas.
            ako raste struk preko pola cm/cm tjedno, previse je kcal zasigurno.
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment

            Working...
            X