Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zapeo u procesu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zapeo u procesu

    Pozdrav ljudi evo ovako,

    Negdje u 8 mjesecu 2017 prošle godine imao sam 104 kile rekao svemu dosta bla bla u potpunosti promjenio prehranu i krenuo u teretanu.
    I evo sad sam u 2 mjesecu na 93 kile te već netko vrijeme nevidim progres u skidanju sala sa trbuha. Vidim da se prsa i ruke razvijaju a i noge ali iz aspekta trbuha neznam jednostavno se čini da te masne naslage nejdu dolje. Što se tiče prehrane stvarno se pokušavam maksimalno dobro hraniti piletina, salate , zobena kaša, proteini,bademi, voće itd itd.
    Treniram 3,4 puta tjedno i to u većini slučajeva radim kružne vježbe mala teretana pa svaki put radim više manje isto.

    Otprilike to izgleda ovako

    10 min trčanje
    Iztezanje
    bench 3x 10 40-45kg
    noge presa 3x15 45 kg
    50 trbušnjaka
    90 leđa (superman)
    opet noge stražnji dio(neznam kako se sprava zove) 3x 15 35-40 kg
    Sprava za veslanje(valjda se tako zove) 3x 10 45kg

    Sve još jednom ponoviti(osim trčanja).

    Pa evo slušam preporuke i ideje.

    Hvala!



  • #2
    Pozdrav,

    dobru promjenu si i napravio od ljeta, ako nisi pravio nikakve izmjene posebne u prehrani i treningu.
    Sasvim normlano je da se tijelo "navikne" na pristup, i u nekom trenutku stane sa napredkom.
    Jednostavno to vise nije isto tijelo kao kad si imao 104kg. pa isto tako ni potrebe nisu iste.

    Trebao bi pripazit malo vise na prehranu (ako ne mrsavis, a to ti je cilj), trebao bi unosit manje kalorija nego sto trenutno unosis, ili nekakvom dodatnom aktivnosti trositi vise (jos treninga ili dodat kardio).

    Sto se tice samog treninga koji si naveo, ne znam sto tocno ti je cilj, ali to definitivno "optimalan" trening, ako ti je uz skidanje sala cilj maksimalno oblikovanjet tijela (cuvanje/dobijanje misica).

    Ne znam s cime raspolazes tocno u teretani, pa mi je iz ovoga tesko rec sto bi mogao radit..
    Ali svakako rasporedit nekako trening po skupinama u danu 4puta tjedno ako si do sada vec isao 3-4puta.
    I fokusirat se vise snagu i samo jacanje u treningu, jer ovo sto pises su poprilicno "slabasne" brojke za derana tvoje kilaze.

    Samim jacim treningom ces i potrosnju podic, tako da bi i to na sve dobro definitivno dosao.
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment

    Working...
    X