Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kalkulatore o BMR i kalorije i pocetak defeniciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kalkulatore o BMR i kalorije i pocetak defeniciju

    Pozdrav ljudi... Pisem ovaj post dali bi mi mogao neko poslat neki web site ili sta vec gde mogu da izracunam svoj BMR i ono tjednu aktivnost.
    Pocinjem defke samo zelim da izracunam koliko kcal trebam dnevno.
    Jel okej prvo da pocnem sa deficitom od 300kcal a onda da ga povisem na 500kcal ?
    Poceo sam push/pull/legs program od Titan gym (ono sto je objavljeno na forumu).
    Nabavio kuhinsku vagicu pa uhvatimo se za posla..
    Pisite na temu ili inbox neki provjereni kalkulator... Hvala !

  • #2
    Pa guglaj brate kalkulator, ostalo je dobro:
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Originally posted by kelly View Post
      Pa guglaj brate kalkulator, ostalo je dobro:

      ma to sve okej ali mislio sam da ne znate neki provjeren... ali isprobao nekoliko na net i kaze mi da na moju kilazu/visinu/god/aktivnost za odrzavanje trebaju mi 3200kcal... Od ovo oduzimam 300-500kcal , znaci trebam unjeti 2700-2900 kcal dnevno... Sad jos ostane da uradimo plan koje jelo, koliko grama i to je to ...

      Comment


      • #4
        Originally posted by Mr.T View Post


        ma to sve okej ali mislio sam da ne znate neki provjeren... ali isprobao nekoliko na net i kaze mi da na moju kilazu/visinu/god/aktivnost za odrzavanje trebaju mi 3200kcal... Od ovo oduzimam 300-500kcal , znaci trebam unjeti 2700-2900 kcal dnevno... Sad jos ostane da uradimo plan koje jelo, koliko grama i to je to ...

        Krenes sa tim unosom tjedan dana i provjeris sto se zbilo na vagi/struku i dalje reguliras sto i kako je potrebno onda..

        Velike sanse su da nijedan od tih kalkulatora nece pogodit tocan unos individue...
        Sve je to okvirna brojka od kojeg mozes krenut, i onda dalje pravit potrebne korekcije
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          Originally posted by CeLe111 View Post


          Krenes sa tim unosom tjedan dana i provjeris sto se zbilo na vagi/struku i dalje reguliras sto i kako je potrebno onda..

          Velike sanse su da nijedan od tih kalkulatora nece pogodit tocan unos individue...
          Sve je to okvirna brojka od kojeg mozes krenut, i onda dalje pravit potrebne korekcije

          Znaci ovako... idem 3 x tjedno na teretanu a ponekad i 2 kad je frka oko faksa ... Tezim 95kg, 170cm visinu, kad ovo presmetam na onim kalkulatorima onda izadje 2800 kcal da odrzim ovu kilazu.
          Ja cu dnevno unjeti 2300-2500kcal, clean food.
          Vagu nemam ovde gde sam na faksu a i u teretnu nema zato cu izmjerit obim kukova, abdomena, butine prije sto pocnem i nakon 2-3 tjedna da vidimo kako ide progres.
          Imam u planu da probam Intermittent Fasting (cisto onako zelim isprobat kakvo je to cudo). Ako mogu da strpam 2300kcal u 8 sati, 16 fast onda okej ako ne onda povecam na 9-10 sati eating i 14-15 sati fast... pa da vidimo kako ce biti...

          Ipak hvala na savjete!

          Comment


          • #6
            Originally posted by Mr.T View Post


            Znaci ovako... idem 3 x tjedno na teretanu a ponekad i 2 kad je frka oko faksa ... Tezim 95kg, 170cm visinu, kad ovo presmetam na onim kalkulatorima onda izadje 2800 kcal da odrzim ovu kilazu.
            Ja cu dnevno unjeti 2300-2500kcal, clean food.
            Vagu nemam ovde gde sam na faksu a i u teretnu nema zato cu izmjerit obim kukova, abdomena, butine prije sto pocnem i nakon 2-3 tjedna da vidimo kako ide progres.
            Imam u planu da probam Intermittent Fasting (cisto onako zelim isprobat kakvo je to cudo). Ako mogu da strpam 2300kcal u 8 sati, 16 fast onda okej ako ne onda povecam na 9-10 sati eating i 14-15 sati fast... pa da vidimo kako ce biti...

            Ipak hvala na savjete!

            Moras probat na sebi da, nema druge..

            Oko IF, nema nikakvog cuda, ili ce ti pasat ili ne.. Na nista se ne treba prisiljavat, u konacnici se sve svede na kalorijski unos..
            I ajde raspored, kvaliteta namirnica, trening...

            Ali mrsavljenje/debljanje ovisi iskljucivo u kcal unosu (niskom ili previsokom) u odnosu na ono sto je nasem tijelu potrebno..
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              Samo vocne sejkove trebas piti i smrsavit ces bez problema, mozes stavit zob u njih isto..banane i jagode su ti sada na akciji u tommyu, tako da samo jako ​...Katalog ti je dolje pa i pogledaj
              Aktualni katalog Tommy | Letak od 17.05.2018 | Tommy katalog

              Comment


              • #8
                Originally posted by SamoPametno View Post
                Samo vocne sejkove trebas piti i smrsavit ces bez problema, mozes stavit zob u njih isto..banane i jagode
                Ovo neka zaebancija ili namjerno trollaš?

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Originally posted by SamoPametno
                  Samo vocne sejkove trebas piti i smrsavit ces bez problema, mozes stavit zob u njih isto..banane i jagode su ti sada na akciji u tommyu, tako da samo jako ​...Katalog ti je dolje pa i pogledaj
                  Haha prejako! Mislis zbog konstantnog odlaska na wc? Dobra taktika!

                  Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

                  Comment

                  Working...
                  X