Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć oko definicije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoć oko definicije

    POzdrav svima...ovako ljudi krenuo sam prije 2 tjedna na definiciju rezultati se lagano vide ali danas sam dobio savjet da još tjedan dana držim ugh nisko i onda da ponovo 3 tjedna povećam ugh da se vratim na staru kilažu da bi povratio izgubljene mišiće ali sa manjim bf-om a taj ciiklus traje 12 tjedana znači 3 tjedna masa pa 3 tjedna definicija...pa pitanje je dal je to moguće tako i molio bih iskusnije članove da ovo prokomentiraju...prehrana je složena do kraja tako da to nije problem...unaprijed hvala

  • #2
    Re: Pomoć oko definicije

    Niko ništa nula bodova

    Comment


    • #3
      Re: Pomoć oko definicije

      Ponekad je šutnja najbolji odgovor.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Pomoć oko definicije

        havla na pomoći

        Comment


        • #5
          Re: Pomoć oko definicije

          Ako si na defki UH unosi onoliko koliko ti je potrebno da dobiješ dovoljno energije a da ne skupljaš salo.

          Čitaj forum sve ti piše. Prvo pročitaj sve moguče o prehrani.

          Comment


          • #6
            Re: Pomoć oko definicije

            Originally posted by PRANJA View Post
            havla na pomoći
            Pa valjda možeš zaključiti da ti je ovo glup savjet. Nitko to ne radi nit je čuo da to itko radi...
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Pomoć oko definicije

              OK zato sam i pitao jer dotični gospodin od kojeg sam dobio savjet ima 40 godina staža u bb-u je ovako to rekao "kada držiš dijetu duže od 3 tjedna počinje ti sve više opadat mišićna masa i zato ju moraš prekinut na neko vrijeme i dat tijelu malo oduška te malo povećat ugh da bi se spriječila daljnja razgradnja mišića te opet tri tjedna malo više jedeš da bi vratio izgubljene kile naravno kad ih vratiš tu je veći postotak mišića sa manjim postotkom tjelesne masnoće i tako stalno se držiš toga do ne dođeš do zadovoljavajućeg bf-a..."

              Comment


              • #8
                Re: Pomoć oko definicije

                Probaj pa ćeš vidjeti...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoć oko definicije

                  slazem se sa pranjom u neku ruku
                  ja sam za punjenje svaki 3. tjedan 3-4 dana carb loadinga
                  i onda opet idem na UH cycle
                  to mi se dobro pokazalo ovo ljeto
                  uz jako puno hodanja
                  hodanje mi je bilo jedini kardio koji sam radio
                  Originally posted by servantess
                  Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoć oko definicije

                    Evo napokon da se netko javio sa sličnim iskustvom jer mislim da je ovakav pristup bolji nego dugoročne dijete...svi znamo da nakon bilo kakvog skidanja masnog tkiva tijelo je željno vratit se na staru kilažu i znamo da nakon definicije kada ponovo povećamo ugh tijelo bukne ali naravno ako je sređena prehrana taj povratak kilaže će ić u korist mišića i vratit ćemo se na istu kilažu sa manjim bf-om nego prije....

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoć oko definicije

                      davno sam naucio da je jedno teorija a drugo iskustvo
                      moras sve probati na sebi
                      takav je to stil zivota
                      Originally posted by servantess
                      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoć oko definicije

                        Mišiči se razgrađuju ilil grade. Nema stanje mirovanja.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pomoć oko definicije

                          Arianko o čemu ti???prati temu i čitaj što piše i ne upadaj sa glupim komentarima

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pomoć oko definicije

                            Slažem se Mario!!po meni je lako otić na definiciju i gubit mast i djelomično mišiće....mislim da se na ovakav pristup može sačuvati više mišića,je da traje dugo ali znamo barem da nismo izgubili ono šta smo gradili mjesecima...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pomoć oko definicije

                              uvijek se na bilo kojoj defki gube misici ,reset se samo dogadja kod povratka glikogena za vracanje misicne energije i ponovno pokretanje metabolizma
                              uglavnom pauza da ,ona se radi ali u punjenju sa ugljicima i to max nekih par dana i to nakon par tjedana defke ,na onaj drugi nacin sigurno ne
                              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                              Comment

                              Working...
                              X